Trawienie - jak je poprawić za pomocą koktajlu? Wykonaj ten przepis!

Domowy napój na lepsze trawienie!

W celu poprawy trawienia możesz wykonać domowy napój, który nie tylko zwiększy ilość produkowanych soków trawiennych, ale również uzupełni niezbędny błonnik!

W artykule tym znajdziesz przepis na koktajl, który poprawi Twoje trawienie.

trawienie

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, czy osteoporoza? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji przed ułożeniem diety, aby to zrobić kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Koktajl na lepsze trawienie!

Za pomocą koktajlu możemy wesprzeć nasz organizm w lepszym trawieniu. Do tego będą nam potrzebne składniki, które wykazują takie właściwości. Jednym z nich jest imbir, który stymuluje produkcję kwasów trawiennych. Ponadto do takiego koktajlu warto dodać Lucumę, która jest bogata w błonnik usprawniający pracę jelit.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Składniki:

  • imbir (plasterek),
  • lucuma (2 łyżeczki),
  • 2 małe banany,
  • garść świeżych liści mięty,
  • 2 kiwi,
  • jogurt dietetyczny bez cukru.

Ważnym aspektem przy wyborze odpowiedniej Lucumy jest posiadanie certyfikatu, który potwierdza jakość zdrowej żywności. Najlepiej rozglądnąć się za zielonym logo, na którym w centrum znajduje się liść składający się z gwiazdek. Ten certyfikat oznacza, że minimum 95 procent składników zostało sprawdzonych pod kątem ekologicznej uprawy. Certyfikowaną Lucumę znajdziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj.

Natomiast świeże, ekologiczne kłącze imbiru znajdziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj.

Sposób wykonania:

Wrzucamy do blendera banany, kiwi, imbir, liście mięty oraz jogurt o wadze 390 g (starczy na około 2 kubki), następnie blendujemy. Po rozlaniu do szklanek dosypujemy 2 łyżeczki Lucumy, dokładnie mieszamy. Taki koktajl możemy pić do dwóch razy dziennie! Osoby, które mają problem z nabyciem liście świeżej mięty, mogą pominąć ten składnik.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Może Ci się jeszcze spodobać...