Odchudzanie - Oto najczęstsze błędy odchudzania. Popełniasz je?

Najczęstsze błędy w odchudzaniu – jak ich nie popełnić?

Skazani na porażkę.., a może na sukces? Odchudzanie może być proste!

Diety, które stosujemy, często są bezmyślne, mają złe proporcje składników odżywczych, między innymi za mało białka, zbyt obniżoną kaloryczność. Skutkuje to tym, że tracimy masę mięśniową, na potrzeby energetyczne organizmu, a odchudzanie staje się trudne. Często dochodzi do spowolnienia przemiany materii nawet o 20%. Uczucie głodu, zimna i frustracji rośnie. To właśnie wówczas najczęściej zaczynamy podjadać pomiędzy posiłkami i jesteśmy na najlepszej drodze do efektu jojo. Jak poprawić swoje odchudzanie?

Amerykańska organizacja The National Weight Control Registery, zajmująca się danymi dotyczącymi kontroli wagi, postanowiła zdefiniować pojęcie skutecznej redukcji masy ciała. Założenia jakie muszą zostać spełnione dla tego pojęcia to utrata masy ciała o minimum 10% i utrzymanie tego stanu przez rok. Takie kryteria pozwalają postawić tezę, iż nasze odchudzanie odbyło się skutecznie, zdrowo a efekt jo-jo nas nie dotyczy. Okazuje się,że jest to ciężkie wyzwanie, a utrata kilogramów to jeden z dwóch kroków do pełni sukcesu. Zaledwie 20% przebadanych odchudziło się na tyle skutecznie, żeby ten efekt utrzymać.
odchudzanie
Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

 

Błędy w odchudzaniu – Co z tym jo-jo?

Często nasza radość z utraty kilogramów jest zbyt pochopna. Niebywałym sukcesem jest umiejętność ustrzegania się przed niewinnie brzmiącym efektem jo-jo. Efekt jo-jo to nic innego jak powrót starych kilogramów, często z bonusem w postaci kilku nowych, dodatkowych. Zalecenia organizacji mówią o bacznym przestrzeganiu posiłków o obniżonej kaloryczności o 300-400 kcal,niż oszacowane zapotrzebowanie energetyczne organizmu. Warto pilnować regularnych pomiarów żeby mieć kontrolę nad tym w którą stronę zmierza nasza waga. W stały nawyk powinno wejść nam spożywanie odżywczych śniadań.

Błędy w odchudzaniu – Kluczowe jest śniadanie

Z przeprowadzonych badań wynika, że nagminne pomijanie śniadań jest typowe dla ludzi mających problem z otyłością i nadwagą. Często mają oni zaburzony rytm posiłkowy. Zaczynają posiłki od obiadu, a kończą późnym wieczorem czy też nocą, tuż przed tym jak udają się na spoczynek. Często również podjadają w nocy, przez co nie chce im się jeść rano. Śniadanie powinno być najwyższym kalorycznie posiłkiem, ponieważ na jego spalenie mamy cały dzień. To ono dostarcza nam energii. Co innego z kolacją czy wieczorną przekąską. Takiej dawki kalorii tuż przed snem nie mamy kiedy spalić, dzięki czemu zostaje ona odłożona w postaci tłuszczu.

Przeczytaj również: Domowe produkty, która działają, jak spalacze tłuszczu. Kliknij, aby poznać te produkty. 

Błędy w odchudzaniu – 5 posiłków

Wiele osób ma dreszcze na samą myśl zjadania 5 posiłków dziennie. Zakładamy ograniczenie wagi, z automatu myślimy o ograniczeniu posiłków. To kolejny błąd. Jeśli odchudzanie ma być skuteczne, musimy przestrzegać zasady częstego jedzenia w małych porcjach. W dobie problemów ludzkości ze skokami cukru jest to bardzo znaczący aspekt. Hiperinsulinemia jest wprost proporcjonalna do nadwagi. Praktycznie każdy posiadający oponkę ba brzuchu jest w wysokim ryzyku problemów z wydzielaniem insuliny. Oczywiście maja na to też wpływ geny.

Dieta składająca się z 5 posiłków będzie zbawienna dla osób z otyłością wisceralna. Pomoże ona ustabilizować wydzielanie insuliny, a apetyt będzie mniejszy i latwiejszy do opanowania. Nie tylko problemy z hiperinsulinemią pretendują do diety składającej się z 5 posiłków. Kolejnym schorzeniem populacyjnym są zaburzenia w gospodarce lipidowej oraz węglowodanowej. Nie zawsze wiążą się one z wysoką nadwagą. Czasem bywa ona niewielka, ale zasada powinna obowiązywać taka sama- brak podjadania pomiędzy posiłkami. Ponieważ totalnie potrafi rozchwiać cały system posiłkowy. Badania wykazują, iż osoby podjadające, potrafią w ten sposób dostarczyć
sobie aż 50% energii w całkowitym zapotrzebowaniu. Reasumując, trzymanie się 5 posiłków niweluje czas na podjadanie, co za tym idzie, pomimo zwiększonej ich ilości, dostarczamy sobie mniej kalorii niż jedząc np. 3 posiłki i podskubując pomiędzy nimi. Według badaczy najczęściej podjadamy cukier połączony z tłuszczem (zwierzęcym, czyli nasyconym, zawierającym izomery trans) czyli najbardziej niekorzystne połączenie z możliwych dla osób otyłych.

Przeczytaj również: Jak się odchudzać bez efektu jojo i głodówki? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Tłuszcz, cukier, sól. Jeść? Czy nie jeść?

Odpowiedz na to pytanie będzie jednoznaczna. Nie możemy kompletnie pozbyć się tłuszczu z naszej diety. Organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych w diecie. Warto spożywać takie tłuszcze jak olej lniany, oliwę z oliwek, które są bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3. Zbawienne są dla zmniejszenia apetytu, obniżenia ciśnienia krwi, trójglicerydów, etc. Szczególnie ważne dla kobiet w ciąży,udowodnione jest że,dzieci kobiet, które suplementowały omega 3 w ciąży, mają mniejsze skłonności do dysgrafi i dysleksji. Cukier z kolei zdecydowanie trzeba ograniczyć. Najwięcej jest go w słodzonych napojach, często jest to nawet 20 łyżeczek w litrze! Należy zwrócić uwagę szczególnie na fruktozę, która kilka jeszcze kilka lat temu była polecana chorym na cukrzyce.

Argumentowano wówczas, że wchłania się wolniej niż glukoza oraz ma niższy indeks glikemiczny. Fruktoza przeszła do historii, ponieważ wnikliwsze badania dowiodły iż sprzyja otyłości, zwiększa apetyt, podnosi ciśnienie krwi, poziom greliny, trójglicerydów i kwasu moczowego, a spory % otyłych cierpi na dnę moczanową, miażdżycę i nadciśnienie. Sól. Biała sól kuchenna, jest winowajcą nadciśnienia, nadużywamy jej do potraw takich jak zupy, gotowane ziemniaki, mięso. Nie każdy wie, że pieczywo ma również bardzo duży dodatek sodu. Z powodzeniem można zastąpić ją suszonymi lub świeżymi przyprawami.

Bez wody nie ma oczyszczania i odchudzania

Bezwzględnie musimy zatrzymać się przy temacie wody. Najlepiej tej nisko sodowej, o zawartości ok 5-10mg na litr. Żeby “fabryka” pracowała, musi być dostarczana woda. Nadwaga sprzyja
zatrzymywaniu sodu w nerkach, a to zatrzymuje wodę w organizmie, co z kolei prowadzi do nadciśnienia. Poza wodą, możemy poić się naparami z morwy białej, która obniża cukier we krwi, rumianku, oraz dodawać cynamonu, króla przypraw (dobrego gatunkowo). Naparów z mięty nie 
poleca się cierpiącym na refluks żołądkowo- przełykowy.

Przeczytaj również: Który olej pomaga w odchudzaniu? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Cenne wskazówki. O czym jeszcze powinieneś wiedzieć:

Nie uda nam się zdrowo schudnąć bez aktywności fizycznej. Badania dowodzą, iż za ubytek masy tłuszczowej w dużej mierze zależy od aktywności fizycznej. Stosując samą dietę, stajemy się pretendentami do efektu jojo i palenia mięśni zamiast tłuszczu. Sen. Odpowiedni rytm dnia i nocy, zapewni nam optymalne warunki do zrzucenia kilogramów. Badania wykazują, iż osoby które ten rytm gubią śpiąc za krótko lub za długo, wykazują tendencję do rozwoju nadwagi, poprzez zawirowania hormonalne. Ważne białko. Wspaniałym źródłem białka są jaja, z dużą ilością składników odżywczych. Dają uczucie zaspokojenia głodu. Możemy spożywać ich więcej niż 2 dziennie pod warunkiem, ze nie mamy problemów z cholesterolem.

Problemy z którymi być może przyjdzie Ci się zmierzyć:

Zaparcia. Być może po wywróceniu Twojego stylu życia,organizm chwilowo strajkować , co może objawić się zaparciami. Z czasem,stosując się do powyższych zasad powinny przejść, ale początkowo możemy się ratować pijąc więcej wody, jedząc surowe warzywa dla zwiększenia ilości błonnika.

Ból głowy. Zanim sięgniemy po tabletkę, zastanówmy się czy to nie brak wody. Jeśli za mało pijesz, będziesz miewać takie objawy.

Odczuwalne zimno. Na diecie może wystąpić odczuwanie zimna. Możemy wspomagać się rozgrzewającymi przyprawami.

Masz ochotę na słodkie? Przekąś kilka orzechów włoskich lub migdałów. Pamiętajmy,iż oprócz tego ze są super zdrowe, są też super kaloryczne, dlatego nie jedzmy ich więcej niż kilka sztuk.

Prognozy na przyszłość
Prognozuje się iż w przyszłości diety będą w pełni spersonalizowane, nie tylko pod kątem standardowych wyników badań,ale też tych genetycznych. Są już prowadzone badania i pierwsze próby wcielenia ich w życie.

Obecnie w Polsce mamy dostępny jeden rodzaj leku na otyłość, który hamuje wchłanianie się tłuszczu w 30% z przewodu pokarmowego. W USA są 3 leki, które nie są zarejestrowane w Europie. Jednak prognozy są pomyślne, i wszystko wskazuje na to iż w przyszłości będzie można dobierać farmaceutyki odpowiednio do przyczyny otyłości.

Nie wiesz, jak ułożyć sobie dietę, która nie tylko odchudza, ale również może pomóc na liczne problemy ze zdrowiem?

Metamorfoza Krzysztofa

Na początek chciałem przedstawić Ci mojego klienta, który nie posiadał żadnych chorób utrudniających odchudzanie (głównie problemy z hormonami utrudniają odchudzanie). Dlatego też wystarczyło tylko 30 dni na zrzucenie 11 kg. Są to diety najprostsze, które dają rewelacyjne efekty w miesiąc góra dwa miesiące. Co najważniejsze, aby uzyskać taki efekt wystarczy przestrzegać diety tylko w 70-80%.

Opinia Krzysztofa o mojej diecie:Dziękuję za dietę, od Pana się zaczęło, po miesiącu stosowania diety zrzuciłem 11 kg nie wiem jakim cudem. Wcześniej stosowałem inne diety i niestety nie przynosiły żadnego efektu. Później do diety włączyłem również treningi i tak do dziś schudłem w sumie 22 kg.

Metamorfoza Justyny

Pacjentka jest chora na dwie choroby, które znacznie utrudniają proces odchudzania, a mianowicie cierpi na hashimoto oraz zespół policystycznych jajników. Jej metamorfozę przedstawiam poniżej wraz z wiadomością mailową. Za pomocą mojej diety udało nam się uzyskać zadowalający efekt dla pacjentki, czyli 13 kilogramów mniej w 3 miesiące.

dieta odchudzająca

Opinia Justyny: “Chciałabym podziękować za plany żywieniowe, które mi Pan skomponował. Dzięki Panu, udało mi się schudnąć w ciągu 3 miesięcy 13 kg przy niedoczynności tarczycy, Hashimoto i zespole policystycznych jajników. Jestem bardzo wdzięczna!”

Metamorfoza Aleksandry

Mało specjalistów żywienia podejmuje się wykonania diety, przy chorobach, które utrudniają odchudzanie. U mnie możesz liczyć na pełne wsparcie i niekończące się korekty diety jeśli okaże się ona nieskuteczna (bez dopłaty). Aleksandra ma chorobę, która znacznie utrudnia odchudzanie, a mianowicie ma zespół policystycznych jajników. W takim przypadku wykonałem dietę o odpowiedniej ilości kalorycznej dla pacjentki, najważniejsze aspekty diety kryły się w odpowiednim doborze indeksu glikemicznego spożywanego pokarmu oraz prawidłowemu doborze ilości węglowodanów, białek i tłuszczy. Rezultat z naszej współpracy zamieszczam poniżej.

Opinia Aleksandry: “Jestem od 2 miesięcy na pana diecie, schudłam około 3 kg, może nie jest to spektakularny wynik, jednak mój organizm zawsze był bardzo oporny na jakiekolwiek zmiany. Uważam jednak, że znacznie lepsza zmiana widoczna jest w obwodach ciała, łącznie około 20 cm oraz w samym wyglądzie. Przede wszystkim czuję się zdecydowanie lepiej w swoim ciele pomimo PCOS udało się zrzucić na razie te kilka kilogramów ale nie poddaję się i będę walczyć o więcej. Chętnie podzielę się swoją metamorfozą jeżeli ma to być motywacja dla osób które jeszcze się zastanawiają.”

Poznaj opinie moich klientów

Zamawiając moją dietę otrzymasz również TRZY elektroniczne książki GRATIS!

Pierwsza książka

Wraz z dietą otrzymasz w prezencie elektroniczną książkę. W sklepie kosztuje ona 50 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej jak za pomocą domowych metod możesz wspomóc swój organizm w walce z takimi przypadłościami jak:

 • hashimoto;
 • niedoczynność tarczycy;
 • nadczynność tarczycy;
 • zaparcia;
 • grzybica w tym Candida;
 • wzdęcia;
 • biegunka;
 • alergia;
 • cukrzyca;
 • ból stawów;
 • żylaki;
 • nadciśnienie;
 • trądzik;
 • depresja.

A ponadto znajdziesz również taki informacje jak:

 1. Regeneracja włosów, skóry i paznokci.
 2. Poznasz naturalne sposoby na trądzik.
 3. Dowiesz się, co jeść, aby poprawić koncentrację oraz zapamiętywanie.

Druga książka

Pomysły na pyszne i zdrowe dania od dietetyka – dlaczego mój e-book jest właśnie dla Ciebie?

Masz dość swojej nudnej diety? Chcesz ją urozmaicić? Nie wiesz jak odzyskać zdrowie i zrzucić zbędne kilogramy? Brakuje Ci słodkości i pysznych deserów? Nie możesz wytrzymać kilku minut nie myśląc o jedzeniu? Standardowa dieta reedukacyjna odstrasza Cię monotonnością? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – to znakomity e-book mojego autorstwa, który zawiera kilkanaście pomysłów na przepyszne i zdrowe słodycze, które przygotujesz zaledwie w kilka chwil.

Od lat walczę z mitem, który mówi, że zdrowa dieta odchudzająca jest niesmaczna i nudna. Smak, zapach i wartości odżywcze to kwestia odpowiedniego przygotowania i doboru składników. Jeśli zamówisz mój poradnik w postaci e-booka, udowodnię Ci, że możesz poprawić zdrowe i wygląd bez wyrzeczeń i głodu, odżywiając się smacznie i nawet nie rezygnując ze słodkości.

Co znajdziesz w moim e-booku ze zdrowymi słodyczami?

Budyniowe naleśniki z ksylitolem, brownie na bazie kakao czy sernik czekoladowy wcale nie muszą być niezgodne z Twoją dietą odchudzającą. Te i inne przykłady zdrowych dań zaprezentuję Ci w moim e-booku i udowodnię, że moje zdrowe słodycze wcale nie muszą być niezgodne z Twoją dietą odchudzającą. 

Mój poradnik to najlepszy dowód na to, że podczas odchudzania nie musisz rezygnować z chwil przyjemności i pysznego jedzenia. Wszystko jest kwestią odpowiednich zamienników i przygotowania posiłków. Z mojego e-booka dowiesz się jak to zrobić. Prezentuję Ci kilkanaście pomysłów na zdrowe dania (śniadania, desery i inne słodkości), wraz ze sposobami ich przygotowania, potrzebnymi składnikami oraz wartościami odżywczymi, a także zdjęciami. Zapomnij o nudnej diecie! Urozmaić ją zdrowymi słodyczami, po których na pewno nie przytyjesz!

Pomysły na pyszne i zdrowe dania od profesjonalnego dietetyka

Jestem Artur Topolski i od lat zajmuję się doradztwem w zakresie diet i zdrowego żywienia. Pomogłem już tysiącom zadowolonych Pacjentów, którzy korzystają z moich porad i gotowych diet. Dziś prezentuję Ci moje pomysły ciekawych, smacznych, zdrowych słodyczy, po których nie przytyjesz. To świetne zamienniki dla monotonnych dań, których pełno w standardowych dietach na odchudzanie. Czas pokazać, że można odchudzać się bez wyrzeczeń i ze słodkim smakiem. 

Trzecia książka

Wraz z dietą otrzymasz w prezencie książkę oraz poradnik o swojej dolegliwości (dolegliwości są do wyboru w formularzu do diety, pod koniec tej strony). W sklepie kosztuje ona 24 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej, co robić, aby zregenerować swoje jelita, a także poznasz metody na odchudzanie. W dzisiejszych czasach, aż 80% ludzi ma problemy z jelitami, które objawiają się nadwagą, wzdęciami, zaparciami, utratą energii, grzybicą, słabą odpornością, czy problemami z trawieniem. W książce znajdziesz wszystkie domowe metody, za pomocą których zregenerujesz swoje jelita. Natomiast poradnik jest o Twojej dolegliwości, która wybierzesz w formularzu zgłoszeniowym do diety, czyli hashimoto, niedoczynność tarczycy, zaparcia, biegunka, miażdżyca, czy cholesterol.

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem dyplomowanym specjalistą żywienia. Należę do polskiej czołówki najpopularniejszych dietetyków. Nie piszę tego, żeby się pochwalić, ale uświadomić, że trafiłeś w dobre ręce. Pomogłem już ponad 20 000 osobom z różnymi zaburzeniami odżywiania, otyłością, nadwagą, czy problemami ze zdrowiem. Eksperckie wywiady ze mną możesz znaleźć na takich stronach jak wizaz.pl (kliknij tutaj, aby przeczytać wywiad), czy na stronie internetowej medialnej, znanej z telewizji Małgorzaty Ohme (kliknij tutaj, aby przeczytać wywiad ze mną).

Mam to szczęście, że praca zbiega się z moją pasją, co daje mi satysfakcję każdego dnia. Od lat interesuję się zdrowiem, odchudzaniem i wspieraniem leczenia chorób dietozależnych. Klienci czują, że daję im całego siebie: swoją wiedzę, doświadczenie, holistyczne zainteresowanie ich osobą.

Czym charakteryzuje się moje podejście do odżywiania? Dlaczego przygodę (tak, przygodę!) z wprowadzaniem zmian w swoim jadłospisie warto rozpocząć właśnie ze mną? Cenię fakty, a nie eksperymenty na zdrowiu i przelotne mody. Ciągle słyszmy o nowych dietach cud, które po jakimś czasie okrywają swoje nieskuteczne lub wręcz niebezpieczne oblicze. W swojej praktyce opieram się tylko na rzetelnych badaniach naukowych.

Jak działają moje diety?

Nie bawię się w eksperymentalne diety, których teraz jest pełno w internecie. Moje diety na odchudzanie wykonuję zgodnie z informacjami, które możemy znaleźć w najnowszych badaniach naukowych.

Jedno z nowszych badań naukowych o skuteczności diet zostało opracowane przez grupę 16 naukowców. W skład tej grupy można było odnaleźć między innymi: Frank M. Sacks, George A. Bray, Vincent J. Carey, czy C. Pallister. Badanie to zostało wykonane w 2009 roku przez Departament Żywienia Harvard School w Bostonie (USA). W badaniu tym wzięło udział 811 pacjentów z nadwagą. Każdy z nich otrzymał ułożoną pod siebie dietę, która była różna dla każdego z pacjentów, ponieważ była ona dobierana na podstawie wieku, wzrostu, wagi oraz aktywności fizycznej. Badanie udowodniło, że najlepsze efekty dają diety, które mają odpowiednią wartość energetyczną dla konkretnej osoby. Oryginalna dokumentacja z tego badania w języku angielskim znajduje się w kliknij tutaj.

W mojej praktyce Specjalisty Żywienia odpowiedni dobór kaloryczności, węglowodanów, białek, tłuszczy i pozostałych składników odżywczych pozwala na osiągnięcie spadku wagi nawet o 5 kg w 2 tygodnie, chociaż najczęściej jest to około 1-2 kg w 7 dni.

Inne bardzo ważne badanie zostało przeprowadzone przez wydział żywienia Uniwersytetu w Kopenhadze. Badanie to zostało wykonane pod okiem następujących naukowców Arne Astrup oraz Madsa F. Hjortha. W badaniu tym wzięło udział 300 pacjentów, którzy byli poddani specjalistycznej diecie przez 6 miesięcy. Udowodniono, że w zależności od metabolizmu glukozy należy stosować dietę o odpowiedniej ilości węglowodanów i tłuszczy. Tylko takie działanie znacznie szybciej i skuteczniej odchudza niż tradycyjne diety. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz w kliknij tutaj.

Nie odkładaj decyzji o diecie na później. Znasz konsekwencje nadwagi?

Nadwaga powoduje problemy z sercem i układem krwionośnym

Według danych udostępnionych przez Polski Główny Urząd Statystycznych najczęstszą przyczyną śmierci Polek i Polaków w latach 1989-2014 są choroby układu krążenia, które stanowią aż 46% zgonów. Nadwaga stanowi jedną z głównych przyczyn tego typu schorzeń jakimi są choroby układu krążenia. Dlatego nie pozwól sobie wmówić, że walka ze zbędnymi kilogramami to wyłącznie objaw próżności. Prawda jest taka, że jest to objaw… troski o zdrowie i życie bliskich.

Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej ma negatywny wpływ na układ kostny

Nadwaga nie stanowi wyłącznie krytycznego zagrożenia dla zdrowia. Jest również przyczyną mniej groźnych, ale bardzo dokuczliwych schorzeń wywołuje m.in. problemy z układem kostnym. Oczywiście, jeżeli jesteś jeszcze młoda, to wydaje Ci się, że problemy z kręgosłupem Cię nie dotyczą, nie wiesz czym jest ból umęczonych kolan. Jednak nawet jeżeli teraz nie narzekasz na żadne problemy, to musisz wiedzieć, że każdy zbędny kilogram tłuszczu to obciążenie dla mięśni, stawów i kości, które sprawia, że krócej będziesz sprawna i pełna energii do życia.

Cukrzyca, zawał czy udar – powodem może być nadwaga

Czy wiesz, że duża ilość poważnych chorób jest spowodowana otyłością? Cukrzyca, udar, zawał – to tylko niektóre z długiej listy groźnych powikłań związanych z nadwagą. Dzięki mojej diecie pozbędziesz się zbędnych kilogramów w bezpieczny sposób i będziesz mogła cieszyć się dłużej doskonałym zdrowiem.

Poza odchudzaniem układam diety na poniższe choroby

Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają złagodzić wiele dolegliwości takich jak:

 • hashimoto;
 • zaparcia;
 • wzdęcia;
 • nieżyt żołądka;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • osteoporoza;
 • miażdżyca;
 • cukrzyca typu 2;
 • insulinooporność;
 • niedoczynność i nadczynność tarczycy.

Co jeszcze musisz wiedzieć o mojej diecie?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia, dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę i listę posiłków (wraz z przepisem wykonania), które bez problemu przygotujesz w domowym zaciszu.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą dolegliwości, alergie pokarmowe oraz tryb życia.

Moja dieta dla Ciebie to przede wszystkim:

 • dania, które przygotujesz w nie więcej niż 5 – 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki/produkty;
 • plan żywieniowy, który stosuje się przez jeden miesiąc – składa się on z 28 lub 35 przepisów (w zależności od tego ile posiłków dziennie wybierzesz);
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku wraz ze składnikami odżywczymi;
 • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie oraz dolegliwości, na które może pomóc dieta;
 • darmowe korekty, gdy dieta okaże się nieskuteczna;
 • stały kontakt ze mną.

Skorzystaj już teraz!

PROMOCJA! TERAZ TYLKO 60 ZŁ!
Zachęcam Cię do wypełniania formularza i skorzystania z mojej oferty już teraz. W nowej promocyjnej cenie 60 zł (przecena ze 100 zł) dostaniesz dietę, którą stosuje się jeden miesiąc. Pozwoli Ci ona schudnąć do 1,5 kg tygodniowo, co w skali miesiąca daje około 5-6 kg. Wraz z dietą otrzymasz w prezencie moją książkę.
Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia otrzymasz na maila profesjonalną dietę mojego autorstwa w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych. 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić dietę