Nerki - jak je oczyścić? To żaden problem! Poznaj domowe metody

Jak oczyścić nerki? Żaden problem! Skuteczna metoda do wykonania w domu

Czy wiesz o tym, że możesz oczyścić nerki za pomocą domowych metod? Zobacz co możesz dzięki temu zyskać!

Pisałem już jak oczyścić jelita i płuca. Teraz przyszedł czas, abyście dowiedzieli się w jaki sposób można oczyścić nerki. Wiele osób twierdzi, iż narząd ten powinien być oczyszczany przynajmniej raz w roku. Z doświadczenia wiem, że większość osób nie zrobiła tego ani razu w swoim życiu. Nerki to parzysty narząd, który pełni najważniejszą funkcję w układzie wydalniczym. Dlatego też powinniśmy zadbać o nie w sposób szczególny.

nerki

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także bez skomplikowanych potraw. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Jaką funkcję pełnią nerki?

Nerki to najważniejszy narząd parzysty, bierze udział w oczyszczaniu organizmu. Dzięki nim pozbywamy się szkodliwych produktów, do których należą toksyny powstałe w wyniku przemian materii. Nerki nie filtrują wyłącznie zawartości moczu, ale również oczyszczają naszą krew. Trudno w to uwierzyć, ale narząd ten potrafi w przeciągu 24 godzin przefiltrować aż 1360 litrów krwi. Ponadto nerki potrafią regulować gospodarkę wodą i elektrolitową, a także odpowiednio zmieniają płyny wewnątrzustrojowe. Jednak na tym ich funkcja się nie kończy. Dodatkowo odpowiadają one za wytwarzanie hormonów mających za zadanie regulowanie ciśnienia krwi, a także utrzymują odpowiednią ilość sodu oraz jonów.

Sami widzicie za jak wiele procesów odpowiadają nerki. Są one szczególnie ważne dla naszego zdrowia. Dlatego warto o nie zadbać w odpowiedni sposób, ponieważ niewydolność nerek może znacznie pogorszyć nasze funkcjonowanie.

Powinieneś przeczytać: Jak w domu wyleczyć stawy i żyć bez bólu? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Jak rozpoznać, czy nasze nerki wymagają oczyszczenia?

W bardzo prosty sposób można poznać, iż nasze nerki wymagają oczyszczenia. Zaobserwuj czy posiadasz takie objawy jak:

 • worki pod oczami,
 • wilgotne dłonie,
 • zatrzymanie wody w ciele,
 • żylaki, wysokie ciśnienie,
 • białe plamy na płytce paznokcia,
 • czerwone powieki,
 • zaburzone opróżnianie,
 • reumatyzm.

Jeśli posiadasz którąś z powyższych oznak, to jest prawdopodobieństwo, iż Twoje nerki mogą funkcjonować nieprawidłowo.

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Nie wiesz, który preparat jest odpowiedni dla Ciebie? Kliknij tutaj, aby wyszukać po swojej dolegliwości.

Jak oczyścić nerki?

Warto napisać o metodzie bardzo znanego profesora Michała Tombaka. Jest to popularny autor wielu książek. Przedstawię Wam jedną z jego metod, dzięki której można oczyścić nerki. Ponadto w dalszej części artykułu zamieszczę najpopularniejsze książki od tego Pana. Może się to przydać osobom, które będą chciały bardziej zagłębić się w tym temacie.

Kurację, którą poleca Michał Tombak, można wykonać w domu. Będziemy do tego potrzebować marchwi, selera oraz korzenia pietruszki. Za pomocą sokowirówki robimy sok z każdego warzywa oddzielnie. Następnie mieszamy je w odpowiednich proporcjach, kolejno 9:5:2. Tak przygotowany sok należy pić pół szklanki 3-4 razy dziennie. Taką kurację należy prowadzić przez dwa tygodnie. Ponadto należy stosować napar z dzikiej róży, a także sok z korzenia pietruszki. 

Inne sposoby na oczyszczenie nerek!

Ważne jest, aby do procesu kuracji włączyć mieszanki ziołowe. Znalazłem świetny produkt, który ma odpowiednio dobrane saszetki ze ściśle określoną ilością ziół. Wystarczy tylko wsypać całą zawartość saszetek do wielkiego naczynia, a następnie wymieszać i gotowe! Nie będziecie mieć już problemów z proporcjami. Mieszanka ta posiada wysokie oceny wśród konsumentów, w Internecie nazywana się ją “Najlepszą mieszanką ziołową na nerki”. Wykonana jest ona na bazie aż 11 najlepszych ziół, które wykazują szczególne właściwości oczyszczania nerek! Produkt ten wystarczy na miesięczną kurację. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę mieszankę ziołową w najniższej cenie kliknij tutaj.

Dodatkowo możemy zastosować specjalną herbatę, która oczyszcza nie tylko nerki, ale również drogi moczowe. Pochodzi ona od firmy Everest Ayurveda. Do największych jej zalet należy oczyszczanie nerek oraz dróg moczowych. Jej skład oparty jest na 3 naturalnych składnikach, nie ma w niej żadnej chemii. Również opinie konsumentów są bardzo pozytywne, co znacznie zwiększa zaufanie do tego produktu. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę herbatę oczyszczającą nerki i drogi moczowe w najniższej cenie kliknij tutaj.

Dla bardziej zamożnych osób mogę polecić krople of firmy Holistic. Są one oparte na 4 naturalnych ziołach: Betula pendula (brzoza), Hydrangea arborescens (hortensja), Parietaria diffusa (parietaria), Solidago virgaurea (nawłoć pospolita). Produkt ten oczyszcza nerki z metali ciężkich, dobrze działa w przypadku infekcji oraz zapalenia nerek. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć te krople w najniższej cenie kliknij tutaj.

Ciekawe książki o zdrowiu i oczyszczaniu.

Na sam koniec zostawiłem wcześniej wspomniane przeze mnie książki autorstwa Michała Tombaka. Niewątpliwie z całej jego działalności można wyróżnić dwie najciekawsze książkowe pozycje. Pierwsza to “Jak żyć długo i zdrowo”, autor opisuje w niej przepisy oraz receptury, które znacznie poprawią nasze zdrowie bez użycia chemicznych leków i innych środków. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę książkę w najniższej cenie kliknij tutaj.

Według mojej oceny jego drugą najlepszą książką jest ta opatrzona tytułem “Uleczyć nieuleczalne”. Została ona okrzyknięta bestsellerem, czyli najlepiej sprzedając się książką w danym okresie, a dokładnie w 2005 roku. Autor przedstawia czytelnikowi, iż on sam odpowiada ze swoje zdrowie, choroby oraz starzenie się poprzez prowadzenie nieprawidłowej diety. Przedstawia, w jaki sposób należy prowadzić zdrowy tryb życia. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę książkę w najniższej cenie kliknij tutaj.

Powinieneś również przeczytać: Jak ziołami pozbyć się depresji oraz stresu? Kliknij, aby przeczytać. 


Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

 • Zaparcia;
 • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
 • Nieżyt żołądka;
 • Nadciśnienie tętnicze;
 • Osteoporoza;
 • Miażdżyca;
 • Otyłość;
 • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 20 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł.

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia).


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...