Ekstrakt z dzikiej róży - lepszy od leków przeciwbólowych?

Czy ekstrakt z dzikiej róży może ograniczyć uczucie bólu? Zaskakujące badania

Ekstrakt z dzikiej róży nie tylko niweluje uczucie bólu stawów, ale również wspiera ich odpowiednią pracę!

Możesz go stosować długotrwale bez skutków ubocznych. Ekstrakt z dzikiej róży posiada właściwości, które zostały potwierdzone badaniami naukowym.

ekstrakt z dzikiej róży

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Co wykazały badania na ludziach i jakie korzyści zyskamy ze stosowania ekstraktu z dzikiej róży?

Właściwości skórek z dzikiej róży szybko zainspirowały naukowców do przeprowadzenia badań. Jedno z pierwszych badań powstało w szpitalu o nazwie “Frederiksberg Hospital” w Kopenhadze. Celem tego badania było sprawdzenie wpływu ekstraktu z dzikiej róży na złagodzenie bólu związanego ze zwyrodnieniem stawów, a także czy jest możliwość zmniejszenia ilości spożywanych leków przeciwbólowych w chorobach związanych ze stawami.

W badaniu wzięło udział 1220 osób cierpiących na ból stawów, który spowodowany był różnymi chorobami (m.in. zwyrodnienie stawów). Pacjenci zostali standardowo podzieleni na dwie grupy, pierwsza liczyła 940 osób i przyjmowali oni leki przeciwbólowe. Natomiast druga grupa liczyła 280 pacjentów, którzy przyjmowali ekstrakt z dzikiej róży. Badanie trwało pół roku. W oryginalnej dokumentacji w paragrafie wnioski i wyniki możemy znaleźć informację, iż ekstrakt z dzikiej róży miał podobne działanie, co leki przeciwbólowe. A substancją odpowiedzialną za takie działanie jest galaktolipid znany również pod nazwą GOPO. Odpowiada on za zmniejszenie stanów zapalnych stawów oraz łagodzi ból. Istotna jest również temperatura przechowywaniu ekstraktu z dzikiej róży, ponieważ składnik GOPO ulega zniszczeniu w temperaturze wyższej niż 40 stopni C. 

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

Bardzo korzystne wypowiedzi na temat ekstraktu z dzikiej róży możemy znaleźć wśród lekarzy. Pani dr hab. Krystyna Księżopolska-Orłowska, która jest kierownikiem Kliniki Rehabilitacyjnej w Instytucie Reumatologii w Warszawie mówi, iż stosuje ona ekstrakt z dzikiej róży wśród swoich pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, ponieważ nie tylko minimalizuje odczucie bólu, ale również zwiększa elastyczność chrząstki i zmniejsza poranną sztywność stawów. Co ułatwia rehabilitację pacjentów.

Trzeba również podkreślić, że poprawy nie zaobserwujemy od razu po zastosowaniu. Ekstrakt z dzikiej róży musi być stosowany regularnie. W badaniach naukowych jest napisane, iż pierwszą odczuwalną poprawę możemy zaobserwować po około 3-4 tygodniach stosowania. Ponadto warto zaznaczyć, iż ekstrakt może być stosowany we wczesnych zmianach zwyrodnieniowych, a nie w przypadku zaawansowanych zmian.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Co wykazało badanie naukowe wykonane przez prof. Roberta Christensena?

W zagranicznej, internetowej bibliotece medycyny znalazłem bardzo ciekawe badanie przeprowadzone przez prof. Roberta Christensena. Zostało ono przeprowadzone na grupie 287 osób (grupa pacjentów miała chorobę zwyrodnieniową stawów). Badania trwały 3 miesiące, po tym czasie 145 pacjentów potwierdziło znaczną poprawę, ból stał się znacznie mniej odczuwalny. Proszek ze skórki dzikiej róży znacznie wspiera stawy. Oficjalną dokumentację z tego badania w języku angielskim znajdziesz pod tym adresem zobacz wyniki.

Nie są to jednak wszystkie właściwości proszku z dzikiej róży, podnosi on sprawność stawów, usprawnia pracę wątroby oraz nerek. Ponadto posiada on bardzo ciekawą właściwość, a mianowicie w znacznym stopniu zatrzymuje proces, który tworzy groźne zmiany w organizmie w wyniku spożywania produktów nawożonych związkami azotu.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Komu w szczególności zaleca się stosowanie ekstraktu z dzikiej róży?

  • Jeśli bolą Cię stawy.
  • Gdy odczuwasz zgrzytanie w kolanach.
  • Gdy masz słabe stawy.
Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Jaki proszek z dzikiej róży wybrać?

Najlepszej jakości preparaty powstają po zamrożeniu dzikiej róży, a następnie wysuszaniu w temperaturze niższej niż 40 stopni. Taki proces produkcji pozwala uzyskać idealną formę, która nie utraci żadnych cennych składników dzikiej róży. Jeśli chcemy preparat, który będzie jak najbardziej odwzorowywał warunki, w jakich zostały wykonane badania, to w szczególności musimy zwrócić uwagę na dzienną dawką ekstraktu z dzikiej róży. W dokumentacji jednego badania było podane, iż pacjenci przyjmowali 2500 mg ekstraktu dziennie. Dlatego też, aby odwzorować podobne warunki, powinniśmy przyjmować właśnie taką minimalną dawkę. Obecnie nie ma zalecanej dawki spożycia dzikiej róży, dlatego też można stosować jej więcej. Wiele producentów decyduje się nawet na większe dawki, dzięki którym dostarczymy więcej witaminy C, która dodatkowo uruchamia naturalną produkcję kolagenu przez organizm. Taki preparat powinno się stosować dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Więcej o tym ekstrakcie z dzikiej róży dowiesz się z kliknij tutaj.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...