Siarka właściwości: wzmacnia włosy i skórę. Dowiedz się więcej!

Siarka – wspiera stawy, zwiększa wytrzymałość włosów oraz paznokci

Wiesz, że codziennie jedząc siarkę możesz ograniczyć ból stawów oraz usunąć niebezpieczne metale ciężkie?

Siarka właściwości: poprawia jakość stawów, wzmacnia włosy oraz wiele więcej.

siarka wlasciwosci

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, czy osteoporoza? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji przed ułożeniem diety, aby to zrobić kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Siarka znajduje się w licznych warzywach, owocach, a nawet w herbacie. Problem w tym, że jest to związek bardzo słaby i łatwo się niszczy np. poprzez gotowanie, pasteryzację, naświetlanie czy nawet zamrażanie.

Czemu siarka organiczna jest tak ważna?

Pierwiastek ten wpływa bardzo korzystnie na zdrowie, odpowiada między innymi za procesy przeciwzapalne, przywraca sprawność stawów, a także regeneruje chrząstki. Nie są to jedyne zalety, ponieważ za jej pomocą możemy również spowolnić starzenie się skóry. Dzieje się to z jednego powodu, siarka organiczna jest składnikiem keratyny oraz kolagenu. 

Przeczytaj również: Kwas ALA – Jedz go 2 razy dziennie, a pozbędziesz się cukrzycy, zatkanych tętnic i słabej pamięci. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Co ciekawe organiczny związek siarki stosowany jest przez Dr. Jakoba Stanleya, zaleca on stosowanie około 10 gramów MSM. Za pomocą takiej dawki pacjenci odczuwali poprawę pracy stawów, a także został ograniczony ból. Wśród 70 procent pacjentów zaobserwowano pozytywne zmiany, ból ustąpił w pełni lub został w znacznym stopniu zredukowany. MSM najlepiej działa na taki ból jak: głowy, pleców, stawów, mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów i uszkodzenia ciała. Organiczna siarka w połączeniu z witaminą C oczyszcza krew. Dzieje się tak dlatego, że oba te składniki zaczynają ze sobą reagować, w wyniku czego powstają pary redukcyjno-utleniające.

Po czym poznać, że brakuje nam siarki?

Jeśli masz mały niedobór, to może być to trudno zdemaskować. Pierwsze oznaki mówiące o tym, iż brakuje nam siarki to słabe paznokcie, wypadające włosy, problemy ze skórą, czy liczne stany zapalne stawów.

Siarka właściwości:
  1. Wzrost paznokci i włosów.
  2. Odmładza skórę poprzez blokowanie niszczenia kolagenu.
  3. Zmniejsza odczuwanie bólu stawów.
  4. Wspiera prawidłowy wzrost skóry, dzięki temu zapobiega przed powstawaniem blizn.
  5. Tkanki szybciej się regenerują.
  6. Usprawnia zdolność wchłaniania się witaminy.
  7. Usprawnia pracę wątroby.
  8. Usuwa metale ciężkie.
  9. Działa przeciwalergicznie.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Przeciwwskazania: Regularne spożywanie organicznej siarki prowadzi do rozrzedzania krwi, a to może być niekorzystne dla osób, które stosują leki związane z tym aspektem.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jak stosować?

Osoby, które chcą stosować MSM po raz pierwszy powinny zacząć od małych dawek np. 1 gram. Następnie każdego kolejnego dnia można zwiększać dawkę o 1 gram, aż do maksymalnej dawki 15 gram na dobę. Oczywiście nie należy od razu przyjmować całej dawki, lepiej rozdzielić ją na 3 mniejsze (np. po 5 gramów każda).

Warto wybrać siarkę organiczną o wysokiej biodostępności, która naturalnie występuje w każdym żywym organizmie. Przy wyborze odpowiedniej siarki powinniśmy kierować się składem, a dokładnie źródłem pochodzenia siarki. Najwyższej jakości siarka organiczna występuje w miazdze sosnowej, dzięki temu jest ona odpowiednia nawet dla osób, które prowadzą dietę bezmięsną. Siarka ta bierze udział w procesie tworzenia syntezy białek i enzymów. Dzięki temu Twój organizm będzie miał przyspieszone procesy regeneracji komórek ciała. Co najważniejsze organiczna siarka bierze udział w tworzeniu struktury kolagenu, dzięki temu w szybkim tempie zaobserwujesz poprawę stanu ścięgien, chrząstek, wiązadeł, włosów, paznokci oraz skóry. Siarka jest również używana w licznych Polskich uzdrowiskach, robi się z niej nie tylko zabiegi upiększające, ale również dodaje się ją do kąpieli. Siarkę organiczną MSM o powyższych właściwościach na potrzeby tego artykułu znajdziecie w moim sklepie oczywiście jest ona w promocyjnej cenie! Siarka ta znajduje się pod tym adresem kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...