Liposomalna witamina C - jak z niej korzystać, aby odmłodzić skórę?

Liposomalna witamina C – jak z niej korzystać, aby odmłodzić skórę? Działa również na układ krążenia!

Liposomalna witamina C nie tylko odmładza skórę poprzez lepsze nawilżenie oraz zwiększenie elastyczności skóry. Ponadto chroni naczynia krwionośne przed rozwojem miażdżycy, a także zwiększa przyswajalność żelaza.

Liposomalna witamina C – na jej temat powstało wiele badań naukowych, które zostały przeprowadzone na pacjentach. Jednakże w tym artykule chciałbym się skupić na badaniach, które zostały przeprowadzone przy użyciu konkretnej liposomalnej witaminy C Altrient C. Jest to witamina, której działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Jedno z takich badań miało na celu wykazanie wpływu tej witaminy na jędrność skóry oraz właściwości przeciwstarzeniowych.

liposomalna witamina C

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Co wykazały badania naukowe na temat liposomalnej witaminy C Altrient C?

Na temat witaminy liposomalnej powstało wiele badań naukowych, które zostały przeprowadzone na pacjentach. Jednakże w tym artykule chciałbym się skupić na badaniach, które zostały przeprowadzone przy użyciu konkretnej liposomalnej witaminy C Altrient C. Jest to witamina, której działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Jedno z takich badań miało na celu wykazanie wpływu tej witaminy na jędrność skóry oraz właściwości przeciwstarzeniowych.

Warto przeczytać: 86% skuteczności – wzmacnia odporność, likwiduje grzybicę, leczy biegunkę i alergię. Jak to wykonać? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Badanie trwało przez 4 tygodnie. Przez ten czas pacjenci przyjmujący Altrient C zaobserwowali lepsze nawilżenie, co zwiększyło jędrność i elastyczność skóry. Ostatecznie po 4 tygodniach stosowania badania oszacowały lepsze nawilżenie skóry o 32,7 procent, a zaledwie po 2 tygodniach poprawiło się nawilżenie o 15,1 procent. Dyrektor „Abundance & Health” Jonathan Orchard powiedział: „Elastyczność oraz nawilżenie skóry jest bardzo istotnym elementem w procesie starzenia się skóry. To badanie wykazało istotny wpływ witaminy C na wygląd naszej skóry.”

Kolejne badanie mające na celu zbadanie wpływu Altrient C na jędrność skóry zostało przeprowadzone przez Aspen Clinical Research. W badaniu tym wzięło udział 60 uczestników z przedziału wiekowego 31-60 lat. 30 uczestników stosowało 3 saszetki Altrient C dziennie przez miesiąc. Natomiast pozostała część przyjmowała placebo. Elastyczność i jędrność skóry była mierzona za pomocą Cutometer MPA 580 oraz Khazaka electronic GmbH. Te dwie metody to naukowe urządzania do badania uwodnienia skóry, ilości wydzielanego sebum, nabłyszczenia skóry, a także do mierzenia utraty wody przez skórę. Po miesiącu badań urządzania te wykazały lepsze nawilżenie skóry oraz ogólną poprawę jej stanu u 100 procent uczestników. Oryginalne informacje z tych badań znajdziesz na tej stronie – kliknij, aby zobaczyć

Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Liposomalna witamina C – pozostałe badania.

Stosowanie liposomalnej witaminy C przynosi również szereg innych zalet dla naszego zdrowia. Przede wszystkim regularne zażywanie pozwala wzmocnić oraz uszczelnić naczynia krwionośne, co skutecznie zapobiega przed powstawaniem sińców. Ponadto witamina C obniża poziom złego cholesterolu, a tym samym zmniejsza ryzyko powstania miażdżycy.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Liposomalną witaminę C powinno się stosować w przypadku niedoboru żelaza, gdyż zwiększa ona przyswajalność tego pierwiastka. Bardzo ciekawie przestawiło się również badanie przeprowadzone przez European Prospective Investigation. Naukowcy udowodnili, iż witamina C zmniejsza ryzyko udaru mózgu o 42 procent. Natomiast popularne czasopismo „American Journal of Clinical Nutrition” przedstawiło wyniki badań na 20 649 uczestników, które wykazało, iż podwyższony poziom witaminy C korzystnie wpływa na cały układ krążenia. Badanie to ze względu na bardzo dużą ilość uczestników trwało aż 10 lat.

Przeczytaj również: Kwas ALA – Jedz go 2 razy dziennie, a pozbędziesz się cukrzycy, zatkanych tętnic i słabej pamięci. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Witamina C liposomalna – dlaczego jest taka skuteczna?

Niewątpliwe jest to najnowsze dzieło, które charakteryzuje się niesamowitymi właściwościami. Na czym polega świetność liposomalnej witaminy C? Budowa tego preparatu jest dość skomplikowana. Otoczka, która chroni witaminę C, jest wykonana ze specjalnej substancji, która ma na celu doprowadzenie jej do głębszych warstw tkanek. Dzięki temu mamy pewność, iż taka witamina C nie podrażni żołądka, a także zapewnia ona największą biodostępność, czyli jest ona najlepiej przyswajalna ze wszystkich witamin C, które są obecnie dostępne na rynku. Spożycie około 5 gramów liposomalnej witaminy C daje taki sam efekt jak 35-50 gramów zwykłej witaminy!

Powinieneś przeczytać: Jak w domu wyleczyć stawy i żyć bez bólu? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Tradycyjna witamina C jest w 85 procentach niszczona w układzie pokarmowym. Natomiast liposomalna witamina C dzięki ochronnej warstwie z kwasów tłuszczowych jest zabezpieczona przed niszczącym działaniem kwasów. Liposomalną witaminę C Altrient C sprowadziłem do swojego sklepu. Jest to dokładnie ta sama liposomalna witamina C, która była stosowana w badaniach przedstawionych w tym artykule. Aby dowiedzieć się więcej o sprawdzonej przeze mnie liposomalnej witaminie C Altrient C kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

 

Może Ci się jeszcze spodobać...