O nas - Artur Topolski

O nas

O nas

Nazywam się Artur Topolski. Z wykształcenia jestem dyplomowanym Specjalistą Żywienia. Od wielu lat interesuje się zdrowiem, ochroną zdrowia, odchudzaniem, a także wspomaganiem organizmu w procesie leczenia za pomocą diet. Moje pasje zbiegają się z życiem zawodowym, co sprawia mi ogromną przyjemność z pracy. Obecnie działam tylko w Internecie, co zabiera mi wiele czasu, dlatego też obecnie możecie znaleźć mnie tylko tutaj. Zarządzam swoją firmą, a także jestem jej wizerunkiem. Diety dla moich klientów układane są przed dietetyków klinicznych czyli osoby, które są magistrami dietetyki.

Mam nadzieję, że moją pasją połączoną z odpowiednim wykształceniem oraz zatrudnionymi pracownikami z wykształceniem dietetyka oraz dietetyka klinicznego stworzę świat bez otyłości i nadwagi 🙂

Poniżej zamieszczam swój dyplom jako potwierdzenie wykształcenia.

 

Informacje o działalności gospodarczej

Prowadzę działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. Dane działalności znajdują się poniżej.

Nazwa firmy: Artur Topolski

NIP: 6772411226

REGON: 366016262

Adres: ul. Sadowa 9a, 32-020 Wieliczka

Mail firmowy: kontakt@dietyartura.pl

Diety układane są przez zatrudnionych w firmie dietetyków oraz dietetyków klinicznych.