Holistic B–12 – najlepszy suplement z witaminą B12 i kwasem foliowym

Holistic B–12 – najlepszy suplement z witaminą B12 i kwasem foliowym
Oceń ten post

Wielu z nas sięga po suplementy z witaminą B, gdyż są one niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i prawidłowego przebiegu metabolizmu. To świetnie – jednak preparaty typu B – -complex mogą nie zawierać wystarczających dawek witamin. Najważniejszą witaminą z grupy B jest bez wątpienia witamina B12. Jej niedobór prowadzi do poważnych zaburzeń funkcjonowania układu nerwowego oraz krwiotwórczego. Działanie witaminy B12 doskonale uzupełnia kwas foliowy. Najskuteczniej zadziała zatem suplement diety o złożonym składzie – taki jak preparat Holistic B – 12.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Skład suplementu Holistic B–12

Holistic B – 12 to bardzo wysokie dawki doskonale przyswajalnych witamin – B12 oraz B9. Wybierając suplement diety należy sugerować się zarówno dawką, jak i przyswajalnością związków aktywnych. W Holistic B – 12 zawarte są następujące witaminy:

  • Witamina B12 w dawce aż 1000 µg, co znacząco przekracza zalecane dzienne spożycie witaminy B12; co więcej, witamina ta dostępna jest w postaci aktywnej – metylokobalaminy; oznacza to, iż witamina B12 jest doskonale przyswajalna przez organizm, a taką wysoką biodostępność zawdzięcza faktowi, iż metylokobalamina nie musi być już w żaden sposób przekształcana w organizmie na drodze skomplikowanych przemian.
  • Witamina B9, czyli kwas foliowy w dawce 400 µg; kwas foliowy jest znacznie lepiej przyswajany przez organizm w towarzystwie witaminy B12

Stosowanie suplementu Holistic B–12 jest bardzo wygodne – wystarczy zażyć zaledwie jedną tabletkę. Preparat ma postać tabletek do ssania, które można zażyć w dowolnym momencie dnia i dowolnym miejscu.

Wskazania do stosowania suplementu Holistic B–12

Po suplement Holistic B – 12 może sięgać każdy, kto chce zapobiegać rozwojowi chorób układu sercowo – naczyniowego. Zarówno witamina B12, jak i kwas foliowy aktywnie uczestniczą w metabolizmie homocysteiny, a to umożliwia profilaktykę miażdżycy i jej powikłań – zawału serca, nadciśnienia czy udaru.

Kolejnym wskazaniem do zażywania Holistic B – 12 jest wspomaganie funkcjonowania układu nerwowego, co jest szczególnie ważne dla osób narażonych na stres oraz pracujących umysłowo. Holistic B – 12 jest preparatem nieocenionym w profilaktyce i wspomaganiu leczenia anemii megaloblastycznej, czyli z niedoboru witaminy B12. Po ten suplement powinny sięgnąć także kobiety planujące potomstwo lub już będące w ciąży.

Holistic B–12 sprawdzi się także u osób aktywnych fizycznie. Suplementację powinny rozważyć ponadto osoby, które zauważyły u siebie objawy niedoboru witaminy B12:

  • bóle i zawroty głowy;
  • chroniczne zmęczenie;
  • osłabiona odporność;
  • objawy neurologiczne: zaburzenia pamięci, osłabiona koncentracja, drażliwość, apatia, zaburzenia czucia w kończynach;
  • zaburzenia widzenia.

Korzyści ze stosowania Holistic B–12

Regularna suplementacja preparatu Holistic B – 12 zapewnia skuteczną profilaktykę niedoborów witamin B12 i B9. Wspomaga aktywność fizyczną i umysłową, doskonale reguluje pracę układu nerwowego i sercowo – naczyniowego. U osób obciążonych chorobami układu krążenia, zwłaszcza miażdżycą, preparat Holistic B – 12 umożliwia zminimalizowanie ryzyka miażdżycy i jej powikłań. Zaś u kobiet w ciąży wysoka podaż kwasu foliowego zapewnia prawidłowy rozwój płodu i ogranicza ryzyko rozwoju wad cewy nerwowej. Wysoka zawartość aktywnej witaminy B12 zapewnia skuteczną ochronę przed rozwojem anemii megaloblastycznej, regulując procesy produkcji czerwonych krwinek. 

Witaminę Holistic B-12 znajdziesz najtaniej w kliknij tutaj.