Sok z cytryny połączony z oliwą z oliwek daje rewelacyjne efekty!

Co stanie się, gdy połączysz sok z cytryny wraz z oliwą z oliwek?

Sok z cytryny to świetny sposób na oczyszczenie organizmu, natomiast oliwa z oliwek dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych. 

Sok z cytryny wraz z oliwą – Jak takie połączenie wpływa na Twoje zdrowie?

sok z cytryny

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, czy osteoporoza? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji przed ułożeniem diety, aby to zrobić kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Pisałem już o cytrynie oraz o różnego rodzaju oliwach. Pomyślałem, że napiszę nieco o miksturze, która powstaje z połączenia tych dwóch składników. Nie jest to nic nowego, wiele lat temu używano tego połączenia jako remedium na kilka dolegliwości. Dziś jednak mało kto o tym pamięta. Cytryna wzmacnia odporność, wspiera trawienie, oczyszcza wątrobę, dodaje energii oraz przyspieszaj gojenie się ran. Natomiast oliwa z oliwek zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które dbają o serce, pomagają w walce z cholesterolem oraz wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn i substancji powstałych w wyniku przemiany materii.

Przeczytaj również: Tarczyca bajkalska (66% skuteczności) – niszczy Candidę, złogi tętnicze i zregenerujesz wątrobę. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Jak wykonać mieszankę?

Do wykonania przepisu będziemy potrzebować tylko dwóch składników. 

Składniki:

  • łyżeczka soku z cytryny,
  • łyżka oliwy z oliwek.

UWAGA: Niestety istnieje wiele rodzajów oliwy z oliwek, zdecydowana większość jest dość słabej jakości, co nie pozwoli nam na uzyskanie odpowiedniego działania. Łatwo to zdemaskować, wystarczy popatrzyć na etykietę, by przekonać się o zwartości kwasów tłuszczowych. Najlepsze oliwy z oliwek (typ extra virgin) powinny zawierać w 100 g: 

  • około 68 g kwasów jednonienasyconych,
  • około 9 g kwasów wielonienasyconych.

Dla ułatwienia poszukiwań odnalazłem parę takich oliw, które spełniają te właściwości:

1. Oliwa od Bio Levante – aby sprawdzić opinie i miejsce, gdzie znajdziesz ją w najniższej cenie kliknij tutaj.

2. Oliwa od Bio Planete – aby sprawdzić miejsce, gdzie znajdziesz ją w najniższej cenie kliknij tutaj.

Przeczytaj również: Kwas ALA – Jedz go 2 razy dziennie, a pozbędziesz się cukrzycy, zatkanych tętnic i słabej pamięci. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: 

Składniki o podanych wyżej proporcjach mieszamy, a następnie pijemy. Najlepsze efekty są z rana, na czczo. 

Co zyskujemy dzięki tej miksturze?

Przede wszystkim za jej pomocą pobudzimy układ trawienny do pracy (zwiększa się aktywność wątroby oraz woreczka żółciowego). Ponadto chroni serce, zmniejsza odczucie bólu stawów oraz oczyszcza organizm.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...