Nerki - jak je oczyścić? To żaden problem! Poznaj domowe metody

Jak oczyścić nerki? Żaden problem! Skuteczna metoda do wykonania w domu

Czy wiesz o tym, że możesz oczyścić nerki za pomocą domowych metod? Zobacz co możesz dzięki temu zyskać!

Pisałem już jak oczyścić jelita i płuca. Teraz przyszedł czas, abyście dowiedzieli się w jaki sposób można oczyścić nerki. Wiele osób twierdzi, iż narząd ten powinien być oczyszczany przynajmniej raz w roku. Z doświadczenia wiem, że większość osób nie zrobiła tego ani razu w swoim życiu. Nerki to parzysty narząd, który pełni najważniejszą funkcję w układzie wydalniczym. Dlatego też powinniśmy zadbać o nie w sposób szczególny.

nerki

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, czy osteoporoza? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji przed ułożeniem diety, aby to zrobić kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Jaką funkcję pełnią nerki?

Nerki to najważniejszy narząd parzysty, bierze udział w oczyszczaniu organizmu. Dzięki nim pozbywamy się szkodliwych produktów, do których należą toksyny powstałe w wyniku przemian materii. Nerki nie filtrują wyłącznie zawartości moczu, ale również oczyszczają naszą krew. Trudno w to uwierzyć, ale narząd ten potrafi w przeciągu 24 godzin przefiltrować aż 1360 litrów krwi. Ponadto nerki potrafią regulować gospodarkę wodą i elektrolitową, a także odpowiednio zmieniają płyny wewnątrzustrojowe. Jednak na tym ich funkcja się nie kończy. Dodatkowo odpowiadają one za wytwarzanie hormonów mających za zadanie regulowanie ciśnienia krwi, a także utrzymują odpowiednią ilość sodu oraz jonów.

Sami widzicie za jak wiele procesów odpowiadają nerki. Są one szczególnie ważne dla naszego zdrowia. Dlatego warto o nie zadbać w odpowiedni sposób, ponieważ niewydolność nerek może znacznie pogorszyć nasze funkcjonowanie.

Powinieneś przeczytać: Jak w domu wyleczyć stawy i żyć bez bólu? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Jak rozpoznać, czy nasze nerki wymagają oczyszczenia?

W bardzo prosty sposób można poznać, iż nasze nerki wymagają oczyszczenia. Zaobserwuj czy posiadasz takie objawy jak:

  • worki pod oczami,
  • wilgotne dłonie,
  • zatrzymanie wody w ciele,
  • żylaki, wysokie ciśnienie,
  • białe plamy na płytce paznokcia,
  • czerwone powieki,
  • zaburzone opróżnianie,
  • reumatyzm.

Jeśli posiadasz którąś z powyższych oznak, to jest prawdopodobieństwo, iż Twoje nerki mogą funkcjonować nieprawidłowo.

Jak oczyścić nerki?

Warto napisać o metodzie bardzo znanego profesora Michała Tombaka. Jest to popularny autor wielu książek. Przedstawię Wam jedną z jego metod, dzięki której można oczyścić nerki. Ponadto w dalszej części artykułu zamieszczę najpopularniejsze książki od tego Pana. Może się to przydać osobom, które będą chciały bardziej zagłębić się w tym temacie.

Kurację, którą poleca Michał Tombak, można wykonać w domu. Będziemy do tego potrzebować marchwi, selera oraz korzenia pietruszki. Za pomocą sokowirówki robimy sok z każdego warzywa oddzielnie. Następnie mieszamy je w odpowiednich proporcjach, kolejno 9:5:2. Tak przygotowany sok należy pić pół szklanki 3-4 razy dziennie. Taką kurację należy prowadzić przez dwa tygodnie. Ponadto należy stosować napar z dzikiej róży, a także sok z korzenia pietruszki. 

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Inne sposoby na oczyszczenie nerek!

Ważne jest, aby do procesu kuracji włączyć mieszanki ziołowe. Znalazłem świetny produkt, który ma odpowiednio dobrane saszetki ze ściśle określoną ilością ziół. Wystarczy tylko wsypać całą zawartość saszetek do wielkiego naczynia, a następnie wymieszać i gotowe! Nie będziecie mieć już problemów z proporcjami. Mieszanka ta posiada wysokie oceny wśród konsumentów, w Internecie nazywana się ją “Najlepszą mieszanką ziołową na nerki”. Wykonana jest ona na bazie aż 11 najlepszych ziół, które wykazują szczególne właściwości oczyszczania nerek! Produkt ten wystarczy na miesięczną kurację. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę mieszankę ziołową w najniższej cenie kliknij tutaj.

Dodatkowo możemy zastosować specjalną herbatę, która oczyszcza nie tylko nerki, ale również drogi moczowe. Pochodzi ona od firmy Everest Ayurveda. Do największych jej zalet należy oczyszczanie nerek oraz dróg moczowych. Jej skład oparty jest na 3 naturalnych składnikach, nie ma w niej żadnej chemii. Również opinie konsumentów są bardzo pozytywne, co znacznie zwiększa zaufanie do tego produktu. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę herbatę oczyszczającą nerki i drogi moczowe w najniższej cenie kliknij tutaj.

Dla bardziej zamożnych osób mogę polecić krople of firmy Holistic. Są one oparte na 4 naturalnych ziołach: Betula pendula (brzoza), Hydrangea arborescens (hortensja), Parietaria diffusa (parietaria), Solidago virgaurea (nawłoć pospolita). Produkt ten oczyszcza nerki z metali ciężkich, dobrze działa w przypadku infekcji oraz zapalenia nerek. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć te krople w najniższej cenie kliknij tutaj.

Ciekawe książki o zdrowiu i oczyszczaniu.

Na sam koniec zostawiłem wcześniej wspomniane przeze mnie książki autorstwa Michała Tombaka. Niewątpliwie z całej jego działalności można wyróżnić dwie najciekawsze książkowe pozycje. Pierwsza to “Jak żyć długo i zdrowo”, autor opisuje w niej przepisy oraz receptury, które znacznie poprawią nasze zdrowie bez użycia chemicznych leków i innych środków. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę książkę w najniższej cenie kliknij tutaj.

Według mojej oceny jego drugą najlepszą książką jest ta opatrzona tytułem “Uleczyć nieuleczalne”. Została ona okrzyknięta bestsellerem, czyli najlepiej sprzedając się książką w danym okresie, a dokładnie w 2005 roku. Autor przedstawia czytelnikowi, iż on sam odpowiada ze swoje zdrowie, choroby oraz starzenie się poprzez prowadzenie nieprawidłowej diety. Przedstawia, w jaki sposób należy prowadzić zdrowy tryb życia. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę książkę w najniższej cenie kliknij tutaj.

Powinieneś również przeczytać: Jak ziołami pozbyć się depresji oraz stresu? Kliknij, aby przeczytać. 

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...