Jak tlenem można zregenerować swój organizm?

Jak tlenem można zregenerować swój organizm?
Oceń ten post

OXYTOGO – regenerująca moc tlenu

Każdy z nas wie, że tlen to pierwiastek niezbędny do życia. Właściwe dotlenienie organizmu warunkuje prawidłowy przebieg procesów życiowych, wspomaga utrzymanie doskonałego zdrowia oraz nienagannego wyglądu. Niestety – współczesny tryb życia sprzyja niedotlenieniu organizmu. Stres, siedzący tryb życia i brak regularnej aktywności fizycznej, anemia generowana niewłaściwą dietą, zanieczyszczenia środowiska czy długotrwałe przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach mogą negatywnie wpływać na dotlenienie organizmu. Wtedy pomocny okazać może się tlen inhalacyjny OXYTOGO. Nie myśl, że inhalacje tlenem to zabieg typowo medyczny, dedykowany osobom z chorobami układu sercowo – naczyniowego czy oddechowego. Dziś każdy może wspomóc funkcjonowanie organizmu skoncentrowanym tlenem.

Kto może potrzebować inhalacji tlenem OXYTOGO?

Z pewnością skoncentrowany tlen to doskonała propozycja dla sportowców. Oczywistym jest, że optymalne dotlenienie organizmu niezbędne jest do odbycia wymagającego treningu. Szczególnie amatorzy sportów wytrzymałościowych, takich jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy wspinaczka górska potrzebują wsparcia w postaci kuracji tlenowej.To całkowicie legalna i naturalna forma dopingu – dotlenione mięśnie pracują wydajniej, podobnie jak mięsień sercowy. Jest to zarazem rozwiązanie bardzo wygodne, będące alternatywą dla korzystania z komór tlenowych.

Kolejną grupą, której dedykowana jest terapia tlenem, są osoby zestresowane. Na dobrą sprawę każdy z nas poddawany jest działaniu stresu – i wielu radzi sobie z nim przy pomocy spokojnych, głębszych oddechów. Jeśli metodę tę wzbogacić użyciem skoncentrowanego tlenu – dużo łatwiej można zapanować nad stresem i jego negatywnymi skutkami. Stres generuje bowiem wzmożone napięcie mięśni oraz zwężenie naczyń krwionośnych. Odczuwalne jest to w postaci bólu pleców, karku czy głowy, zawrotów głowy, chronicznego zmęczenia czy trudności z koncentracją. Podobnych niedogodności doświadczają osoby pracujące umysłowo, spędzające cały dzień przy biurku. Zamiast dopingować się kolejną kawą, która zapewni jedynie chwilowy przypływ energii, warto wykorzystać dobroczynny wpływ tlenu na organizm. Zmęczenie i stres natychmiast odejdą w zapomnienie.

Dbasz o nienaganny wygląd? Twoim priorytetem jest wypoczęta, młodo wyglądająca skóra? Podstawą pięknego kolorytu i blasku skóry oraz jej jędrności jest odpowiednie dotlenienie. Użycie tlenu OXYTOGO to zatem najskuteczniejsza kuracja odmładzająca. Docenią ją zwłaszcza osoby narażone na ciągły kontakt z zanieczyszczeniami środowiska.

Kiedy jeszcze powinieneś mieć zawsze pod ręką tlen OXYTOGO? Gdy jesteś zmęczony po wczorajszej imprezie(tlen łagodzi negatywne skutki wypicia alkoholu) , spędzasz całe dnie w pracy bądź w samochodzie, często podróżujesz – jednym słowem zawsze, gdy potrzebujesz nagłego zastrzyku energii. A jak to działa?

Wysokiej jakości tlen w butelce znajdziesz w kliknij tutaj.

OXYTOGO – jak to działa?

OXYTOGO to przenośny inhalator tlenowy, którego gabaryty odpowiadają półlitrowej butelce wody, zaś waga jest jeszcze mniejsza. Możesz mieć go zawsze przy sobie i użyć w razie potrzeby. W sumie do Twojej dyspozycji pozostaje aż 8 litrów skoncentrowanego tlenu! Produkt wyposażony jest w maskę uniwersalnego rozmiaru, która umożliwia bardzo wygodne użycie. Wystarczy jedynie zdjąć pokrywę z butelki, włożyć maskę do pojemnika, po czym przyłożyć ją do twarzy. Nos i usta powinny być zakryte przez maseczkę. Kolejnym krokiem jest naciśnięcie przycisku uwalniającego tlen przez 1 – 2 sekundy, z jednoczesnym wykonaniem głębokich wdechów. Taką sesję dotleniającą można powtórzyć kilka razy. Trudno o skuteczniejszy i wygodniejszy sposób na regenerację organizmu. A w dodatku w całkowicie naturalny i zdrowy sposób! 

Wysokiej jakości tlen w butelce znajdziesz w kliknij tutaj.


Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

  • Zaparcia;
  • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
  • Nieżyt żołądka;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Osteoporoza;
  • Miażdżyca;
  • Otyłość;
  • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 20 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł + otrzymasz darmowy poradnik o dolegliwości, którą zaznaczysz w formularzu!

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia) oraz darmowy poradnik.