Energizer Drink Mix – napój energetyczny

Energizer Drink Mix – napój energetyczny
Oceń ten post

Energizer Drink Mix – najzdrowszy napój energetyczny

Wiele osób sięga po napoje energetyczne – pomagają one sprostać wielu codziennym wyzwaniom. Wspomagają koncentrację, pomagają usunąć senność i zmęczenie, chętnie stosowane są przed treningiem. Jednak nawet okazyjne spożywanie tradycyjnych napojów energetycznych może odbić się negatywnie na naszym samopoczuciu, a nawet zdrowiu. A osoby stale sięgające po energetyki są szczególnie narażonena rozwój wielu chorób przewlekłych.

Energizer Drink Mix

Dlaczego zwykłe napoje energetyczne są niezdrowe?

Napoje energetyczne są znane na świecie już od kilkudziesięciu lat, w Polsce – nieco krócej. Szybko jednak zyskały a popularności – wedle statystyk około 20% Polaków mniej lub bardziej regularnie sięga po napoje energetyzujące. A te uznawane są za bardzo niezdrowe. Paradoksem jest, że spożywane są one w celu pobudzenia organizmu i zredukowania zmęczenia – a w rzeczywistości przyczynić mogą się do spadku formy. Jak to możliwe? Najważniejszym składnikiem kupowanych w sklepach napojów energetycznych jest cukier – w puszce napoju znaleźć może się nawet 8 łyżeczek cukru, co pociąga za sobą wysoką kaloryczność napoju, a także negatywny wpływ na zdrowie. Przyjęcie jednorazowo tak dużych ilości cukru zapewnia co prawda przypływ energii, ale także szybki jej spadek – i ponowne uczucia zmęczenia i senności. Ponadto energetyki zawierają spore ilości kofeiny – znacznie więcej niż w kawie. Gdy pijemy sporo takich napojów, kofeina może wpłynąć negatywnie na pracę naszego serca.

Producenci kuszą nasz obietnicą, że ich napój energetyczny zawiera naturalne składniki – guaranę, taurynę, witaminy; jednak te składniki znajdują się na samym końcu w składzie produktu. Zawsze dominującym składnikiem jest szkodliwy cukier, konserwanty, aromaty czy barwniki syntetyczne. Ale istnieje zdrowa i naprawdę naturalna alternatywa dla szkodliwych napojów energetycznych – to napój energetyzujący Energizer Mix Drink.

Energizer Mix Drink – zdrowe pobudzenie

Jeśli poszukujesz zdrowego sposobu na pobudzenie organizmu oraz jego wsparcie w aktywności fizycznej i umysłowej – sięgnij po Energizer Mix Drink. Ten dostępny w formie saszetek z rozpuszczalnym w wodzie proszkiem preparat wyróżnia się starannie skomponowanym składem, opartym wyłącznie na zdrowych i naturalnych składnikach. Mowa o 12 witaminach, 9 minerałach, kompleksie aminokwasów, koenzymie Q10 oraz ekstraktach roślinnych (m. in. z guarany, żeń – szenia, pestek winogron czy jagód acai. W skład preparatu wchodzi także wysoka dawka L – karnityny. Formuła preparatu jest natomiast wolna od dodatku cukru, kofeiny czy syntetycznych dodatków.

Bogaty skład Energizer Mix Drink zapewnia zdrowe i naturalne pobudzenie organizmu, a także wsparcie jego funkcjonowania na co dzień. Witaminy z grupy B czy magnez doskonale wspomagają pracę układu nerwowego, aminokwasy i L – karnityna są niezbędne każdej osobie uprawiającej sport. Ten innowacyjny napój energetyzujący wykazuje zatem działanie prozdrowotne na organizm, nie generując jednocześnie żadnych działań niepożądanych i nie stwarzając ryzyka przedawkowania. Nie musisz obawiać się zaburzeń rytmu serca, problemów żołądkowych, rozdrażnienia, kłopotów ze snem.

Preparat ten znajdziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj.