Jak Schudnąć? 8 Kroków - Dieta Odchudzająca bez Efektu jojo i Głodówki

Dieta na regenerację Twoich jelit

U mnie kupujesz dietę jednorazowo, a ja prowadzę Cię aż do momentu uzyskania wymarzonej przez Ciebie wagi bez żadnych dodatkowych dopłat! Wypełniasz formularz, płacisz 70 zł, dostajesz dietę na miesiąc, po tym czasie dostajesz kolejną dietę na miesiąc (bez płatności) i tak aż do uzyskania wymarzonej przez Ciebie wagi! Korekty diety, zamiana przepisów/produktów – wszystko w cenie. Jeśli po 30 dniach dieta nie przyniesie rezultatu, to zwrócę Ci pieniądze. Promocja ta kończy się za:

Czy wiesz, że objawy takie jak zgaga, wrzody, zespół jelita nadwrażliwego, refluks, zaparcia czy wzdęcia mogą być objawem nieprawidłowo funkcjonujących jelit?

Zdrowe jelita to piękna sylwetka!

Każdy dietetyk – w tym ja – potwierdzi, że zdrowie Twoich jelit ma ogromny wpływ na Twoją sylwetkę!

Zadbaj o florę bakteryjną swoich jelit!

Częstym źródłem problemów z układem pokarmowym jest dysbioza…

W organizmie człowieka istnieje ponad 400 gatunków drobnoustrojów, które znajdują się w zdrowym odcinku przewodu pokarmowego. Większość z nich jest pożyteczna i wspomaga trawienie jedzenia. Jednak nadmierna kolonizacja niektórych gatunków drobnoustrojów może negatywnie zmienić metabolizm i immunologiczny stan człowieka. Te zmiany mogą doprowadzić do choroby lub dysfunkcji – czyli tak zwanej dysbiozy. Jakie są jej najczęstsze powody?

 • Ekspozycja na działanie substancji chemicznych w wodzie.
 • Dieta oparta o wysoce przetworzone pożywienie.
 • Stosowanie antybiotyków i innych leków o podobnym działaniu.
 • Nadużywanie alkoholu.

Nie tylko zły sposób odżywiania może przyczynić się do problemów z jelitami…

…stres również wywołuje choroby poszczególnych odcinków przewodu pokarmowego, w tym jelit. Stres może spowodować m.in. zapalenie układu żołądkowo-jelitowego, który staje się przez to wrażliwy na zakażenia, które mogą być przyczyną kolejnych dolegliwości.

Masz ewidentne problemy z jelitami, ale pijesz i palisz? Bardzo niedobrze!

Te dwie używki sieją istny zamęt w Twoich jelitach! Papierosy nie tylko wywołują raka narządów układu oddechowego, ale według najnowszych badań zwiększają również ryzyko raka okrężnicy, który jest obarczony najwyższym wskaźnikiem umieralności! Alkohol z kolei niekorzystnie wpływa na działanie trzustki, czyli wydzielanie enzymów trawiennych, co jest powodem nieprawidłowego przebiegu trawienia.

Zadbaj o swoje jelita i ciesz się pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem!

Zdrowie jelita to nie tylko brak chorób, dłuższe cieszenie się z czasu z bliskimi i poprawa samopoczucia – to także dłuższa młodość i piękny wygląd.

Choroby Twoich jelit mogą być, niestety, wypisane na Twojej twarzy… uporczywy trądzik, oporny na wszelkiego rodzaju maści i leki, powinien skłonić Cię do zainteresowania się stanem swoich jelit. Dowiedz się, jak odpowiednio zadbać o dobrą florę bakteryjną jelit, dzięki której pożegnasz się z problemami skórnymi.

Wygraj walkę ze zgagą, wrzodami żołądka, zespołem nadwrażliwych jelit, refluksem i innym powszechnymi schorzeniami.

Mając wiedzę na temat, w jaki sposób zadbać o odpowiednią florę bakteryjną w swoim układzie pokarmowym, wiedząc jakich produktów unikać, a jakie włączyć do swojej diety,  będziesz w stanie z łatwością pokonać najbardziej powszechne schorzenia układu pokarmowego, które męczą setki tysięcy Polaków.

Masz problemy ze zgagą? Pewnie nie wiedziałaś, że…

Zwykle problemem nie jest zbyt wysoka ilość kwasu żołądkowego, ale jego zbyt niski poziom. Wiek, zła dieta, stres powodują reakcję, która zmniejsza wydzielanie kwasu żołądkowego. Im środowisko jest bardziej zasadowe tym chętniej rozwijają się złe bakterie. Odpowiednia ilość kwasu żołądkowego nie pozwoliłaby na ich rozwój!

Za każdym razem gdy sięgasz po tabletki blokujące wytwarzanie kwasu żołądkowego, to tak naprawdę tylko pogarszasz sprawę.

Jeżeli chcesz wygrać walkę ze schorzeniami układu trawiennego musisz być uzbrojona w wiedzę na jego temat oraz gotowa na zmianę niezdrowych nawyków żywieniowych. Bardzo często leki w ogóle nie są potrzebne, a tylko dodatkowo obciążają nasz organizm. W większości przypadków najlepsze, co możesz zrobić dla siebie i swojego organizmu, to zacząć się zdrowo odżywiać!

Poznaj historię mojej koleżanki Magdy…

Niemal każdy chce jak najdłużej zachować zdrową, szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Jest to o niebo prostsze gdy nasze jelita funkcjonują prawidłowo. Co więcej, gdy Twoje jelita są w fatalnej formie, możesz w ogóle nie być w stanie schudnąć! Tak było z moją znajomą.

Moja koleżanka przed ciążą mogła pochwalić się figurą modelki. Wąska talia, płaski brzuch i smukłe nogi – to były jej znaki rozpoznawcze. Po ciąży jednak, nie była w stanie schudnąć. Odżywiała się tak jak przed ciążą, nawet trochę ćwiczyła, a jej waga wciąż stała w miejscu. Była załamana i na granicy poddania się w walce o zdrową sylwetkę. Nie czuła się atrakcyjna.

Na szczęście Magda zwierzyła mi się ze swoich problemów i poprosiła o radę. Po krótkiej rozmowie i kilku pytaniach okazało się, że Magda je TOTALNIE dużo przetworzonej żywności! Nic dziwnego, że było to źródłem wielu problemów.

FAKT: Bezwartościowe produkty spożywcze to takie, które nie zawierają żadnych substancji odżywczych. Ich częste spożywanie to najgorsze, co możesz wyrządzić swoim jelitom. Takie jedzenie bardzo często powoduje cukrzycę, zapalenia stawów, przyrost wagi, a także prowadzi do ogólnej utraty równowagi organizmu. Po takim jedzeniu nie będziesz pełna życia – zamiast tego będziesz zmęczona, rozdrażniona, a skupienie się na czymś będzie graniczyło z cudem.

Dzisiaj Magda ma znowu figurę, której kobiety jej zazdroszczą. Jest pełna życia, szczęśliwa – taka jak dawniej, a wszystko za sprawą wyeliminowania niektórych produktów i zastąpienia ich zdrowszymi odpowiednikami. Nie chodzi o to, żeby każdy kobieta miała figurę modelki, piękno jest różnorodne i nie ma złej figury!!! Nie dajmy sobie jednak wmówić, że to, jak wyglądamy, nie wpływa na to, jak się czujemy. Nikt nie będzie czuł się dobrze będąc zaniedbanym.

Poznaj moje naturalne metody i zacznij dbać o swój układ pokarmowy! Dlaczego warto?

1. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Maryland of Centre około 80% ludności ma problemy z jelitami. Początkowo ciężko jest je wykryć, ponieważ nie dają zauważalnych dolegliwości.

2. Problemy z układem trawiennym prowadzą do dotkliwych przewlekłych chorób, tycia, braku energii do życia, a nawet raka.

3. Jak potwierdzają tegoroczne badania, opublikowane przez prestiżową włoską uczelnię Università Degli Studi Della Campania – flora bakteryjna jelit ma bezpośredni wpływ na zdrowie wątroby.

4. Chcąc zachować zdrowie musisz zadbać o swoją wątrobę, trzustkę, jelita i żołądek!

Dokonuj świadomych wyborów, wybierając to co jesz. Nie pozwól, aby zła dieta zrujnowała Twoje zdrowie!

Musimy jeść, żeby żyć – wie to nawet dziecko. Codziennie spożywamy kilka tysięcy kalorii jedzenia, jednak nie zawsze wybierając produkty, dokonujemy świadomego wyboru, co może okazać się tragiczne w skutkach. Słodycze, tłuste jedzenie mogą być powodem Twoich dolegliwości układu pokarmowego. Poza tym, ogromna liczba chorób zaczyna się właśnie w jelitach, dlatego tak ważne jest zadbanie o racjonalne i zdrowe odżywianie!

FAKT: Ogromna ilość chorób zaczyna się właśnie w jelitach. Jedzenie, które spożywamy jest jak paliwo. Układ pokarmowy, w tym żołądek działa jak silnik, natomiast jelita są odpowiedzialne za wydalanie niepotrzebnych substancji. Jeżeli dostarczamy dobrego paliwa –  nasz system działa dobrze, jeżeli zaniedbamy jakość, to obrywa zarówno nasz żołądek, wątroba, trzustka, jelito grube i jelito cienkie. Stajemy się wtedy słabi i chorzy.

Odpowiedz sobie na te pytania:

1.Czy masz problemy z wypróżnianiem, musisz się zapierać?

2. Czy miewasz gazy po jedzeniu?

3. Czy masz mało energii o poranku?

4. Czy często miewasz bóle głowy lub migreny?

Jeśli na większość z nich odpowiedziałaś „tak”, istnieje prawdopodobieństwo, że masz problemy z jelitami. Pewnie dwa ostatnie pytania wydały Ci się dziwne i może poczułaś zirytowanie.

„Jaki to ma związek z moimi jelitami?!”. Ma i to całkiem spory!

Jelita są niejako „silnikiem” organizmu, który przetwarza „paliwo”, które mu dostarczamy – czyli jedzenie. Jeśli paliwo jest dobrej jakości, wtedy funkcjonujemy prawidłowo, jeśli nie – cały nasz organizm zaczyna szwankować.   

Czy wiedziałaś, że…

…osoby z chorobami serca, wysokim ciśnieniem krwi, bólami głowy, depresją, bólami zębów, chronicznym zmęczeniem, nieświeżym oddechem, łuszczycą, otyłością, zgagą często cierpią na te choroby przez nieprawidłowości w funkcjonowaniu jelit.

Wyeliminuj gluten!

Bardzo często to właśnie gluten jest przyczyną problemów z układem trawiennym oraz nadmierną ilością tłuszczu! Musisz wiedzieć, że spożywanie glutenu może się przełożyć negatywnie na pracę mózgu. Udowadniają to badania opublikowane w 2010 roku opublikowane przez amerykański instytut The Lancet Neurology.

Już ponad 30 000 osób przeszło metamorfozę za pomocą moich diet i poprawiło swoje zdrowie!

Metamorfoza Lidii (- 30 kg)

Pani Lidia opublikowała na swoim Facebooku metamorfozę uzyskaną za pomocą mojej diety. Rezultaty możecie zobaczyć poniżej!

W pół roku można wiele osiągnąć. Najważniejsza jest wiara i motywacja, ze możemy coś zmienić w swoim życiu 🙂 Efekt przed i po 🙂 Artur Topolski – Specjalista Żywienia dziękuję za pomoc w drodze do sukcesu

Opublikowany przez Lidia Skarłosz Góra Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

I jeszcze jedno zdjęcie przed i po.

Poniżej zamieszczam zdjęcie opinii powyżej klientki

Metamorfoza Norberta (- 27 kg)

Norbert dostał dietę odchudzającą plus na obniżenie cholesterolu. Udało nas się osiągnąć świetny rezultat nie tylko w odchudzaniu, ale również w obniżeniu cholesterolu do wartości książkowej (prawidłowej normy).

Metamorfoza Justyny (- 13 kg)

Pacjentka jest chora na dwie choroby, które znacznie utrudniają proces odchudzania, a mianowicie cierpi na hashimoto oraz zespół policystycznych jajników. Jej metamorfozę przedstawiam poniżej wraz z wiadomością mailową. Za pomocą mojej diety udało nam się uzyskać zadowalający efekt dla pacjentki, czyli 13 kilogramów mniej w 3 miesiące.

dieta odchudzająca

Opinia Justyny: “Chciałabym podziękować za plany żywieniowe, które mi Pan skomponował. Dzięki Panu, udało mi się schudnąć w ciągu 3 miesięcy 13 kg przy niedoczynności tarczycy, Hashimoto i zespole policystycznych jajników. Jestem bardzo wdzięczna!”

Metamorfoza Krzysztofa (- 11 kg)

Na początek chciałem przedstawić Ci mojego klienta, który nie posiadał żadnych chorób utrudniających odchudzanie (głównie problemy z hormonami utrudniają odchudzanie).

Opinia Krzysztofa o mojej diecie:Dziękuję za dietę, od Pana się zaczęło, po miesiącu stosowania diety zrzuciłem 11 kg nie wiem jakim cudem. Wcześniej stosowałem inne diety i niestety nie przynosiły żadnego efektu. Później do diety włączyłem również treningi i tak do dziś schudłem w sumie 22 kg.

Metamorfoza Aleksandry

Mało specjalistów żywienia podejmuje się wykonania diety, przy chorobach, które utrudniają odchudzanie. U mnie możesz liczyć na pełne wsparcie i niekończące się korekty diety jeśli okaże się ona nieskuteczna (bez dopłaty). Aleksandra ma chorobę, która znacznie utrudnia odchudzanie, a mianowicie ma zespół policystycznych jajników. W takim przypadku wykonałem dietę o odpowiedniej ilości kalorycznej dla pacjentki, najważniejsze aspekty diety kryły się w odpowiednim doborze indeksu glikemicznego spożywanego pokarmu oraz prawidłowemu doborze ilości węglowodanów, białek i tłuszczy. Rezultat z naszej współpracy zamieszczam poniżej.

Opinia Aleksandry: “Jestem od 2 miesięcy na pana diecie, schudłam około 3 kg, może nie jest to spektakularny wynik, jednak mój organizm zawsze był bardzo oporny na jakiekolwiek zmiany. Uważam jednak, że znacznie lepsza zmiana widoczna jest w obwodach ciała, łącznie około 20 cm oraz w samym wyglądzie. Przede wszystkim czuję się zdecydowanie lepiej w swoim ciele pomimo PCOS udało się zrzucić na razie te kilka kilogramów ale nie poddaję się i będę walczyć o więcej. Chętnie podzielę się swoją metamorfozą jeżeli ma to być motywacja dla osób które jeszcze się zastanawiają.”

Jakie diety wykonuję?

Wykonuję diety dla kobiet i mężczyzn. Możesz wybrać dietę na odchudzanie lub przybranie na wadze, a ponadto mogę dostosować Twoją dietę do dolegliwości, które posiadasz czyli:

 • hashimoto;
 • niedoczynność i nadczynność tarczycy;
 • zaparcia;
 • wzdęcia;
 • nieżyt żołądka;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • osteoporoza;
 • miażdżyca;
 • cukrzyca typu 2;
 • insulinooporność.

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Nazywam się Artur Topolski. Z wykształcenia jestem dyplomowanym Specjalistą Żywienia jednym z najpopularniejszych w Polsce. Wywiady ze mną możesz znaleźć na takich stronach jak wizaz.pl (kliknij tutaj, aby przeczytać wywiad), czy na stronie internetowej medialnej, znanej z telewizji Małgorzaty Ohme (kliknij tutaj, aby przeczytać wywiad ze mną).

Jak to działa?

Nie bawię się w eksperymentalne diety, których teraz jest pełno w internecie. Moje diety na odchudzanie wykonuję zgodnie z informacjami, które możemy znaleźć w najnowszych badaniach naukowych.

Jedno z nowszych badań naukowych na podstawie, którego wykonuję swoje diety zostało opracowane przez grupę 16 naukowców. W skład tej grupy można było odnaleźć między innymi światowej klasy naukowców jak: Frank M. Sacks, George A. Bray, Vincent J. Carey, czy C. Pallister. Badanie to zostało wykonane w 2009 roku przez Departament Żywienia Harvard School w Bostonie (USA). W badaniu tym wzięło udział 811 pacjentów z nadwagą. Każdy z nich otrzymał ułożoną pod siebie dietę, która była różna dla każdego z pacjentów, ponieważ była ona dobierana na podstawie wieku, wzrostu, wagi oraz aktywności fizycznej. Badanie udowodniło, że najlepsze efekty dają diety, które mają odpowiednią wartość energetyczną dla konkretnej osoby, a także odpowiednią ilość białka, węglowodanów oraz tłuszczów. Oryginalna dokumentacja z tego badania w języku angielskim znajduje się w kliknij tutaj.

Inne bardzo ważne badanie zostało przeprowadzone przez wydział żywienia Uniwersytetu w Kopenhadze. Badanie to zostało wykonane pod okiem następujących naukowców Arne Astrup oraz Madsa F. Hjortha. W badaniu tym wzięło udział 300 pacjentów, którzy byli poddani specjalistycznej diecie przez 6 miesięcy. Udowodniono, że w zależności od metabolizmu glukozy należy stosować dietę o odpowiedniej ilości węglowodanów i tłuszczy. Tylko takie działanie znacznie szybciej i skuteczniej odchudza niż tradycyjne diety. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz w kliknij tutaj.

Zalety mojej diety

 • dania, które przygotujesz w nie więcej niż 5 – 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki/produkty;
 • możliwość wymiany produktów lub przepisów, gdy okaże się, że Ci nie smakują;
 • plan żywieniowy, który stosuje się przez jeden miesiąc – składa się on z 28 lub 35 przepisów (w zależności od tego ile posiłków dziennie wybierzesz);
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku wraz ze składnikami odżywczymi;
 • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie oraz dolegliwości, na które może pomóc dieta;
 • kontrola masy ciała oraz darmowa korekta diety, gdy okaże się nieskuteczna;
 • stały kontakt ze mną.

PROMOCJA – Kup dietę, a 3 książki elektroniczne otrzymasz GRATIS!

Pierwsza książka

Wraz z dietą otrzymasz w prezencie elektroniczną książkę. W sklepie kosztuje ona 50 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej jak za pomocą domowych metod możesz wspomóc swój organizm w walce z takimi przypadłościami jak: hashimoto, niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, zaparcia, grzybica w tym Candida, wzdęcia, biegunka, alergia, cukrzyca, ból stawów, żylaki, nadciśnienie, trądzik, depresja.

A ponadto znajdziesz również taki informacje jak:

 1. Regeneracja włosów, skóry i paznokci.
 2. Poznasz naturalne sposoby na trądzik.
 3. Dowiesz się, co jeść, aby poprawić koncentrację oraz zapamiętywanie.

Druga książka

Pomysły na pyszne, zdrowe słodycze

Masz dość swojej nudnej diety? Chcesz ją urozmaicić? Nie wiesz jak odzyskać zdrowie i zrzucić zbędne kilogramy? Brakuje Ci słodkości i pysznych deserów? Nie możesz wytrzymać kilku minut nie myśląc o jedzeniu? Standardowa dieta reedukacyjna odstrasza Cię monotonnością? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – to znakomity e-book mojego autorstwa, który zawiera kilkanaście pomysłów na przepyszne i zdrowe słodycze, które przygotujesz zaledwie w kilka chwil.

Trzecia książka

W sklepie kosztuje ona 24 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej, co robić, aby zregenerować swoje jelita. W dzisiejszych czasach, aż 80% ludzi ma problemy z jelitami, które objawiają się nadwagą, wzdęciami, zaparciami, utratą energii, grzybicą, słabą odpornością, czy problemami z trawieniem.

Opinie klientów

Stosowałeś moją dietę? Zachęcam Cię do napisania opinii. Masz szansę pomóc innym, a także zmotywować do odchudzania.