Zamówienie diety - Artur Topolski

Zamówienie diety

Zamówienie na spersonalizowaną dietę

Mam ponad 1200 opinii na google ze średnią oceną 4.8 na 5!

GWARANCJA ZWROTU! Nie ważne czy dieta będzie nieskuteczna, niesmaczna czy będziesz miał inny powód, aby otrzymać pełny zwrot! Zamów dietę bez obaw i ryzyka. Możesz naszą dietę sprawdzić, przetestować, a jak nie będziesz zadowolony, to my zwrócimy Ci pieniądze. Daję Ci 14 dni na odstąpienie od umowy z pełnym zwrotem kosztów bez podania przyczyny.

Zamów dietę, a otrzymasz spersonalizowany pod siebie plan żywieniowy, który składa się z 28 lub 35 przepisów w zależności czy wybierzesz 4 (28 przepisów) czy 5 (35 przepisów) posiłków dziennie, a ponadto otrzymasz dodatki – Jeśli zamówisz dietę, to zapłacisz tylko 39 zł oraz dodatkowo dostaniesz następujące dodatki:

1. Nielimitowany kontakt z dietetykiem – będziesz miał na to aż 7 dni.
2. Przepisy na domowe słodycze (przepisy na domowe słodycze, które możesz jeść na diecie).
3. Jeśli znajdziesz w Internecie tańszą dietę, to zwrócę Ci nadpłatę.
4. Twój partner otrzyma oddzielną dietę dla siebie.
5. Dodatkowo otrzymasz poradnik o jedzeniu produktów z niskim indeksem glikemicznym – prawdziwa rewolucja, jeden z najlepiej sprzedających się poradników w moim sklepie.

Forma wysyłki: na maila.
Czas realizacji: 1-5 dni roboczych (najczęściej jest to 2-3 dni robocze).

Wszystkie dodatki do diety zostaną automatycznie dodane do zamówienia po kliknięciu “zamawiam i płacę”!

Za całość zapłacisz tylko 39 zł – płatność jednorazowa (brak płatności automatycznych)!

Proszę wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk na samym dole, aby zamówić dietę

Nasza dieta nie tylko zadba o Twoją wagę, ale również jest wspomagająca w chorobach i dolegliwościach.
Nie przejmuj się ilością posiłków - jeden z posiłków to przekąska 🙂
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących mojego stanu zdrowia przez Artura Topolskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Artur Topolski z siedziba w Wieliczce, w celu realizacji umowy – przygotowania zamówionej przeze mnie diety i przesłania jej do mnie. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Akceptuję procedurę przetwarzania wrażliwych danych osobowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Artur Topolski prowadzący działalność gospodarcza pod firmą Artur Topolski z siedziba w Wieliczce. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu wykonania umowy, którą zawierasz przesyłając niniejsze zgłoszenie, tj. umowy o przygotowanie diety – art. 6 ust. 1 lit. b RODO. W zakresie danych osobowych dotyczących Twojego stanu zdrowia, podstawą ich przetwarzania jest wyrażona przez Ciebie zgoda. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej dla klientów.