Odchudzanie za pomocą 7 domowych produktów. Znasz je? Przeczytaj

7 domowych produktów, które przyspieszą odchudzanie. Znasz je? PRZECZYTAJ

Odchudzanie będzie tylko wtedy skuteczne, gdy będziesz przez Ciebie stosowana dieta. Przy odchudzaniu nie powinno się stosować suplementów, które praktycznie nic nie pomagają.

Rynek jest dosłownie zalany wszelkiego rodzaju suplementami diety na odchudzanie. Szczególnie popularne są preparaty przeznaczone w celu wspomożenia procesu odchudzania. Oczywiście część z nich jest skuteczna i w rzeczywistości wspiera gubienie kilogramów. Często jednak są one jedynie placebo, a wszystkie zmiany jakie zachodzą pod ich wpływem podczas redukcji, zachodzą w naszej psychice. Pamiętaj, tabletki na odchudzanie nie są skuteczne!

Większość tego typu preparatów w swoim składzie zawiera roślinne wyciągi, a w najgorszym wypadku ich syntetyczne odpowiedniki. Oznacza to, że naturalne produkty występujące w sklepach, w których codziennie robimy zakupy, zawierają dokładnie te same składniki. Idealnym tego przykładem może być siedem składników zawartych na poniższej liście, która działają na odchudzanie, jak tabletki z apteki. Łączy je kilka wspólnych cech, mianowicie:

 • są naturalnymi produktami spożywczymi;
 • wspomagają proces odchudzania;
 • przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej;
 • są bezpieczne, naturalne i zdrowe;
 • co bardzo istotne w trakcie redukcji nie zawierają one kalorii.

Produkty, które działają na odchudzanie, jak tabletki

 1. Zielona herbata

Zakorzeniła się już w powszechnej świadomości jako produkt o znakomitym wpływie na skuteczność odchudzania, szczególnie dzięki wpływowi na spalanie tkanki tłuszczowej. Najważniejszą substancją czynną w niej zawartą są epigallokatechiny. Na nasze nieszczęście zawartość tego składnika w większości naparów jest zbyt niska, by można mówić o jego realnym wpływie na spalanie tkanki tłuszczowej.

Zielona herbata za to jest znakomitym dodatkiem do diety redukcyjnej, ponieważ może wywierać ona wpływ na hamowanie łaknienia. Najlepszym wyjściem jest wypijanie dziennie kilku naparów. Jest to jak najbardziej bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ napój ten nie stanowi zagrożenia dla funkcjonowania układu sercowo – naczyniowego i zawiera wiele antyoksydantów. Oczywiście dla osób nie lubiących kawy to właśnie zielona herbata będzie idealną alternatywą.

zielona herbata na odchudzanie

 1. Kawa

Kofeina stanowi najważniejszą substancję czynną kawy za sprawą kilku zalet w oddziaływaniu na pracę organizmu:

 • nasilanie szlaków metabolicznych spalania tkanki tłuszczowej;
 • bardzo mocne hamowanie łaknienia;
 • działanie pobudzające.

Dodatkowo zgodnie z wynikami badań ludzie wypijający kawę na około 45 minut przed wysiłkiem nie tylko mają do niego większą motywację, ale także mogą trenować nieco dłużej i spalić dzięki temu więcej tkanki tłuszczowej. Jest to jeden z powodów, dla których kawę najlepiej jest spożywać rano albo właśnie na około godzinę przed wysiłkiem. Jednocześnie powinno się unikać picia tego naparu w godzinach wieczornych oraz dodawania do niego mleka czy zwłaszcza śmietanki, które sprawiają, że napój ten zyskuje dodatkowe kalorie.

Zawartość kofeiny może różnić się w zależności od sposobu przyrządzania kawy oraz od gatunku kawowca, z jakiego pochodzą ziarna. Ilość substancji czynnej w różnych rodzajach kawy wygląda następująco:

 • szklanka parzonej kawy: 100 – 120 mg kofeiny;
 • szklanka kawy rozpuszczalnej: 90 – 100 mg kofeiny;
 • filiżanka espresso: 60 – 80 mg kofeiny.

Polecam Ci również przeczytać: Dlaczego musisz pić przynajmniej 1,5 – 2 litry wody? Kliknij, aby przeczytać.

 1. Grejpfrut

Według rezultatów najnowszych badań osoby spożywające ten owoc szybciej tracą na wadze. Grejpfrut posiada wiele cech sprawiających, że jest tak korzystny dla zdrowia:

 • jest orzeźwiający;
 • ma bardzo mało kalorii;
 • posiada dużo minerałów;
 • zawiera wiele witamin.

Ogromny wpływ tego cytrusa na proces odchudzania polega na stymulowaniu spalania tłuszczów, przyspieszeniu przemiany materii oraz bardzo przyspiesza pracę jelit i żołądka. Zawarta w bardzo dużych ilościach w grejpfrutach witamina C bierze udział w produkcji noradrenaliny. Ona z kolei pomaga uwolnić tłuszcz z komórek tłuszczowych, co bardzo ułatwia organizmowi sięganie do zapasów w celu pozyskania energii. Dodatkowo wraz z witaminami B3 i B6 noradrenalina steruje produkcją L – karnityny, pośredniczącej w spalaniu tłuszczów.

 1. Ocet jabłkowy

W jego przypadku substancję aktywną są kwasy owocowe, konkretnie kwas jabłkowy. Nieco różni się on od innych produktów na tej liście, ponieważ nie wpływa bezpośrednio na spalanie tkanki tłuszczowej. Na czym wobec tego polega jego wpływ na wspomożenie procesu odchudzania? Otóż ogranicza on wchłanianie tłuszczu z pożywienia. Ze względu na to można traktować ocet jabłkowy jako rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych, w których czeka nas zjedzenie obfitego w węglowodany posiłku.

W takiej sytuacji spożycie małej sałatki z dodatkiem 45 ml wspomnianego octu na 45 minut przed głównym posiłkiem spowoduje, że nasz organizm nie będzie przyswajał z pożywienia tyle tłuszczu co zwykle. Niezależnie od skuteczności tej metody nie należy jej jednak nadużywać, ponieważ zredukowanie wchłaniania tłuszczów obniża również przyswajalność rozpuszczalnych w tłuszczach witamin.

Warto również przeczytać: Jak najlepiej pić ocet jabłkowy, aby był skuteczny na redukcję tłuszczu?

 1. Kurkuma

Jej działanie polega na:

 • hamowaniu magazynowania tłuszczu w wątrobie;
 • wspomaganiu metabolizmu tłuszczu;
 • wykazuje ona również w niewielkim stopniu działanie termogeniczne.

Na dodatek kurkuma stanowi idealny dodatek do posiłków po treningowych, ponieważ bardzo sprzyja ona regeneracji. Dzieje się tak, bowiem przyprawa ta hamuje nieznacznie wydzielanie mediatorów stanu zapalnego. Jedna łyżeczka dziennie kurkumy stanowi optymalną jej dawkę dziennego spożycia. Doskonały przepis na domowy detoks stanowi choćby dodanie opisywanego produktu do mleka kokosowego.

 1. Pieprz Cayenne na odchudzanie

Jego codzienne spożycie powinno wynosić od połowy do całej łyżeczki. Oczywiście dawka ta może zostać rozłożona na kilka porcji i dodawana w ciągu dnia do posiłków. Warto jednak pamiętać przy tym o tym, że przynajmniej jedna porcja tego rodzaju pieprzu powinna się znajdować w posiłku spożywanym przed treningiem. Na czym zaś polega wpływ tej przyprawy na spalanie tłuszczu? Zawiera ona przede wszystkim kapsaicynę, która nasila proces termogenezy i przyspiesza procesy spalania tkanki tłuszczowej.

Przeczytaj również: Które owoce przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej? Kliknij, aby się dowiedzieć. 

 1. Cynamon

Jest to już kolejna na tej liście przyprawa. Największy wpływ wywiera on na wrażliwość insulinową. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ to właśnie insulina jest najważniejszym hormonem metabolizmu węglowodanów, a utrzymanie jej minimalnego poziomu minimalizuje ryzyko występowania napadów „wilczego głodu”. Za sprawą swojego działania cynamon doskonale sprawdza się jako zastępstwo chromu. Każdego dnia najlepiej jest spożyć około jednej jego łyżeczki – można to zrobić dodając tę przyprawę do kawy albo posiłków. Takie działanie może przynieść dobre rezultaty na odchudzanie.

Wymienione wyżej produkty stanowią zdrową i bezpieczną alternatywę dla popularnych na rynku preparatów odchudzających. Trzeba jednak, podobnie jak w przypadku stosowania suplementów, pamiętać o tym, że podstawą odchudzania i zdrowego trybu życia musi być dobrze zbilansowana, odpowiednia dieta oraz wysiłek fizyczny. Wszelkie składniki nasilające procesy spalania tłuszczu, jakkolwiek bardzo pomocne, trzeba traktować jedynie jako dodatek do wyżej wymienionych podstaw dbania o zdrowie i dobrą sylwetkę.

Nie wiesz, jak ułożyć sobie dietę, która nie tylko odchudza, ale również może pomóc na liczne problemy ze zdrowiem?

W swoich dietach staram się podążać za najnowszymi badaniami naukowymi, które zostały wykonane w celu sprawdzenia, które diety są skuteczne. Ponadto śledzę najnowsze trendy żywieniowe i wybieram te, które dają lepsze efekty w odchudzaniu. Jedno z nowszych badań naukowych o skuteczności diet zostało opracowane przez grupę 16 naukowców. W skład tej grupy można było odnaleźć między innymi: Frank M. Sacks, George A. Bray, Vincent J. Carey, czy C. Pallister. Badanie to zostało wykonane w 2009 roku przez Departament Żywienia Harvard School w Bostonie (USA). W badaniu tym wzięło udział 811 pacjentów z nadwagą. Każdy z nich otrzymał ułożoną pod siebie dietę, która była różna dla każdego z pacjentów, ponieważ była ona dobierana na podstawie wieku, wzrostu, wagi oraz aktywności fizycznej. Badanie udowodniło, że najlepsze efekty dają diety, które mają odpowiednią wartość energetyczną dla konkretnej osoby. Oryginalna dokumentacja z tego badania w języku angielskim znajduje się w kliknij tutaj.

W mojej praktyce Specjalisty Żywienia odpowiedni dobór kaloryczności, węglowodanów, białek, tłuszczy i pozostałych składników odżywczych pozwala na osiągnięcie spadku wagi nawet o 2 kg w 2 tygodnie, chociaż najczęściej jest to około 1-2 kg w 7 dni. W dalszej części znajdziesz metamorfozę mojej klientki, która schudła aż 13 kg bez ćwiczeń!

Diety Artura Topolskiego – Opinie zadowolonych Pacjentów

Metamorfoza Justyny bez ćwiczeń

Pacjentka jest chora na dwie choroby, które znacznie utrudniają proces odchudzania, a mianowicie cierpi na hashimoto oraz zespół policystycznych jajników. Jej metamorfozę przedstawiam poniżej wraz z wiadomością mailową. Za pomocą mojej diety udało nam się uzyskać zadowalający efekt dla pacjentki, czyli 13 kilogramów mniej w 3 miesiące.

dieta odchudzająca

Poniżej mail od klientki ze zdjęć.

dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca – Zobacz na opinie moich klientek

Poniżej pokazuję zdjęcia wiadomości z mojego Facebooka, które otrzymałem od swoich klientów.

dieta artura topolskiego - opinie

PROMOCJA – Zamów dziś dietę Artura Topolskiego, a w prezencie otrzymasz moją encyklopedię zdrowia, aż 600 stron!

Wraz z dietą otrzymasz w prezencie elektroniczną książkę. W sklepie kosztuje ona 24 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej jak za pomocą domowych metod możesz wspomóc swój organizm w walce z takimi przypadłościami jak:

 • hashimoto;
 • niedoczynność tarczycy;
 • nadczynność tarczycy;
 • zaparcia;
 • grzybica w tym Candida;
 • wzdęcia;
 • biegunka;
 • alergia;
 • cukrzyca;
 • ból stawów;
 • żylaki;
 • nadciśnienie;
 • trądzik;
 • depresja.

A ponadto znajdziesz również taki informacje jak:

 1. Regeneracja włosów, skóry i paznokci.
 2. Poznasz naturalne sposoby na trądzik.
 3. Dowiesz się, co jeść, aby poprawić koncentrację oraz zapamiętywanie.

Dieta odchudzająca, która naprawdę działa. Jak szybko schudnąć?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem aspekty, które Wam się nie podobały. Podążam za najnowszymi trendami oraz badaniami naukowymi z dziedziny dietetyki. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają złagodzić wiele dolegliwości takich jak:

 • hashimoto;
 • zaparcia;
 • nieżyt żołądka;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • osteoporoza;
 • miażdżyca;
 • cukrzyca typu 2;
 • insulinooporność;
 • niedoczynność tarczycy.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą dolegliwości, alergie pokarmowe oraz tryb życia.

Kim jestem?

Nazywam się Artur Topolski. Z wykształcenia jestem dyplomowanym Specjalistą Żywienia. Od wielu lat interesuje się zdrowiem, ochroną zdrowia oraz odchudzaniem. Moje pasje zbiegają się z życiem zawodowym, co sprawia mi ogromną przyjemność z pracy.

Co zyskujesz dzięki mojej diecie? Jak szybko schudnąć na mojej diecie?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia, dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę i listę posiłków (wraz z przepisem wykonania), które bez problemu przygotujesz w domowym zaciszu. Moja dieta dla Ciebie to przede wszystkim:

 • dania, które przygotujesz w nie więcej niż 5 – 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki/produkty;
 • plan żywieniowy, który stosuje się przez jeden miesiąc – składa się on z 28 lub 35 przepisów (w zależności od tego ile posiłków dziennie wybierzesz);
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku wraz ze składnikami odżywczymi;
 • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie oraz dolegliwości, na które może pomóc dieta;
 • stały kontakt ze mną.

Skorzystaj już teraz!

PROMOCJA! JUŻ TERAZ TYLKO 60 ZŁ!
Zachęcam Cię do wypełniania formularza i skorzystania z mojej oferty już teraz. W nowej promocyjnej cenie 60 zł (przecena ze 100 zł) dostaniesz dietę, którą stosuje się jeden miesiąc. Pozwoli Ci ona schudnąć do 1,5 kg tygodniowo. Wraz z dietą otrzymasz w prezencie moją książkę, która ma aż 600 stron!
Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia otrzymasz na maila profesjonalną dietę mojego autorstwa w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych. 

Opinie moich klientów o diecie

Jestem na diecie p.Artura 5 tygodni schudłam 6 kg .Jedzenie smaczne .Zamawiam drugi zestaw.Polecam i dziękuję p.Arturze

Anna Smul

Super dieta. Składniki ogólnodostępne w sklepach i niedrogie. Wszystko dokładnie opisane jak przygotowywać posiłki. Stosuje trzeci tydzień i trzy i pół kg mniej. Z 73 kg na 69,5 kg. Niedługo będę wykupować drugą. Naprawdę polecam 🙂

Iga Pietruczuk

Na początku dużo problemów jelitowych. Wykupiłam druga dietę, wyniki zdrowotne typu nadciśnienie, cholesterol rewelacja, spadek wagi ok 5 kg.

Krystyna Grochowska

W ciągu dziesięciu dni schudłam 4 kg. Czuję się świetnie i zamawiam następna dietę.

Danuta Burzyńska

Polecam dietę p. Artura . Jestem od 4 tyg i jest 5 kg mniej. Nie chodzę glodna a posilki są smaczne.

Anna Wilk

Jestem super zadowolona. Narazie stosuje ją dopiero 4 dni ale już 1.4kg mniej. Przepisy łatwe i smaczne. Obiadki gotuję dla całej rodzinki.

Ula

Dieta jest racjonalna

Kornelia furgala

Witam dietę stosuje od tygodnia rezultaty zadziwiające dania bardzo smaczne nigdy nie przypuszczałam, że jestem zdolna wykonać takie wykwintne potrawy , nie czuję głodu, nie jem słodyczy, schudłam 3 kg , bardzo dziękuję panie Arturze to więcej niż dieta cud, dania bardzo duże czasami nie jestem w stanie zjeść wszystkiego.Polecam musicie sami się przekonać

Ela Moskalczyk

Mam hashimoto i problemy gastryczne, dietę stosuję od 8 miesięcy i cały ten czas czuje się bardzo dobrze . Potrawy są smaczne i szybkie do wykonania. Dzięki diecie zaczęłam prawidłowo funkcjonować, Dziękuję.

Danuta kluk

Jestem zadowolona

Sylwia Mroczek

Wróciłam do diety p. Artura, bo naprawdę działa 😊 8 kg w ciągu 3 m-cy, jeszcze trochę i będzie ok, polecam wszystkim, którzy chcą się odchudzić…

Agnieszka Kierklo

Bardzo dobra dieta. W ciągu 30 dni jestem lżejsze o 5kg. Będę zamawiać kolejny zestaw. POLECAM 😃

Bożena Aleksiewicz

bardzo dobra

Iwona Rutka

Dziękuję Ci Arturze za dietę. Jestem już 3 tygodnie i schudłam 4 kg. Czuję się lepiej, mam więcej energii, a przede wszystkim nie mam problemów z trawieniem. Za niedługo zgłoszę się po kolejną dietę. Pozdrawiam

Mirosława Zielińska

Świetna dieta naprawdę można schudnąć

Beata Guzik

Panie Arturze,

w tydzień czasu schudłam 4kg jedząc smacznie i niedrogo!

Marta Morawska

Twoja dieta jest świetna! Stosowałam 3 miesiąca i schudłam 16 kg 🙂
Dzięki Artur i pozdrawiam

Magda Merska

jestem bardzo zadowolona, 4,5 kg mniej, dziekuje

krystyna krech

Polecam schudlam 10 kg w 3 miesiace obecnie mam dietę podtrzymującą wagę i również działa.
Pozdrawiam

Edyta Wasilewska

Dieta super, niedroga, smaczna, polecam, ja schudłam już 12 kg w ciągu 1 m-c.

Barbara Kędzior

W maju br stwierdzono u mnie Hashimoto i niedoczynność tarczycy. W ostatnich latach przytyłam 20 kg i bardzo źle się z tym czułam. Lekarz endokrynolog stwierdził, że przy tym schorzeniu nie mam szans na schudnięcie – nie pomogą żadne diety. A jednak Panie Arturze – jest Pan cudotwórcą – przez tydzień stosowania diety Pana Artura schudłam już 1,5 kg. Dieta jest bardzo smaczna i urozmaicona. Poleciłam Pana koleżance, która chce schudnąć. Ja na pewno wykupię drugą. Bardzo dziękuję Panie Arturze. Pozdrawiam serdecznie POLECAM diety Pana Artura.

Jadwiga Perlińska

Dieta smaczna ,smaki dzieciństwa.

Alina Przystał

Wszystko co tu jest napisane jest absolutną prawdą . Jest to najlepsza dieta odchudzająca oparta na zdrowym jedzeniu nie suplementowana , która pozwala osiągnąć szybkie efekty spadku wagi . Ogromną zaletą tej diety jest niska cena i dbałość o klienta . Spadek wagi w ciągu 1,5 tygodnia 2kg mniej 😀cudownie się czuje i najważniejsze nie jestem głodna i nie szukam słodkiego a dlaczego? bo w tej diecie jest wszystko zdrowe włącznie z cukrem zawartym w owocach których tu nie brakuje .

Lucyna Marszakek

Polecam serdecznie! W ciągu 3 tygodni schudłem 11kg 🙂

Paweł

Jestem bardzo zadowolona z efektów diety. Po pięciu tygodniach jest mnie mniej o 7 kilogramów. Jedzenie jest smaczne i nie ma problemu z dostępnością produktów. Pozdrawiam wszystkich odchudzających się u Pana Artura. Dziękuję Panie Arturze. 😉

Sylwia Twardowska

Dzięki diecie Artura-udało mi się schudnąć 13kg w 3 miesiące.Mam niedoczynność i hashimoto,do tego refluks żołądka.Sama nie wierzyłam,że to możliwe dopóki sama nie spróbowałam.Polecam!!!

Justyna Petek

Zaskocze wszystkich bo nie pisze o sobie ale o dawnej znajomej ktora spotkalam w Londynie, gdzie zyje i pracuje. O malo nie poznanlam pani Moniki, dlugo sie jej przygladalam w polskim sklepie. Wyglada wspaniale, schudla 11kg, w 1,5 miesiaca i wyglada jakby ponad polowy jej nie bylo, jej twarz wyraznie odmolodniala. Zatkalo mnie z wrazenia.
Dziewczyny, kobiety na wlasne oczy sie przekonalalam i dzisiaj zamawiam diete – widac ze jest skuteczna (to nie jest forma reklamy tylko osobista opinia).

Luiza Anderson

Dieta smaczna,prosta w przygotowaniu. I co najważniejsze dająca rezultaty -5kg w ciągu miesiąca. Wow.
Dziękuję 😃

Anna Lecyk

Jest dokładnie opisana, dużo informacji ogólnie bardzo podoba mi się

IWONA Skawina

Najwspanialsza Dieta. Moja rodzina i znajomi nie wierzyli, że to tylko dzięki Diecie Pana Artura. Po dwóch zestawach Diety 15,900 kg mniej. Dzisiaj Rozumiem moje ciało, czuje sie wspaniale. Dziekuje panie Arturze

Daniela Królikowska

Świetna dieta,serdecznie polecam.Schudłam 7 kg.w niecałe 4 tygodnie przy niedoczynności tarczycy.Lepsza przemiana materi.Czuje się dużo lepiej,lżej,mam więcej energii.Zaczynam treningi.
DZIĘKUJE😁

Agnieszka Nadstawna

Jestem na diecie Pana Artura miesiąc. Ubyło mnie 4,7 kg. Jestem bardzo zadowolona z tego wyniku i nadal będę stosowała się do zaleceń, aż dojdę do swojej wagi. Polecam każdemu, w końcu trafiłam na specjalistę i dietę która faktycznie działa.

Sylwia Majchrzak

Jestem 7 dzień na diecie 2,5 kg mniej, działa!!!

Maria Jernajczyk

super dieta dziękuję Panie Arturze 6 dni jestem na diecie 3kg mniej pozdrawiam

Jolanta Jaworska

Kończę 1dietę czuje się o wiele lepiej i dlatego wykupuje następna w 1miesiąc 4kg ale najważniejsze że nie czuje się ociezala nie boli brzuch mam więcej energii dziękuję pozdrawiam

Małgorzata Holos

Polecam skuteczna dieta😊

Monika siwiecka

Mija miesiąc i 5 kilo mniej ,super !!

Tomasz Łatkowski

Wspaniała, polecam

Plewczynska Elżbieta

Dieta super mam hosimoto i problemy kardiologiczne dieta 9dzien i 1.5kg mniej😁😃😄 schodzę z 64 kg na 59kg i dla samopoczucia lepszego. Dieta rewelacja samopoczucie rowniez zero opuchniec nawet przed co miesięcznym problemem brzuch nie wygląda jak balon tylko plaski😁😄😙😆 napewno bede brac nastepny zestaw😁😀

Monika

Jest naprawdę bardzo dobra w ciągu dwóch tygodni 2 kilo mniej, działa. Pozdrawiam

Urszula Szakiel

Dieta świetna po 1- miesiącu było mnie mniej o 9 kg. W drugim miesiącu zaczęłam ćwiczyć i mogę powiedzieć, że w 3 miesiące schudłam 16kg przy niedoczynności tarczycy. Czuję się super.
Polecam

Katarzyna Sokołowska

Jestem na diecie od Pana Artura od miesiąca. Oprócz spadku wagi o 6,5 kg pozbyłam się bóli wątroby i żołądka oraz uczucia wzdęcia. Bardzo dziękuję i na pewno skorzystam z propozycji diety na kolejny miesiąc 🙂

Basia

Rowniez bardzo polecam! 11kg w miesiac , a bylo to 4 miesiace temu, po miesiącu doszly cwiczenia i dalsze zdrowe odżywianie i tym o to sposobem jest mnie 20 kg mniej 🙂

Krzysztof

Bardzo zadowolona jestem jest 3 tygodnie i schudłam 3.5 kg polecam dietę i Pana Artura

Joanna czesak

Rewelacja

Basia

Dziekuje panie Arturze stosuje pana diete dopiero tydzien dostrzegam małe efekty diety a przedewszystkim jest smaczna i lekko dla mnie strawna mysle że z każdym tygodniem bedzie mnie mniej

Renata Kuboszek

super dieta, pyszne posilki, szybkie w przygotowaniu

Paula Tara

Mam hashimoto, ale odkąd stosuję dietę Pana Artura schudłam 7 kg w 5 tygodni, czuje się znacznie lepiej, mam więcej energii. Polecam!

Katarzyna Mrugała

Bylam 3 tygodnie na diecie z powodu niedoczynność tarczycy schudłam 5kg jestem wdzięczna Panu Arturowi

Jadwiga Olesinska

Dieta super! W ciągu 4 tygodni 4 kg.mniej. Posiłki szybkie do przygotowania,smaczne i przede wszystkim z dostępnych polskich produktów!Polecam!

Elżbieta

Dodaj swoją opinię o diecie

Pola obowiązkowe

Autor: Artur Topolski - Specjalista Żywienia