Neem - tego nie może zabraknąć w Twojej apteczce zdrowia!

Neem – tego nie może zabraknąć w Twojej apteczce zdrowia!

Neem to roślina, która zaczyna otaczać nas wkoło. Trudno się dziwić, w końcu posiada liczne właściwości zdrowotne.

Proszek z liści Neem uznawany jest za najzdrowszą postać tego zioła, a jego właściwości potwierdzone są badaniami naukowymi, o których powiem nieco więcej w dalszej części artykułu.

neem

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Roślinę tę mogliśmy wcześniej spotkać głównie w naturalnych kosmetykach przeznaczonych do włosów oraz skóry. Obecnie zyskuje ona coraz większą popularność ze względu na liczne korzyści dla zdrowia. Sprawdza się jako środek przeciwzapalny, antybakteryjny oraz przeciwpasożytniczy. Co ciekawe w Indiach stosuje się ją jako naturalne lekarstwo na wiele problemów ze zdrowiem. Skutecznie odżywia włosy i skórę. Nie są to jednak jedyne właściwości! Dzięki bezpośredniemu stosowaniu pod postacią proszku zyskasz o wiele więcej. Proszek z liści Neem uznawany jest za najzdrowszą postać tego zioła, a jego właściwości potwierdzone są badaniami naukowymi, o których powiem nieco więcej w dalszej części artykułu. Regularne spożywanie sproszkowanych z tych liści może przynieść wiele korzyści dla Twojego zdrowia, a oto 8 najważniejszych.

Warto również przeczytać: Jak obniżyć ciśnienie i wzmocnić walkę z miażdżycą? Kliknij, aby przeczytać.

1. Pasożyty.

Neem działa podobnie jak pestki dyni, a mianowicie należą do diety, która ma na celu pozbycie się niechcianych osobników z naszego organizmu. Dlatego też jeśli goszczą w Tobie pasożyty warto wybrać ten środek.

2. Pozbywa się trądziku.

To jest jedna z głównych właściwości liści Neem, od dawna jest on stosowany jako naturalny środek wspomagający walkę z trądzikiem oraz niedoskonałościami skórnymi.

3. Poprawia odporność.

Jako że proszek z liści Neem wykazuje właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze, świetnie radzi sobie z drobnoustrojami, które dostały się do Twojego organizmu. W wyniku ich szybkiej neutralizacji zmniejsza się ryzyko rozwoju infekcji. Ponadto liście te posiadają dużą dawkę antyoksydantów, które świetnie neutralizują wolne rodniki. Warto przypomnieć, wolne rodniki niszczą komórki organizmu, co przyczynia się do powstania różnych chorób.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

4. Pomaga przy kaszlu.

Wystarczy wymieszać proszek Neem z wodą, a następnie wypić. W ten prosty i szybki sposób możemy szybko pozbyć się uciążliwego kaszlu.

Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 
5. Pomaga przy grzybicy i korzystnie działa na skórę.

Liście Neem wykazują właściwości grzybobójcze, a ponadto działa on na owrzodzoną skórę.

Przeczytaj również: Tarczyca bajkalska (66% skuteczności) – niszczy Candidę, złogi tętnicze i zregenerujesz wątrobę. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

6. Przyspiesza gojenie się ran.

Spożywanie proszku z Neem stymuluje zrastanie się ran.

7. Poprawia jędrność oraz koloryt skóry.

To właśnie te właściwości sprawiają, iż producenci dodają go do kremów i innych preparatów kosmetycznych.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

8. Odkaża jamę ustną.

Coraz częściej możemy spotkać naturalne pasty do zębów, które zawierają wyciąg z liści Neem. Taki sam efekt możemy uzyskać za pomocą proszku z tej rośliny. Wystarczy wymieszać go z wodą, a następnie przepłukać usta i wypluć. Badania wykazały, że takie działanie korzystnie wpływa na higienę jamy ustnej. Oryginalny wynik tego badania znajdziesz na kliknij tutaj.

Na temat tych liści powstało wiele badań naukowych. Baza stale się powiększa, oryginalną dokumentację z tych badań możesz znaleźć pod tymi linkami 1234.

Co wybrać?

Wyboru nie mamy jakiegoś obszernego, liście Neem dopiero wchodzą na nasz rynek zdrowej żywności. Pod postacią proszku (pudru) możemy go spotkać tylko od jednego procenta. Oczywiście można znaleźć jakieś podróbki od nieznanych producentów, które często oferowane są w niewiarygodnie niskich cenach. Szybko można zdemaskować taki produkt, oryginalny proszek z liści Neem musi pochodzić z Indii! Aby sprawdzić, gdzie można go znaleźć kliknij tutaj.

Tak jak wcześniej wspomniałem Neem jest używany do produkcji naturalnych past do zębów, dla przykładu mogę polecić pastę Himalaya. Cieszy się bardzo wysoką opinią wśród konsumentów oraz ekologicznym składem. Aby sprawdzić cenę i miejsce, w którym ją znajdziesz kliknij tutaj.

Na półkach sklepowych możemy również spotkać szampony do włosów, które posiadają w składzie ziele Neem. Dla przykładu mogę polecić szampon o nazwie Orientana, który charakteryzuje się naturalnym składem oraz wysokimi opiniami wśród konsumentów. W najniższej cenie znajdziesz go w kliknij tutaj. 

Uwaga! Neemu nie mogą stosować dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące.

Powinieneś również przeczytać: Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Może Ci się jeszcze spodobać...