Odchudzanie - Jak schudnąć 8 kg w miesiąc bez głodówki? Dieta online

Odchudzanie – Dieta

Odchudzanie to temat bardzo popularny, ponieważ każdy z nas chce świetnie wyglądać na lato. Najpopularniejsze zagadnienie dietetyki – tak w skrócie można określić dietę mającą na celu pozbycie się tkanki tłuszczowej. Nie jest ona jednak tak prosta jak się może pozornie wydawać. Często spotyka się wyobrażenie zgodnie z którym redukcja polega na głodówce, a które oczywiście jest błędne.

Zmniejszanie bez opamiętania ilości spożywanych kalorii nie doprowadzi do zdrowej utraty tłuszczu, a jedynie wywoła problemy zdrowotne. W jaki sposób wobec tego najlepiej można poprowadzić dietę mającą na celu odchudzenie? Wiesz co jeść, żeby schudnąć? Na początek dwa słowa klucze – redukcja i dieta. Rozsądnie poprowadzona redukcja ma na celu nie tylko pozbycie się tkanki tłuszczowej, lecz również uwydatnienie mięśni. Podczas tego procesu można popełniać wiele błędów, ponieważ stanowi ono proces wieloetapowy i rozłożony w czasie. Warto jednak przeprowadzić go w sposób prawidłowy, ponieważ może on zdziałać istne cuda, szczególnie w połączeniu z aktywnością fizyczną. Czy wiesz co jeść, żeby schudnąć? Zbilansowana dieta to podstawa!

odchudzanie

Rozsądnie odchudzanie ma na celu nie tylko pozbycie się tkanki tłuszczowej, lecz również uwydatnienie mięśni.

Odchudzanie – Podstawowe informacje o diecie

Przede wszystkim dieta redukcyjna to schemat żywieniowy ukierunkowany na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Podstawą tego typu diety jest określenie swojego zapotrzebowania kalorycznego i manipulacja własnym metabolizmem. Dzięki wyliczeniu bilansu kalorycznego zyskujemy pewność, że dostarczamy organizmowi właśnie tyle energii, ile mu potrzeba.

Systematyczne spożywanie posiłków w regularnych odstępach czasu to kolejna kluczowa kwestia w diecie redukcyjnej. Katabolizm nie może się rozwijać wobec dobrze zorganizowanego planu żywieniowego. Proces ten uważany jest za szkodliwy, jako że doprowadza do zwiększenia zawartości tłuszczu i rozpadu tkanki mięśniowej. Aby uniknąć tych konsekwencji posiłki powinny być przyjmowane co 3 – 4 godziny od czterech do aż sześciu razy dziennie (w tym ostatnim przypadku należy zmniejszyć odstępy). Jeżeli zapotrzebowanie energetyczne będzie wypełnione, a regularność spożycia zachowana, wówczas dieta wpływa pozytywnie na pobudzenie metabolizmu, ponieważ proces spalania kalorii trwał będzie nieustannie przez większość doby.

Przy dłuższych niż cztery godziny odstępach między spożywanymi posiłkami nastąpić może gwałtowny spadek glukozy we krwi, obecny przy dłuższych przerwach oraz „wilczy głód”. Wykluczone jest spożywanie dwóch bardzo obfitych posiłków dziennie. Każdy posiłek trzeba jeść wolno, przeżuwając dokładnie kęsy i koncentrując się na smaku, co nie tylko ułatwia trawienie, ale również pozwala zjeść mniej – co jest normalne wobec spożywania w wolniejszym tempie. Dopiero po upływie kwadransa od połknięcia pokarmu do mózgu dociera informacja, że zaspokojono już głód. To nie jedyny wpływ psychiki na skuteczność redukcji. Dobrze jest wybierać małe talerze, na które trzeba sobie dokładać porcje, co powoduje, iż tempo jedzenia spada i łatwiej uniknąć spożywania bardzo obfitych posiłków. Podczas gotowania należy unikać próbowania przygotowywanego pokarmu oraz dojadania resztek wbrew sobie. Od stołu powinniśmy wstawać z uczuciem lekkiego niedosytu.

Najkrótsza definicja procesu redukcji to określenie go jako walki ze zbędnymi kilogramami i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Przez to jednym z priorytetów jest określenie ilości masy i tłuszczu, jakie powinniśmy stracić. Dobrze w tym celu jest określić typ otyłości lub nadmiaru masy ciała, z jakim się zmagamy. W łatwy sposób dzięki temu określamy, które części naszego ciała należy potraktować ze szczególnym zaangażowaniem i w celu przywrócenia ich do naturalnej formy potrzebują więcej uwagi. Zyskujemy w ten sposób pewność, że wysiłki są ukierunkowane na właściwy cel, a my nie tracimy czasu ani sił.

Odchudzanie to walka ze zbędnymi kilogramami i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

osowane w diecie i treningach zmiany okazały się pożyteczne (lub też nie). Dzięki realnym efektom podnosi się także poziom naszej motywacji, a intensyfikacja pracy może doprowadzić do skrócenia starań w celu uzyskania lepszej sylwetki. W jaki sposób jednak sprawdzić czy te starania rzeczywiście przynoszą oczekiwane rezultaty? Kilka najprostszych sposobów sprawdzenia tego to:

 • zapisywanie wagi;
 • regularne mierzenie obwodów;
 • systematyczne wykonywanie pomiarów poziomu tkanki tłuszczowej.

Przeczytaj również: Zobacz, co stanie się, gdy będziesz się szybko odchudzać. Kliknij, aby zobaczyć.

Odchudzanie czy redukcja – dieta

Podstawowym założeniem diety redukcyjnej jest żonglowanie spożywanymi kaloriami w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Po określeniu niezbędnej ilości energii, jakiej potrzebuje nasz organizm, niezbędne jest obcięcie z dziennej porcji pewnej ich części. Ilość ograniczanych kalorii zależna jest od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć, przykładowo wobec 2800 kcal spożywanych dziennie z tej sumy powinno się usunąć 100 – 200 kcal. Zbilansowana dieta na redukcję pozwoli Ci mieć kontrolę nad kaloriami.

Wyliczanie zapotrzebowania na szczęście nie stwarza większych problemów, szczególnie przy użyciu gotowych kalkulatorów kalorii dostępnych w internecie. Wielki niedosyt odczuwany po spożyciu posiłku to jasny sygnał od organizmu, że wyrzucona porcja kalorii jest zbyt wysoka. Uzupełnianie ewentualnych niedoborów jest o tyle istotnym zagadnieniem w kontekście różnic pomiędzy odchudzaniem a redukcją, że w przypadku tej drugiej odbywa się ono bez dyktowania restrykcyjnych warunków. Oczywiście trzeba przy tym zachowywać świadomość, że niektóre produkty mogą ten proces utrudnić albo wydłużyć, w największym stopniu są to artykuły spożywcze przetworzone i wysokokaloryczne. Jednocześnie słone przekąski nie stanowią przeciwwskazania o ile po ich zjedzeniu nasze zapotrzebowanie kaloryczne jest zgodne z wcześniej przyjętymi założeniami. Oczywiście można się zastanawiać czy warto dla – bądź co bądź legalnego, ale jednak – naruszenia zasad zdrowego żywienia utrudniać cały proces redukcji. Z tego też względu produkty, którymi w diecie redukcyjnej teoretycznie można uzupełniać kalorie, ale lepiej wyeliminować je z diety ze względu na ich wpływ na organizm to:

 • gazowane i słodkie napoje;
 • fast – foody;
 • słone przekąski;
 • słodycze.

Odchudzanie tymczasem opiera się w głównej mierze na zmianie nawyków żywieniowych. Ten proces dotyczy często osób o bardzo niskim poziomie żywieniowej samoświadomości. W trakcie klasycznego odchudzania powinno się całkowicie zmienić swój dotychczasowy jadłospis oraz dołączyć do swojego życia do tej pory w nim nieobecną aktywność fizyczną. Najczęściej proces ten stosowany jest przez osoby, które borykają się z otyłością lub nadwagą.

Najważniejszą cechą wspólną obu tych procesów – rzecz jasna poza nastawieniem na pozbycie się tkanki tłuszczowej i zmniejszenie masy ciała – jest fakt, iż nie można opierać ich na głodzeniu się. Za sprawą głodu zwiększa się katabolizm, a to prowadzi do mnóstwa niekorzystnych procesów w naszym organizmie, takich jak spadek masy mięśniowej i spowolnienie metabolizmu – najważniejsze są systematyka i odpowiednie produkty w diecie.

Przeczytaj również: Dlaczego ananas pomaga w odchudzaniu? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. 

Odchudzanie – dieta – zasady

Jak każda dieta, również redukcja posiada kilka zasad, których podczas jej stosowania powinno się przestrzegać w celu zwiększenia jej efektów. Dzięki ich zastosowaniu nasze ciało lepiej zareaguje na sam proces tracenia tkanki tłuszczowej, a dieta na redukcję zadziała skuteczniej.

Odchudzanie – przygotowanie organizmu do diety

Oczyszczenie organizmu zawsze powinno być pierwszym etapem odchudzania. Można dokonać tego poprzez wprowadzenie co 3 – 4 dni przez pierwsze dwa tygodnie dni „płynnych”. Jak nazwa wskazuje polegają one na spożywaniu w nie jedynie napojów, świeżo przyrządzonych soków i zup. Dzięki temu żołądek w pewnym stopniu się obkurcza, natomiast organizm oddaje zapas wody. Nie jest to jednak jeszcze właściwe odchudzanie, a dopiero wprowadzenie do niego. Błąd wielu osób polega na tym, iż poprzestają na tym pierwszym etapie.

W kolejnym etapie, czyli 10 – 12 dni po rozpoczęciu odchudzania tkanka tłuszczowa zaczyna się zmniejszać, zaś bilans wodny wyrównuje się. Nie należy się przejmować w przypadku niezaobserwowania spadku masy w kolejnym tygodniu. Nie oznacza to bowiem, że proces chudnięcia nie następuje, ale że zmienia się skład ciała – jest w nim więcej wody, a mniej tłuszczu.

Zachowanie cierpliwości

Bardzo częsty błąd polega na oczekiwaniu natychmiastowych widocznych efektów redukcji. Tymczasem, jak już wspominaliśmy, utrata masy tłuszczowej to proces wieloetapowy i bardzo złożony. Celem jest schudnięcie na stałe, a nie bardzo szybka utrata wielu kilogramów. Ze zdrowotnego punktu widzenia najkorzystniejsze jest tracenie w ciągu tygodnia od pół kilograma do kilograma masy ciała. W celu schudnięcia dziesięciu kilogramów potrzeba zatem aż około trzech miesięcy! To nie wszystko, ponieważ drugi równie długi okres poświęcić należy na wychodzenie z diety.

Zbilansowana dieta redukcyjna

Kluczowe pytanie brzmi następująco – co jeść na redukcji? Bilans energetyczny w przypadku diety redukcyjnej stanowi sprawę absolutnie kluczową. Kontrola wagi oraz prawidłowe dostarczanie niezbędnej ilości składników odżywczych są możliwe właśnie dzięki liczeniu kalorii. Ponadto jest to bardzo wygodne w planowaniu codziennych posiłków i stanowi dużą oszczędność czasu. Zachowywanie proporcji pozwala na utrzymanie systematyczności kluczowej w procesie redukcji. Nie wiesz, co jeść na redukcji? Zapotrzebowanie kaloryczne jest sprawą indywidualną i z tego też względu jego limity należy skonsultować ze specjalistami takimi jak dietetyk albo trener personalny.

Wiesz, jak wygląda przykładowa dieta redukcyjna? Różnorodne produkty to kolejny podstawowy element zdrowego jadłospisu. Muszą się w nim znajdować nie tylko owoce i warzywa, ale wszystkie źródła makroskładników: stanowiących podstawę zapotrzebowania kalorycznego węglowodanów, tłuszczów i białka. W uzupełnianiu protein najlepiej sprawdzają się mięsa, zarówno białe – drobiowe – jak i czerwone, będące idealnym źródłem żelaza. Białko jest niezwykle istotne, ponieważ w procesie odchudzania nie możemy dopuścić do czerpania przez organizm spalania komórek mięśni w celu uzyskania energii. Z tego powodu należy dostarczać podczas redukcji dużo protein, najlepiej jeden gram na każdy kilogram masy ciała. Idealne proporcje to 55% kalorii z węglowodanów (ich najlepszym źródłem są produkty pełnoziarniste: rośliny strączkowe, warzywa, makarony, kasze, ryż brązowy i pełnoziarniste pieczywo), 15% z białka i 30% z tłuszczu. Wiele osób uważa, że przykładowa dieta redukcyjna jest nudna – to błąd!

Poza makroskładnikami nie można zapominać również o mikroskładnikach. Nie tylko trzy główne składniki pokarmowe, ale także witaminy oraz pierwiastki mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania ludzkiego organizmu. Prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu oraz innych przemian jest możliwe właśnie dzięki ich dostarczaniu. Mikroskładniki odpowiadają również za:

 • zwiększanie wytrzymałości organizmu;
 • warunkowanie odpowiedniego poziomu odporności;
 • zapobieganie rozwojowi chorób.

Niedobory mikroelementów same w sobie stanowią bardzo duże zagrożenie dla zdrowia, w związku z czym profilaktycznie należy zapobiegać takiej sytuacji i dbać o ich odpowiednią podaż w diecie.

Ograniczenie kalorii

To pozornie rzecz najbardziej oczywista jak tylko może być – chcąc uzyskać odpowiednie efekty diety redukcyjnej trzeba ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Nie można jednak mylić tego z głodówką! Zmniejszenie wartości kalorycznej posiłków polega na doprowadzeniu do sytuacji, w której spala się ich więcej niż zjada. Zapotrzebowanie zależy od wielu czynników:

 • wieku;
 • aktywności fizycznej;
 • rodzaju wykonywanej pracy;
 • tempa spalania i przekształcania pokarmu w energię.

Nigdy nie można zbyt drastycznie ograniczać ilości jedzonych kalorii! Zbyt mała podaż kalorii szkodzi spalaniu tłuszczu, ponieważ prowadzi do spowolnienia procesów metabolicznych, gdyż organizm stara się zaoszczędzić energię. Dodatkowo doprowadza to do spalania mięśni, ponieważ organizm zaczyna wykorzystywać również białko w roli źródła energii. Do utrzymania funkcji życiowych niezbędne jest 23 kcal na każdy kilogram masy ciała. Do tego należy doliczyć energię niezbędną do psychicznej i fizycznej aktywności. Najczęściej zapotrzebowanie mężczyzn oscyluje w granicach 2200 – 3200 kcal, natomiast u kobiet jest to 1800 – 2400 kcal. Różnice w największym stopniu zależne są od stopnia aktywności fizycznej.

Przeczytaj również: Jesz mniej i nie chudniesz? Poznaj 9 przyczyn, przez które odchudzanie staje się niemożliwe. Kliknij, aby poznać przyczyny.

Odchudzanie – aktywność fizyczna

Podstawę redukcji stanowi dieta, ale bardzo trudno ją przeprowadzić bez odpowiedniej ilości aktywności fizycznej w życiu codziennym. Jeżeli do komórek nie dotrze odpowiednia ilość tlenu organizm nie będzie przetwarzał dostarczanych mu składników odpowiednio szybko, a im więcej go otrzymuje, tym szybciej przeprowadzane jest spalanie. Regularny ruch nie tylko przyspiesza spalanie kalorii, ale też pozytywnie wpływa na samopoczucie. Za aktywność fizyczną posłużyć może jakikolwiek jej rodzaj: treningi na siłowni, aerobik, pływanie, jazda na rowerze, bieganie, gry zespołowe.

Wychodzenie z diety

To powolny proces, który nie ustępuje wagą wprowadzaniu do diety. Nie jest trudno w kilka tygodni stracić określoną ilość kilogramów, prawdziwe wyzwania stanowi utrzymanie niższej wagi już po jej zakończeniu. Na czym to polega? Na stopniowym zwiększaniu podaży kalorii w codziennej diecie. Przez pierwsze dwa – trzy tygodnie należy zwiększać kaloryczność posiłków o 100 kcal. W sumie przez trzy miesiące od zakończenia właściwej diety należy o 300 kcal mniej od indywidualnej normy dziennej.

Szejk pozwala na łatwe przyjmowanie składników odżywczych.

 

Odchudzanie i redukcja – Podstawy żywienia

Same proporcje składników odżywczych to nie wszystko, bardzo ważne są także ich źródła w diecie. Wspominaliśmy już o tym, że węglowodany należy czerpać z produktów pełnoziarnistych o niskim indeksie glikemicznym. Dobrym źródłem białka poza mięsem są również produkty mleczne, np. sery twarogowe, a także ryby i jaja. Te ostatnie są idealnym posiłkiem podczas diety redukcyjnej nie tylko przez wysoką zawartość protein, lecz także dzięki wysokiej zawartości tłuszczów. W przypadku tych ostatnich nie bez znaczenia jest pamięć, aby były to przede wszystkim związki jednonienasycone. Powinno się wobec tego ograniczyć tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, a idealne źródła lipidów stanowią:

 • oliwa z oliwek;
 • olej rzepakowy;
 • orzechy;
 • nasiona dyni i słonecznika.

Idealnym uzupełnieniem diety redukcyjnej rzecz jasna jest spożywanie odpowiedniej ilości warzyw. Posiadają one bardzo niewielkie ilości kalorii, a to nie jedyna ich zaleta, ponieważ stanowią znakomite źródło błonnika, mikroskładników i związków witaminowych. Dzięki nim swobodnie można także zaspokajać głód w formie przekąsek, nie trzeba się ograniczać w ich spożywaniu.

Dieta redukcyjna jest bardzo prosta i wystarczy stosować się do kilku zasad. Nie wolno pod żadnym pozorem mylić jej z głodówką, ale też należy zachowywać pewien rygor. W gruncie rzeczy opiera się on jednak na stosowaniu po prostu zasad zdrowego odżywiania w codziennej diecie z zastrzeżeniem, że ograniczone zostaje spożycie kalorii. Nie jest to proces długotrwały, ale ważna jest pamięć o wprowadzeniu się w niego i wychodzeniu z redukcji, bez którego łatwo o efekt jojo. Dorzucenie aktywności fizycznej praktycznie gwarantuje powodzenie tej diety, a chyba każdy zgodzi się, że czasem warto pozbyć się kilku kilogramów.

Nie wiesz, jak ułożyć sobie dietę, która nie tylko odchudza, ale również pomaga na liczne problemy ze zdrowiem?

Moje diety na odchudzanie są oparte na badaniach naukowych, a mianowicie zostały one opracowane przez grupę 16 naukowców. W skład tej grupy można było odnaleźć kilku światowej klasy lekarzy, naukowców np.: Frank M. Sacks, George A. Bray, Vincent J. Carey, czy C. Pallister. Badanie to zostało wykonane w 2009 roku przez Departament Żywienia Harvard School w Bostonie (USA). W badaniu tym wzięło udział 811 pacjentów z nadwagą. Każdy z nich otrzymał ułożoną pod siebie dietę, która była różna dla każdego z pacjentów, ponieważ była ona dobierana na podstawie wieku, wzrostu, wagi, aktywności fizycznej, ilość posiłków oraz dolegliwości.

Tajemnicą takich diet było odpowiednie wyskalowanie ilości węglowodanów, tłuszczów, białka, kaloryczności oraz mikro i makroelementów. Odpowiednia kombinacja tych składników spowodowała, że pacjenci po odstawieniu diety nie przybierali z powrotem na wadze, czyli nie mieli efektu jojo. Oryginalna dokumentacja z tego badania w języku angielskim znajduje się w kliknij tutaj. W mojej praktyce Specjalisty Żywienia odpowiedni dobór kaloryczności, węglowodanów, białek, tłuszczy i pozostałych składników odżywczych pozwala na osiągnięcie spadku wagi nawet o 5 kg w 2 tygodnie, chociaż najczęściej jest to około 1-2 kg w 7 dni. Tak samo po odstawieniu diety pacjenci nie skarżą się na powrót wagi, jak to jest w przypadku innych diet.

Diety Artura Topolskiego – Opinie zadowolonych Pacjentów

Dieta odchudzająca – Przykładowa metamorfoza – Justyna 

Pacjentka jest chora na dwie choroby, które znacznie utrudniają proces odchudzania, a mianowicie cierpi na hashimoto oraz zespół policystycznych jajników. Jej metamorfozę przedstawiam poniżej wraz z wiadomością mailową. Za pomocą mojej diety udało nam się uzyskać zadowalający efekt dla pacjentki, czyli 13 kilogramów mniej w 3 miesiące.

dieta odchudzająca

Poniżej mail od klientki ze zdjęć.

dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca – Zobacz na opinie moich klientek

Poniżej pokazuję zdjęcia wiadomości z mojego Facebooka, które otrzymałem od swoich klientów.
dieta artura topolskiego - opinie

PROMOCJA – Zamów dziś dietę Artura Topolskiego, a w prezencie otrzymasz moją encyklopedię zdrowia, aż 600 stron!

Wraz z dietą otrzymasz w prezencie książkę. W sklepie kosztuje ona 50 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej jak za pomocą domowych metod wspomóc swój organizm w walce z takimi przypadłościami jak:

 • hashimoto;
 • niedoczynność tarczycy;
 • nadczynność tarczycy;
 • zaparcia;
 • grzybica w tym Candida;
 • wzdęcia;
 • biegunka;
 • alergia;
 • cukrzyca;
 • ból stawów;
 • żylaki;
 • nadciśnienie;
 • trądzik;
 • depresja.

A ponadto znajdziesz również taki informacje jak:

 1. Regeneracja włosów, skóry i paznokci.
 2. Poznasz naturalne sposoby na trądzik.
 3. Dowiesz się, co jeść, aby poprawić koncentrację oraz zapamiętywanie.

Dieta odchudzająca, która naprawdę działa. Jak szybko schudnąć?

Masz problem z nadwagą? Nie wiesz jak schudnąć, a wydaje Ci się, że robisz wszystko tak, jak należy? Masz dość dziwnych  specyfików odchudzających i gotowych diet z internetu, które po prostu nie działają? Mam coś, co powinno Cię zainteresować. To autorska dieta, którą przygotuję właśnie dla Ciebie!

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak:

 • hashimoto;
 • zaparcia;
 • nieżyt żołądka;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • osteoporoza;
 • miażdżyca;
 • cukrzyca typu 2;
 • insulinooporność;
 • niedoczynność tarczycy.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Kim jestem?

Nazywam się Artur Topolski. Z wykształcenia jestem dyplomowanym Specjalistą Żywienia. Od wielu lat interesuje się zdrowiem, ochroną zdrowia, odchudzaniem, a także wsparciem leczenia chorób dietozależnych. Moje pasje zbiegają się z życiem zawodowym, co sprawia mi ogromną przyjemność z pracy. Jak szybko możesz schudnąć na mojej diecie? Przeważnie moi pacjenci chudną około 1-1,5 kg co 7 dni.

Co zyskujesz dzięki mojej diecie? Jak szybko schudnąć na mojej diecie?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia, dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę i listę posiłków (wraz z przepisem wykonania), które bez problemu przygotujesz w domowym zaciszu. Moja dieta dla Ciebie to przede wszystkim:

 • dania, które przygotujesz w nie więcej niż 5 – 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki/produkty, które dostaniesz w każdym sklepie;
 • plan żywieniowy, który stosuje się przez jeden miesiąc;
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku wraz ze składnikami odżywczymi;
 • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie i wyeliminowanie problemów zdrowotnych;
 • stały kontakt ze mną.

Moja dieta jest oparta na potwierdzonych metodach naukowych i latach doświadczeń oraz wiedzy z zakresu dietetyki. Dzięki moim konsultacjom i diecie możesz tracić od 1 – 1,5 kg tygodniowo, nie martwiąc się o swoje zdrowie.

Skorzystaj już teraz!

PROMOCJA! JUŻ TERAZ TYLKO 60 ZŁ!
Zachęcam Cię do wypełniania formularza i skorzystania z mojej oferty już teraz. W nowej promocyjnej cenie 60 zł (przecena ze 100 zł) dostaniesz dietę, którą stosuje się jeden miesiąc. Pozwoli Ci ona schudnąć do 1,5 kg tygodniowo. Wraz z dietą otrzymasz w prezencie moją książkę, która ma aż 600 stron!
Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia otrzymasz profesjonalną dietę mojego autorstwa w ciągu 2 dni roboczych.