Gravioli świetnym sposobem na lepsze zdrowie? Poznaj jego właściwości!

Sok z gravioli – poznaj jego właściwości

Coraz częściej słyszymy o niesamowitym soku z gravioli, czy faktycznie ma on taką moc?

Zapewne od jakiegoś czasu napotykacie informację, iż owoc gravioli może skutecznie zwalczyć komórki nowotworowe. Czy to może być prawa? W tym artykule przedstawię wszystkie niezbędne informacje, które związane są z tym owocem, ponadto stworzę przegląd badań oraz skład tego dzieła natury! Dzięki temu dowiemy się, co tak naprawdę kryje się w tym tajemniczym owocu.

gravioli

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, czy osteoporoza? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji przed ułożeniem diety, aby to zrobić kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Co mówią badania naukowe?

Badania mające na celu ocenić wpływ soku z gravioli na organizm ludzki zostały zapoczątkowane wiele lat temu, początki miały miejsce już w latach 40-stych. W tamtych czasach owocem tym zainteresował się Narodowy Instytut Nowotworów (National Cancer Institute), a także Narodowy Instytut Zdrowia. Razem zostało przeprowadzonych aż 21 badań, które trwały wiele lat. Wykazały one, iż sok ten pozytywnie wpływa na proces niszczenia istniejących komórek nowotworowych. Ponadto jego regularne spożywanie przyczynia się do zmniejszenia ryzyka mutacji komórek nowotworowych.

Powinieneś również przeczytać: Jak ziołami pozbyć się depresji oraz stresu? Kliknij, aby przeczytać. 

Która substancja odpowiada za takie działanie oraz co wchodzi w skład owocu gravioli?

Szybko po badaniach naukowych powstały liczne pytania. Co w tym owocu powoduje tak wyjątkowe właściwości na nasze zdrowie? Obecnie dzięki postępowi w technice wiemy, jaka substancja odpowiada za tak pozytywne działanie.  A mianowicie chodzi o rzadko spotykaną substancję o nazwie acetogenina, to właśnie ona odpowiada za spowolnienie rozrostu komórek nowotworowych! Ponadto owoc gravioli ma dużą ilością węglowodanów oraz cukrów prostych. Owoc ten bogaty jest w witaminę C, B1, B2, żelazo, magnez, fosfor oraz potas.

Na co pomaga sok z gravioli?

Liczna zawartość wartości odżywczych sprawia, iż sok ten staje się pomocny w wielu dolegliwościach. Przede wszystkim działa przeciwgrzybiczo oraz antybakteryjnie. Dzięki bardzo wysokiej zawartości związków fenolowych sok ten posiada liczne właściwości prozdrowotne:

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jak zdobyć sok z gravioli?

Zapewne zapytacie mnie, gdzie można taki sok nabyć. Osobiście zamawiam go przez internet, ponieważ nie spotkałem się z nim w żadnym sklepie stacjonarnym. Jeśli ktoś z Was wie o takich sklepie, to zachęcam do podzielenia się tą informacją w komentarzy na moim profilu Facebookowym.

Jak zawsze pod koniec artykułu podam parę przykładowych soków, które polecam ze względu na skład, naturalność oraz certyfikaty jakości. Osobiście wybieram 100 procentowy sok z owoców gravioli. Takiego wyboru nie trzeba raczej tłumaczyć, wiadomo im większa zawartość, tym sok jest lepszej jakości (będzie lepiej działał). Ponadto warto popatrzyć do etykiety w celu sprawdzenia, czy produkt nie zawiera zbędnych cukrów, konserwantów, czy innych substancji chemicznych. Bardzo dobrym produktem jest sok z owoców gravioli od Hanoju. Jest on nierozcieńczony, bez cukru i konserwantów, a co najważniejsze zawiera 100 procent soku gravioli! Sprawdź opinie o tym soku oraz sklep, w którym można go kupić po najniższej cenie, aby to zrobić kliknij tutaj.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...