Projekt motywacja – słowo klucz!

Projekt motywacja – słowo klucz!
Oceń ten post

Motywacja, słowo klucz. Gdy podejmujemy chęć dokonania zmian w swoim życiu, potrzebujemy, czegoś, co nas pchnie do “wzięcia byka za rogi”.

Taki doping ciągnie nas do celu, trzyma w ryzach. Czasem miewamy kryzysy, tracimy drogowskaz i siłę napędową w dążeniu do wyznaczonego celu. Zdolność do osiągania motywacji, to cecha ludzi sukcesu. Dobra wiadomość jest taka, ze możemy się tego nauczyć.

motywacja

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także bez skomplikowanych potraw. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Jak pobudzić motywację?

Pomoże nam w tym określenie kilku kroków:

1. Zastanów się co stawiasz sobie za cel

Obranie azymutu. To pierwszy krok, nadajemy rytmu dalszym działaniom. Jeśli mamy w planach zrzucenie zbędnych kilogramów na wiosnę, to musimy doprecyzować ile i w jakim czasie mamy zamiar to zrobić. Załóżmy, że naszym celem jest utrata 10 kg, teraz zakładamy jaki czas do tego jest nam potrzebny – na przykład 3 miesiące. Czyli określamy czas oraz oraz nadajemy kierunek.

2. Co chcemy uzyskać?

Dokładnie musimy nakreślić, dlaczego chcemy osiągnąć taki cel, co on nam da, dlaczego nam na tym zależy? Jakie potrzeby chcemy w ten sposób zaspokoić? Najlepiej jest spisać to w formie notatek, czy też nawet punktów, ponieważ w chwili zwątpienia, kiedy gdzieś ten cel nam się rozmyje, możemy chwycić za naszą motywującą kartkę i ponownie wrócić na dobre tory prowadzące do upragnionej destynacji. Kartkę trzymaj przy sobie i czytaj w momentach kiedy dopada Cię marazm i zniechęcenie. Ananas jest od wielu lat znany jako świetny środek pozwalający zrzucić parę zbędnych kilogramów. Warto dodawać go do codziennych dań np. na śniadanie, czy kolację. Ponadto na drugie śniadanie warto jeść płatki owsiane. Badania naukowe potwierdzają, iż jedna miseczka płatków owsianych pozwala ograniczyć przyswajalność kalorii. 

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Nie wiesz, który preparat jest odpowiedni dla Ciebie? Kliknij tutaj, aby wyszukać po swojej dolegliwości.
3. Etapami do celu

Drogę do celu możemy rozparcelować szczegółowo na mniejsze etapy, które mogą być podyktowane możliwościami czasowymi lub finansowymi. Taki szczegółowy plan, da nam poczucie, że nic nie jest w stanie umknąć naszej uwadze, oraz że plan jest bardzo realny do osiągnięcia, ponieważ teoretycznie, już go „ przeszliśmy” i przerobiliśmy. Wiara właśnie w te możliwości, jest bardzo ważna, i od niej zależy czy nasz plan się uda czy też nie. Tak więc przykładowo, obieramy za cel zrzucenie pierwszych 3 kg. Układamy grafik, w którym wpisujemy daty oraz ilość treningów, zakupy, oraz gotowanie. Mając kontrole, czujemy się pewniej że nic nas nie zaskoczy, a to ma przełożenie na wiarę we własne możliwości i fakt
ze nam się uda.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

4. Jednak czuje że motywacja spada – jak się ratować?

Utrzymanie motywacji jest niebywale trudną kwestią. Zdecydowanie trudniejszą, niż jej samo wzbudzenie. Marazm, znudzenie, niepowodzenia w innych dziedzinach życia, niespodziewane trudności, zmęczenie, mogą sprawić, że staniemy nad przepaścią, a myśl o poddaniu się, będzie coraz głośniej kołatać się po głowie. Wówczas należy:

1. Odwrócić myślenie, a mianowicie, odszukać wiarę we własne możliwości, oraz w siebie. Jeśli jest to dla Ciebie trudne, pomyśl o tym ile osiągnąłeś do tej pory, jakie sukcesy masz na koncie. Pomyśl o mocnych stronach jakie posiadasz, pozytywne myślenie jest kluczowe.

2. Usilnie starać się odnaleźć dobre strony zaistniałej sytuacji i starać się patrzeć optymistycznie. Postaraj się podejść do tego doświadczenia jak do wycieczki. Niech sama droga stanie się przyjemnością, nie tylko cel. Nie traktuj tego jak formy kary za nadprogramowe kilogramy. Wspomagaj się pozytywnymi historiami innych ludzi, którym się udało, szukaj ciekawych, kolorowych i smacznych przepisów, nie zniechęcaj się do wysiłku fizycznego jeśli jakaś jego forma nie sprawi Ci przyjemności. Na pewno w końcu znajdzie się coś, co cie zafascynuje, a trening stanie się przyjemnością.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

3. Nie skupiać się na porażkach, spójrz wstecz, naucz się doceniać i być wdzięcznym za to wszystko co udało nam się dotychczasowo wypracować, co już samo z siebie budzi ogromny entuzjazm i daje poczucie szczęścia.

4. Postarać się być wytrwałym, nie uciekać ani kapitulować przed przeciwnościami losu. Słabsze momenty zdarzają się każdemu, nie spadaj w dół, pogrążając się w wyrzutach sumienia. Skup się na tym by wstać, i iść dalej. Najważniejsze na koniec – być elastycznym i umiejącym się dopasować do sytuacji. Dobrze jest mieć wszystko szczegółowo zaplanowane. Jest to niezmiernie ważne, ale mogą zdarzyć się sytuacje losowe, które sprawią ze np wypadnie Ci trening lub uroczystość rodzinna i skusisz się na kawałek ciasta. Wówczas, nie rwij włosów z głowy, tylko podejdź na spokojnie do tematu, i nadgoń trening w wolnej chwili.

Mając takie zasoby wiedzy, bez problemu osiągniemy sukces na płaszczyźnie odchudzania. Bądźmy dla siebie dobrzy.

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

  • Zaparcia;
  • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
  • Nieżyt żołądka;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Osteoporoza;
  • Miażdżyca;
  • Otyłość;
  • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 20 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł + otrzymasz darmowy poradnik o dolegliwości, którą zaznaczysz w formularzu!

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia) oraz darmowy poradnik.