Test naturalnych szamponów! Dlaczego warto jest stosować?

Test naturalnych szamponów! Który z nich jest najlepszy i dlaczego warto unikać chemicznych szamponów?

Wiesz, że po użyciu szamponu Twoja skóra może zatrzymać prawidłową produkcję naturalnego sebum? Zobacz mój test naturalnych szamponów.

Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy po umyciu włosów tradycyjnym szamponem, to powinieneś zainteresować się produktem o bardziej naturalnym składzie. Do produkcji szamponów najpopularniejszych marek używa się przede wszystkim wody, a także środków, które należą do agresywnych substancji chemicznych. O tej wiadomości zostaliśmy poinformowani podczas wywiadu z Davidem Reckhowem w programie National Geographic. Poniżej znajdziesz mój test naturalnych szamponów.

test naturalnych szamponów

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Szampony produkowane są nie tylko z pochodnych ropy, ale również z innych syntetycznych składników. Zawierają one również liczne parabeny, które odpowiadają za konserwacje kosmetyku (nie dopuszczają do rozwoju pleśni oraz grzybów). W wyniki przedawkowania, parabeny mogą powodować uczulenia, pokrzywkę oraz świąd.
Lista składników, których powinniśmy unikać to: Propylene Glycol, SLES, PEG, PPG, DEA, MEA, TEA. Badanie wykonane przez Uniwersytet w Bolonii wykazało, że jedną z najczęstszych przyczyn uczuleń u małych dzieci jest składnik pod nazwą TEA. Wszystkich tych składników powinny unikać osoby, które mają skórę wrażliwą, skłonną do uczuleń i podrażnień. W szczególności powinniśmy wystrzegać się tanich szamponów z najniższej półki, ale warto również sprawdzać skład drogich szamponów bo z nimi może być podobnie.

Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Powinieneś również przeczytać: Jak ziołami pozbyć się depresji oraz stresu? Kliknij, aby przeczytać. 

Jaki szampon wybrać? Test naturalnych szamponów!

Niezależnie od tego, czy masz skórę wrażliwą lub też odczuwasz swędzenie/szczypanie skóry głowy powinieneś zastanowić się na wymianą szamponu na zdrowszy. Dzięki temu zabezpieczysz się przed negatywnymi skutkami, które mogą pojawić się w przyszłości. Poniżej przedstawiam listę szamponów polecanych przeze mnie, oczywiście można spotkać inne szamponu, które są również bardzo dobre, ale po prostu nie jestem w stanie wypisać wszystkich produktów.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

1. Szampon Born to Bio.

Jednym z najlepszych i naturalnych szamponów jest linia Born To Bio. Posiada on w składzie dużo naturalnych składników: olej kokosowy, proteiny pszenicy i ocet. Tak bogaty skład sprawia, iż jest to jeden z najlepszych szamponów. Staranne dobrane składniki pozwalają na wzmocnienie, regenerację i odżywienie włosów. 

Jakie są opinie innych osób?

“Świetny szampon bez chemicznych dodatków – zdrowa skóra i silne słowy” – napisała Pani Jola.

“Tani, przyjemny zapach, wydajność” – Pani Agnieszka z forum wizaz.pl

test naturalnych szamponów

test naturalnych szamponów

Aby sprawdzić, gdzie możesz kupić ten sprawdzony przeze mnie szampon z 18 ziół w najniższej cenie kliknij tutaj.

2. Szampon Siberice.

Jeśli szukacie innego szamponu o naturalnym składzie, to mogę osobiście polecić Siberice. Posiada on w 100 procentach organiczne oleje, które są tłoczone na zimno. W jego skład wchodzi lukrecja oraz uczep trójlistny, dzięki temu skóra Twojej głowy nie będzie się łuszczyć, wysuszać, a włosy staną się błyszczące. 

test naturalnych szamponów

test naturalnych szamponów

Aby sprawdzić, gdzie możesz kupić ten sprawdzony przeze mnie szampon Siberice w najniższej cenie kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...