Przeciwbólowa mikstura, którą wykonasz u siebie w domu!

Najsilniejsza domowa mikstura przeciwbólowa!

Mikstura przeciwbólowa – Wiesz, jak wykonać ją w domu?

Zapewne każdy z nas miewa od czasu do czasu różnego rodzaju bóle np. głowy lub stawów. Zamiast stosować leki przeciwbólowe, możemy w nieco inny sposób poradzić sobie z tym problemem, a pomoże nam w tym mikstura przeciwbólowa. Jest bardzo prosta w wykonaniu i nie zabiera wiele czasu. Nadaje się również w przypadku bólu zębów, dziąseł, mięśni, a nawet ścięgien. 

przeciwbólowa

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, czy osteoporoza? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji przed ułożeniem diety, aby to zrobić kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Warto również wspomnieć, że leki przeciwbólowe mogą powodować liczne skutki uboczne, a w szczególności powinny uważać osoby, które mają problemy z układem sercowo-naczyniowym. Dlatego też w łagodnych bólach może pomóc nam specjalna mikstura ze składników, które wykazują silne właściwości przeciwbólowe.

Jednym z takich składników są goździki, które wykazują bardzo silne działanie antyseptyczne, dzięki czemu niezawodnie radzą sobie z bólem. Jeśli bolą nas zęby, wystarczy rozgryźć parę goździków i trzymać je w ustach przez 1-2 minuty.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

Jak wykonać domowy napój przeciwbólowy?

Do jego wykonania będziemy potrzebować głównie przypraw, które mają właściwości przeciwbólowe. Poza goździkami takie właściwości posiada jeszcze kurkuma.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Składniki:

  • 2 łyżeczki kurkumy – kliknij tutaj, aby sprawdzić, gdzie można kupić ekologiczną kurkumę. 
  • 1 łyżeczka imbiru,
  • 1 łyżeczka goździków – aby sprawdzić, gdzie są tanie goździki kliknij tutaj.
  • 1 litr wody lub mleka roślinnego.

Trzeba również pamiętać, że wraz z kurkumą należy dodać imbir, ponieważ kurkuma posiada substancje przeciwbólowe, które aktywowane są składnikiem o nazwie kapsaicyna (znajduje się ona w imbirze).

Wykonanie:

Goździki mielimy, a następnie wszystkie powyższe składniki dodajemy do wody.

Natomiast jeśli chcemy wygrać z bólem, który umiejscowił się w innym miejscu, to warto sięgnąć po olejek goździkowy. Trzeba nim smarować miejsca, w których występuje ból. Podczas stosowania na skórę olejek ten należy rozcieńczyć! Preparat ten jest w bardzo przystępnej cenie, która wynosi około 5-6 PLN. Osobiście polecam naturalny olejek, który zawiera 100 procent olejku z goździków, gdyż takie preparaty mają najlepsze działanie. Poniżej przedstawiam, jeden sprawdzony przeze mnie olejek do stosowania zewnętrznego. Kliknij tutaj, aby sprawdzić, gdzie znajduje się taki olejek w najniższej cenie.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...