Folia aluminiowa - Naukowcy ostrzegają, ona jest szkodliwa!

NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ: FOLIA ALUMINIOWA MOŻE POWODOWAĆ POWAŻNE CHOROBY!

Badania naukowe potwierdzają, folia aluminiowa jest bardzo szkodliwa. Staje się jeszcze gorsza po podgrzaniu!

Podejmę temat, który obecnie jest często pomijany przez większość osób. Mało się o tym mówi, że folia aluminiowa wcale nie jest zdrowa! Od wieków rodzice używają jej do pakowania swojemu dziecku drugiego śniadania do szkoły. Taki proces jest globalny, szacuje się, że około 90% Polaków używa regularnie foli aluminiowej. Stała się ona bardzo powszechna oraz dostępna niemal w każdym sklepie. 

folia aluminiowa

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Po tylu latach folia aluminiowa była uznawana za bezpieczną, teraz jednak naukowcy zmienili zdanie. Alarmują, iż folia ta może powodować liczne skutki uboczne w tym nawet chorobę Alzheimera! Sytuacja jest dla mnie o tyle dziwna, że nie trzeba być żadnych naukowce, aby wiedzieć o takich rzeczach. Możemy wziąć pierwszą lepszą książkę do chemii, a w niej znajdziemy informację o tym, że aluminium jest bardzo szkodliwy oraz toksyczny dla człowieka. Czemu okłamywało się nas przez tyle lat, wciskając nam kłamstwa jakoby folie aluminiowe nie mały żadnego wpływy na organizm człowieka? Teraz naukowcy przebudzili się i doszli do wniosku, że jednak się mylili. Przecież to jest wiedza na poziomie gimnazjum, to już w takiej książce można znaleźć informację o tym, iż aluminium jest szkodliwe dla człowieka. 

Chcesz być szczupła i zdrowo się odżywiać? Ja Ci w tym pomogę. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

O czym teraz poinformowali naukowcy?

Naukowcy ze Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegają, że stosowanie foli podczas grillowania może przynieść poważne problemy ze zdrowiem. Dlatego, też jeśli zawijasz rybę w folię aluminiową, a następnie ją grillujesz, to postępujesz bardzo źle. Takie postępowanie może bardzo niekorzystnie odbić się na Twoim zdrowiu! Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała wszystkich o dużym niebezpieczeństwie, jakie wynika z podgrzewanej foli aluminiowej, a następnie zjedzenie z niej pokarmu. Takie postępowanie prowadzi do magazynowania się w naszych kościach oraz w mózgu dużych ilości aluminium. 

Naukowcy z tej organizacji wykazali silny związek pomiędzy używaniem folii aluminiowej do pieczenia a chorobami na Alzheimera oraz na osteoporozę. Nie są to jedyne skutki uboczne, ponieważ mogą wystąpić również nieodwracalne zaburzenia poznawcze, a nawet problemy z pamięcią!

Teoria uznawana przez wiele lat za teorię spiskową, dziś okazała się faktem!

Wiele lat na stronach internetowych o tematyce teorii spiskowych pojawiały się artykułu o szkodliwości foli aluminiowych oraz innych przedmiotach, które zawierają aluminium. Warto wspomnieć, że nawet szczepienia mają w składzie aluminium!

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Wszystko na to wskazuje, że temat teorii spiskowych dziś został potwierdzony. 

Oficjalne oświadczenie o szkodliwości folii aluminiowych zostało również udostępnione przez dwie organizacje, pierwsza to zagraniczna Agencja od Toksycznych Substancji, drug to Departament Rolnictwa USA. Publikacje są w języku angielskim, link do pierwszej publikacji znajdziesz tu, a do drugiej tu.

Chcesz być szczupła i zdrowo się odżywiać? Ja Ci w tym pomogę. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...