Olej z wiesiołka - sposób na uczulenie, opuchnięcia i świąd?

Olej z wiesiołka – niezastąpiona metoda na alergię? Redukuje świąd, zaczerwienienie, zmniejsza opuchnięcia i odmładza

Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się o właściwościach oleju z wiesiołka. Dzięki niemu możesz poprawić wygląd skóry, a także ograniczyć świąd oraz zaczerwienienie. Zawiera on ważne składniki, których coraz więcej osób ma niedobór!

Jednakże nie każdy olej z wiesiołka działa tak samo, a więc na co warto zwrócić uwagę przy jego wyborze?

olej z wiesiołka

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Co wykazały badania naukowe?

Uniwersytet Maryland Medical Center udowodnił, iż olej z wiesiołka korzystnie wpływa przy wielu dolegliwościach. Według ich dokumentacji naukowej olej z wiesiołka jest głównie stosowany przy chorobach skórnych takich jak egzema, zapalenia skóry, alergia itp.

Uniwersytet ten przeprowadził badania na pacjentach z chorobami skóry, które objawiały się zaczerwienieniem oraz świądem. Ogólnie pod tym kątem zostało przeprowadzonych 30 badań, a ogólna liczba pacjentów wyniosła aż 1207 osób. W grupie tej znaleźli się dorośli i dzieci. Po zastosowaniu oleju z wiesiołka zaobserwowano u pacjentów mniejszy świąd, a także znacznej poprawie uległy zaczerwienienia oraz obrzęki. Wyniki były takie same u dorosłych oraz dzieci.

Ponadto olej z wiesiołka ogranicza powstawanie objawów drętwienia, mrowienia, pieczenia oraz bólu przy cukrzycy typu drugiego. Oryginalną dokumentację z tych badań znajdziesz na stronie Uniwersytetu Maryland Medical Center, aby do niej przejść kliknij tutaj

Obecność kwasu tłuszczowego o nazwie PUFA n-6, korzystnie wpływa na organizm w chorobach układu krążenia. Badania na zwierzętach dowiodły, iż olejek z wiesiołka znacznie poprawia pracę serca po zawale mięśnia sercowego (dokumentacja z badania, aby przeczytać kliknij).

Pozostałe właściwości olejku z wiesiołka:

Ze względu na bogatą zawartość olej ten korzystnie wpływa nie tylko na problemy ze zdrowiem, ale również poprawia wygląd skóry. Poniżej wypiszę najważniejsze jego właściwości.

1. Kwasy tłuszczowe o rodzaju DHA są składnikami komórek mózgowych, dlatego też korzystnie wpływa on na utrzymanie prawidłowej pracy i koncentracji mózgu.

2. Regularne stosowanie oleju z wiesiołka pomaga zajść w ciążę. Wykazano, że olej ten powoduje zwiększenie ilości wydzielanego śluzu płodnego, a także poprawia ukrwienie macicy.

Warto również przeczytać: Ukrywana metoda na młodą skórę i zdrowe stawy. Kliknij, aby przeczytać.

3. Olej z wiesiołka można stosować zewnętrznie i wewnętrznie w obu tych metodach poprawimy jakość skóry. Zawartość oleju pomaga utrzymać odpowiednie nawodnienie organizmu oraz skóry, dzięki temu staje się ona bardziej jędrna i elastyczna. Ponadto zawiera enzym o nazwie delta-6-desaturaza, który korzystnie wpływa na trądzik.

4. Wspiera prawidłową regenerację tkanki chrzęstnej i łącznej, dlatego też szczególnie zaleca się pić ten olej osobom, które miały uraz stawów, czy kości. Ponadto olej ten pomaga w zrastaniu się wiązadeł i ścięgien.

5. Ze względu na zawartość kwasów tłuszczowych preparat ten wzmacnia odporność.

6. Duża obecność kwasu gamma-linolenowego pozwala na poprawę przepływu krwi, a także przyczynia się do obniżenia ciśnienia.

Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Który olej z wiesiołka jest najwyższej jakości?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać olej z wiesiołka dwuletniego, ponieważ po tym czasie badania naukowe wykazały największą ilość substancji odżywczych. Ponadto po tym czasie olej ten ma idealną proporcję nienasyconych kwasów tłuszczowych LA i GLA. Drugą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest skład. Szukamy preparatu, który zawiera wyłącznie 100 procent oleju z wiesiołka bez substancji dodatkowych. Najlepiej wybrać go pod formą płynną, dzięki temu można go stosować wewnętrznie oraz zewnętrznie. Najlepsze oleje z wiesiołka dwuletniego mają przebadane nasiona w celu sprawdzenia odpowiedniego stężenie substancji odżywczych. Na potrzeby tego artykułu sprowadziłem dla Was wysokiej jakości olej do swojego sklepu. Aby dowiedzieć się więcej o tym oleju z wiesiołka kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...