Woda utleniona - dezynfekuje rany, a nawet leczy gardło

Woda utleniona – nieznane zastosowania

Woda utleniona nie tylko dezynfekuje rany, posiada również wiele innych zastosowań.

Woda utleniona wymieszana wraz z wodą nadaje się do np. płukania gardła, walki z grzybicą, rozjaśniania włosów.

woda utleniona

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Zapewne każdemu z nas woda utleniona kojarzy się ze środkiem do przemywania i odkażania ran. Jednakże nie jest to jej jedyna funkcja. Wystarczy przeczytać etykietę, aby dowiedzieć się o wielu innych zastosowaniach, np. można nią płukać gardło. Takich właściwości jest znacznie więcej, a większość z nich poznasz z tego artykułu.

Wszystkie właściwości wody utlenionej zostały spisane przez prof. Iwana Nieumywakina w jego autorskiej książce. Warto również napisać, jak ważny jest tlen dla każdego żywego organizmu. Krew znajdująca się w tętnicach mózgowych musi być nasycona tlenem aż w 90 procentach! Jeśli nasycenie zostanie obniżone tylko o 5-10 punktów procentowych, zaobserwujemy znacznie gorszą koncentrację oraz spadek zdolności zapamiętywania. Osoby zainteresowane znajdą tę książkę w najniższej cenie w kliknij tutaj.
4 zastosowania wody utlenionej:

Wszystkie poniższe zastosowania wody utlenionej dotyczą tej o zawartość 3 procentowej. 

1. Pomaga przy bólu gardła.

Woda utleniona to jeden z najtańszych specyfików ogólnodostępnych, możemy ją zastosować poprawy stanu gardła. W tym przypadku należy przygotować roztwór: jedną łyżkę wody utlenionej należy rozpuścić w szklance wody. Tak przygotowanym preparatem płuczemy gardło. Działa on odkażającą, ponadto przyczynia się do redukowania istniejących stanów zapalnych. 

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

2. Na grzybicę.

Przy grzybicy stóp, czy paznokci można zastosować roztwór wody utlenionej wymieszanej wraz z wodą (w stosunku 1:1). Można bezpośrednio płukać lub nanosić wacikiem na wybrane partie skóry.

Przeczytaj również: Jak usunąć z organizmu grzyby Candida oraz zregenerować wątrobę? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

3. Pomaga zwalczać trądzik.

Woda utleniona ma właściwości, które pozwalają niszczyć bakterie beztlenowe, a to właśnie one odpowiadają za powstawanie trądziku. Przemywanie zmian skórnych wodą utlenioną pozwala osuszyć oraz rozjaśnić trądzik.

Warto również przeczytać: Oczyszczając krew pozbędziesz się problemów skórnych oraz nadmiaru wody. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak to wykonać.

4. Rozjaśnia włosy.

Woda utleniona wymieszana wraz z wodą szybko rozjaśnia włosy (wymieszaj w stosunku 1:1). Nasączonym wacikiem możemy przemywać włosy.

Pamiętaj, aby nie stosować wody utlenionej profilaktycznie, ponieważ może działać drażniąco na skórę oraz błony śluzowe. 

Przede wszystkim do celów podanych w tym artykule należy stosować wodę utlenioną pod postacią roztworu 3 procentowego. Taką wodę utlenioną znajdziesz w kliknij tutaj.

Warto również przeczytać: Jak skutecznie poprawić pamięć i koncentrację? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło: