Pyłek pszczeli – zdrowie z natury. Poznaj 8 niesamowitych właściwości!

Pyłek pszczeli – zdrowie z natury. Poznaj 8 niesamowitych właściwości!
Oceń ten post

Pyłek pszczeli to ponadto 200 aktywnych składników!

Pyłek pszczeli ma łącznie 22 aminokwasy, które są zalecane przy wysiłku fizycznym oraz umysłowym. Wiesz, w czym on pomaga?

pyłek pszczeli

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także bez skomplikowanych potraw. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Współczesne badania wykazały, iż pyłek pszczeli zawiera ponad 200 różnych związków o pozytywnym wpływie na zdrowie człowieka. Głównie w pyłku pszczelim znajdziemy 36 makro i mikroelementów. 

Działanie lecznicze – potwierdzone badaniami!

pyłek pszczeli

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Nie wiesz, który preparat jest odpowiedni dla Ciebie? Kliknij tutaj, aby wyszukać po swojej dolegliwości.

Podczas badań wykazano, iż regularne spożywanie pyłku pszczelego zmniejsza zdolność sklejania się płytek krwi, takie działanie pozwala zmniejszyć ryzyko powstania miażdżycy, udaru oraz zawału. Nie jest to jednak jedyne działanie pyłku pszczelego na Twój organizm. Poniżej przedstawiam najważniejsze właściwości tego naturalnego środka. Pełną dokumentację z badań znajdziesz tutaj.

1. Pomaga przy niedokrwistości.

Pyłek pszczeli jest bogaty w dużą dawkę łatwo przyswajalnego żelaza. Za jego pomocą podniesiemy nie tylko poziom żelaza, ale również poziom hemoglobiny. 

Warto przeczytać: Masz problemy ze stawami lub czujesz, że Cię bolą? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

2. Poprawia apetyt i usprawnia procesy metaboliczne.

Składniki odżywcze znajdujące się w pyłku pszczelim świetnie regulują proces metaboliczny, ponadto zwiększa ona apetyt u dzieci. Zaobserwowano również, iż przyjmowanie pyłku pszczelego podczas przeziębienia pozwala na znacznie szybszy powrót do zdrowia.

3. Poprawia wygląd skóry.

Pyłek można również stosować zewnętrznie, dzięki temu uzyskamy zdrowszą, ładniejszą i młodszą skórę.

4. Rozwija pamięć oraz koncentrację.

Dlatego też szczególnie zalecany jest osobom, które pracują umysłowo.

Przeczytaj również: Jak w naturalny sposób poradzić sobie z cukrzycą oraz miażdżycą? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

5. Odnawia komórki, dzięki czemu będziemy dłużej młodzi.

Dwóch profesorów N. Mankovsky i D. G. Chebotarev, udowodniło w swoich badaniach, iż spożywanie pyłku wpływa na odnowę komórkową. Ten proces prowadzi do odmłodzenia skóry, zlikwidowania przebarwień oraz sińców.

6. Pomaga przy depresji.

Wykonano eksperyment, podczas którego przyjmowano równocześnie pyłek pszczeli wraz z preparatami antydepresyjnymi. Eksperyment ten potwierdził szybsze wyjście z depresji, a z czasem pozwolił na ograniczenie leków antydepresyjnych. Dzieje się tak, ponieważ pyłek kwiatowy ma właściwości tonizujące oraz zwiększające ukrwienie tkanki nerwowej. 

7. Poprawia pracę przewodu pokarmowego.

Badania kliniczne wykazały znaczną poprawę procesu zabliźniania się wrzodów dwunastnicy. Zaobserwowano, iż u 82 procent pacjentów poprawił się proces gojenia wrzodów dwunastnicy. Podawano im pyłek pszczeli przez 10 dni.

Przeczytaj również: Chcesz mieć gładką, nawilżoną skórę oraz brak cellulitu? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

8. Wątroba.

Z badań możemy dowiedzieć się, iż pyłek pszczeli jest zalecany przy wszelkich stanach zapalnych oraz toksycznych schorzeniach wątroby. Przeprowadzono badanie na 49 pacjentach, przez trzy miesiące stosowano u nich pyłek pszczeli. Następnie po tym czasie wykonano szczegółowe badanie wątroby, które wykazało znaczną poprawę u 45 osób (wcześniej wymienione choroby wątrobowe ustąpiły w 70 procentach). Po dokładnej analizie zauważono, iż pyłek pszczeli spowodował normalizację przemiany lipidowo-białkowej, co spowodowało obniżenie poziomu enzymów wątrobowym w surowicy krwi.

Przy wyborze należy uważać na pyłki pszczele niskiej jakości. Jak to rozpoznać? Przede wszystkim ziarenka pyłku muszą być różnych kolorów. Jeśli są jednobarwne, to znaczy, że przebywały w temperaturze powyżej 40 stopni, od tej granicy pyłek pszczeli traci swoje właściwości (niszczone są enzymy oraz witamina C). Sprawdzony przeze mnie pyłek pszczeli znajdziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj.

Powinieneś również przeczytać: Jak ziołami pozbyć się depresji oraz stresu? Kliknij, aby przeczytać. 


Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

  • Zaparcia;
  • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
  • Nieżyt żołądka;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Osteoporoza;
  • Miażdżyca;
  • Otyłość;
  • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 20 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł + otrzymasz darmowy poradnik o dolegliwości, którą zaznaczysz w formularzu!

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia) oraz darmowy poradnik.


Źródło: