Zamówienie diety - Artur Topolski

Zamówienie diety

Dodatki zostaną zakończone za:

Zamówienie na spersonalizowaną dietę

Mam ponad 1200 opinii na google ze średnią oceną 4.8 na 5!

Zamów dietę dla siebie bez obaw i ryzyka. Daję Ci aż 14 dni na odstąpienie od umowy z pełnym zwrotem kosztów oraz zgodnie z darmowymi dodatkami zwrot, gdy dieta okaże się nieskuteczna!

Trafiłeś na darmowe dodatki do diety! Kupując dietę otrzymasz gratis poniższe dodatki:
1. Zwrot, gdy dieta okaże się nieskuteczna i daję Ci na zwrot aż 35 dni! Możesz zadzwonić na 783075310 w celu reklamacji.
2. Jeśli znajdziesz na Internecie tańszą dietę, to zwrócę Ci nadpłatę.
3. Nielimitowany kontakt z dietetykiem GRATIS – będziesz miał na to aż 30 dni.
4. Trzy moje poradniki: przepisy na domowe słodycze, encyklopedia zdrowia, zdrowe jelita.
5. Dodatkowo gwarantuję, że dieta będzie ściśle pod Ciebie dopasowana, a jeśli będzie inaczej otrzymasz zwrot pieniędzy.
6. Przepisy na domowe koktajle odżywiające organizm w czasie odchudzania.

Dodatkowo trafiłeś na jeszcze bardziej obszerne dodatki. Zamów dietę dla siebie, a Twój partner otrzyma oddzielną dietę dla siebie zupełnie ZA DARMO!

Za całość zapłacisz tylko 39 zł – płatność jednorazowa (brak płatności automatycznych)!

Dodatki zostaną zakończone za:

Proszę wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk na samym dole, aby zamówić dietę

Nie będzie ich w diecie
Nasza dieta nie tylko zadba o Twoją wagę, ale również jest wspomagająca w chorobach i dolegliwościach.
Nie przejmuj się ilością posiłków - jeden z posiłków to przekąska 🙂
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących mojego stanu zdrowia przez Artura Topolskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Artur Topolski z siedziba w Wieliczce, w celu realizacji umowy – przygotowania zamówionej przeze mnie diety i przesłania jej do mnie. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Akceptuję procedurę przetwarzania wrażliwych danych osobowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Artur Topolski prowadzący działalność gospodarcza pod firmą Artur Topolski z siedziba w Wieliczce. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu wykonania umowy, którą zawierasz przesyłając niniejsze zgłoszenie, tj. umowy o przygotowanie diety – art. 6 ust. 1 lit. b RODO. W zakresie danych osobowych dotyczących Twojego stanu zdrowia, podstawą ich przetwarzania jest wyrażona przez Ciebie zgoda. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej dla klientów.

Dodatki zostaną zakończone za:

Jakie opinie mamy na Google?