SangoKoralle – sproszkowany koral morski

SangoKoralle – sproszkowany koral morski
Oceń ten post

SangoKoralle to proszek otrzymany ze skamieniałego koralu morskiego, słynącego z wysokiej zawartości cennych minerałów. Przede wszystkim wyróżnia się wysoką zawartością wapnia i magnezu w optymalnych proporcjach.

Czym jest SangoKoralle?

Sango Koralle to sproszkowany koralowiec Sango, który znaleźć można wyłącznie u wybrzeży japońskiej wyspy Okinawy w Japonii. To właśnie mieszkańcy tej wyspy należą do jednych z najbardziej długowiecznych nacji świata. Wydobywany z głębin morskich koralowiec stanowiący integralną część skamielin sprzed milionów lat, zawiera ponad 70 cennych składników mineralnych o właściwościach prozdrowotnych. SangoKoralle to zatem naturalny preparat o działaniu prozdrowotnym, którego najcenniejszą właściwością jest zawartość wapnia i magnezu w doskonałych proporcjach 2:1. Naturalny skład warunkuje doskonałą bioprzyswajalność cennych składników odżywczych zawartych w preparacie. Kolejną zaletą suplementu diety SangoKoralle jest fakt, iż preparat ten mogą stosować wegetarianie i weganie. Ponadto suplement diety SangoKoralle nie zawiera często występujących w preparatach prozdrowotnych alergenów, takich jak laktoza czy gluten.

Wapń i magnez to najważniejsze minerały w organizmie człowieka, które warunkują prawidłowe funkcjonowanie wielu układów i narządów. Magnez to pierwiastek wspomagający pracę układu nerwowego, mięśniowego, sercowo – naczyniowego. Pierwiastek ten zwiększa wytrzymałość organizmu na stres, wspomaga procesy pamięci i koncentracji. Wzmacnia serce, zwiększa wytrzymałość mięśni podczas wysiłku, jest niezbędny w procesie regulowania ciśnienia krwi i profilaktyki chorób krążenia.

Z kolei wapń wzmacnia kości, reguluje procesy krzepliwości, wzmacnia zęby, warunkuje przewodnictwo nerwowe. Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym w walce z alergiami. Dziś niedobory magnezu i wapnia nie należą do rzadkości, co wynika z ograniczonej podaży tych pierwiastków z dietą, a także wpływu czynników sprzyjających ich utracie z organizmu.

Wskazania do stosowania SangoKoralle

Preparat SangoKoralle może być stosowany przez każdą osobę, która prowadzi zdrowy styl życia i pragnie kompleksowo wzmocnić organizm. To także idealny suplement diety dla osób prowadzących aktywny styl życia i uprawiających sport. Także osoby pracujące umysłowo odczują korzyści płynące z suplementowania SangoKoralle. Po tego typu preparat sięgać mogą także osoby dotknięte niedoborami wapnia i magnezu, które objawiać mogą się męczliwością mięśni, zaburzeniami pamięci i koncentracji, drażliwością, większą podatnością na stres, zaburzeniami pracy serca.

SangoKoralle mogą stosować osoby narażone na stres, a także przewlekle stosujące leki ograniczające wchłanianie wapnia i magnezu, np. antybiotyki czy kortykosteroidy.

Jak stosować SangoKoralle?

SangoKoralle to suplement diety dostępny w formie proszku, a zatem w jak najbardziej nieprzetworzonej i naturalnej formie. Zalecane dawkowanie to około 0,5 łyżeczki proszku trzy razy dziennie. Proszek należy popić obficie wodą i zażyć przed posiłkiem lub między posiłkami. Preparat nie jest zalecany małym dzieciom a przeciwwskazaniem do jego stosowania jest uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety powinien być przechowywany w zacienionym i suchym miejscu. Preparat ten kupisz w kliknij tutaj