Sok z aloesu - Co stanie się, gdy będziesz pić go codziennie?

Sok z aloesu – Co stanie się, gdy będziesz pić go codziennie?

Sok z aloesu uznawany jest za jedną z najzdrowszych substancji świata, nie dziwi zatem, że od setek lat aloes wykorzystywany jest jako środek leczniczy. Dziś na rynku nie brakuje suplementów diety zawierających aloes, ale nie wszystkie mogą pochwalić się naturalnym składem. Colibri BioVit’am Aloe Vera Juice to preparat zawierający aż 99,75% soku z aloesu, pozyskanego w sposób gwarantujący zachowanie wszystkich składników odżywczych.

Sok z aloesu

Co zyskasz pijąc regularnie sok z aloesu?

Aloes charakteryzuje się mięsistymi liśćmi, których wnętrze zawiera substancję żelową o zawartości wody rzędu 99%. Pozyskany z liści aloesu sok to prawdziwa skarbnica wartości odżywczych. Aby jednak móc w pełni korzystać z unikatowego składu soku z aloesu, powinien być on pozyskany jak najmniej inwazyjnymi metodami. W suplemencie diety Colibri BioVit’am Aloe Vera Juice znajdziemy sok z aloesu poddany pasteryzacji w wysokiej temperaturze przez krótki czas. Pozwala to zachować zarówno właściwości sensoryczne soku, jak i jego bogaty skład odżywczy. Ponadto produkt wyróżnia się brakiem konserwantów, sztucznych barwników czy aromatów.

Co znajdziesz w soku z aloesu?

Sok z aloesu kryje w sobie mnóstwo cennych związków. Zawiera m. in. witaminę C, witaminę A, witaminy z grupy B w tym rzadko spotykaną w świecie roślinnym witaminę B12. Zawarte w soku z aloesu minerały to:

  • żelazo;
  • mangan;
  • potas;
  • chrom;
  • cynk;
  • sód;
  • wapń;
  • magnez.

Aloes stanowi ponadto źródło wielu aminokwasów, w tym aminokwasów egzogennych, których nasz organizm nie potrafi sam syntetyzować. Aloes zawiera także cenne nienasycone kwasy tłuszczowe: linolowy, linolenowy, palmitynowy, stearynowy czy kaprylowy. W soku z aloesu nie brakuje także przeciwzapalnych substancji: kampesterolu i beta – sitosterolu a także przeciwbólowego kwasu salicylowego. W aloesie znajdziemy także liczne enzymy, np. katalaza, peroksydaza, lipaza, amylaza a także cenny ligniny (postać błonnika) oraz saponiny.

Dzięki zawartości wysokiej jakości soku z aloesu, preparat Colibri BioVit’am Aloe Vera Juice może kompleksowo wzmocnić cały organizm i uzupełnia dietę w cenne składniki odżywcze. Aloes może wspomagać pracę układu immunologicznego, wykazując działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne czy przeciwwirusowe. Aloes może wspomagać procesy trawienne oraz wpływać korzystnie na florę bakteryjną jelit. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, sok z aloesu może chronić organizm przed wolnymi rodnikami, wspomagając w ten sposób pracę układu sercowo – naczyniowego i nerwowego. Ponadto aloes zaliczany jest do adaptogenów, czyli roślin zwiększających zdolności adaptacyjne organizmu.

Z tego względu preparat Colibri BioVit’am Aloe Vera Juice to idealne rozwiązanie dla osób narażonych na stres, pracujących umysłowo, uczących się, odczuwających drażliwość i nerwowość czy chroniczne zmęczenie. Po sok z aloesu mogą sięgać także osoby aktywne fizycznie. A osoby odchudzające się mogą uzupełnić dietę redukcyjną o sok z aloesu, co pomoże zminimalizować ryzyko niedoborów pokarmowych. Produkt ten znajdziesz w najniższe cenie w kliknij tutaj.