Czy ekstrakt z dzikiej róży może ograniczyć uczucie bólu? Zaskakujące badania

Czy ekstrakt z dzikiej róży może ograniczyć uczucie bólu? Zaskakujące badania
Oceń ten post

Ekstrakt z dzikiej róży nie tylko niweluje uczucie bólu stawów, ale również wspiera ich odpowiednią pracę!

Możesz go stosować długotrwale bez skutków ubocznych. Ekstrakt z dzikiej róży posiada właściwości, które zostały potwierdzone badaniami naukowym.

ekstrakt z dzikiej róży

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także bez skomplikowanych potraw. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Co wykazały badania na ludziach i jakie korzyści zyskamy ze stosowania ekstraktu z dzikiej róży?

Właściwości skórek z dzikiej róży szybko zainspirowały naukowców do przeprowadzenia badań. Jedno z pierwszych badań powstało w szpitalu o nazwie “Frederiksberg Hospital” w Kopenhadze. Celem tego badania było sprawdzenie wpływu ekstraktu z dzikiej róży na złagodzenie bólu związanego ze zwyrodnieniem stawów, a także czy jest możliwość zmniejszenia ilości spożywanych leków przeciwbólowych w chorobach związanych ze stawami.

W badaniu wzięło udział 1220 osób cierpiących na ból stawów, który spowodowany był różnymi chorobami (m.in. zwyrodnienie stawów). Pacjenci zostali standardowo podzieleni na dwie grupy, pierwsza liczyła 940 osób i przyjmowali oni leki przeciwbólowe. Natomiast druga grupa liczyła 280 pacjentów, którzy przyjmowali ekstrakt z dzikiej róży. Badanie trwało pół roku. W oryginalnej dokumentacji w paragrafie wnioski i wyniki możemy znaleźć informację, iż ekstrakt z dzikiej róży miał podobne działanie, co leki przeciwbólowe. A substancją odpowiedzialną za takie działanie jest galaktolipid znany również pod nazwą GOPO. Odpowiada on za zmniejszenie stanów zapalnych stawów oraz łagodzi ból. Istotna jest również temperatura przechowywaniu ekstraktu z dzikiej róży, ponieważ składnik GOPO ulega zniszczeniu w temperaturze wyższej niż 40 stopni C. 

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

Bardzo korzystne wypowiedzi na temat ekstraktu z dzikiej róży możemy znaleźć wśród lekarzy. Pani dr hab. Krystyna Księżopolska-Orłowska, która jest kierownikiem Kliniki Rehabilitacyjnej w Instytucie Reumatologii w Warszawie mówi, iż stosuje ona ekstrakt z dzikiej róży wśród swoich pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, ponieważ nie tylko minimalizuje odczucie bólu, ale również zwiększa elastyczność chrząstki i zmniejsza poranną sztywność stawów. Co ułatwia rehabilitację pacjentów.

Trzeba również podkreślić, że poprawy nie zaobserwujemy od razu po zastosowaniu. Ekstrakt z dzikiej róży musi być stosowany regularnie. W badaniach naukowych jest napisane, iż pierwszą odczuwalną poprawę możemy zaobserwować po około 3-4 tygodniach stosowania. Ponadto warto zaznaczyć, iż ekstrakt może być stosowany we wczesnych zmianach zwyrodnieniowych, a nie w przypadku zaawansowanych zmian.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Co wykazało badanie naukowe wykonane przez prof. Roberta Christensena?

W zagranicznej, internetowej bibliotece medycyny znalazłem bardzo ciekawe badanie przeprowadzone przez prof. Roberta Christensena. Zostało ono przeprowadzone na grupie 287 osób (grupa pacjentów miała chorobę zwyrodnieniową stawów). Badania trwały 3 miesiące, po tym czasie 145 pacjentów potwierdziło znaczną poprawę, ból stał się znacznie mniej odczuwalny. Proszek ze skórki dzikiej róży znacznie wspiera stawy. Oficjalną dokumentację z tego badania w języku angielskim znajdziesz pod tym adresem zobacz wyniki.

Nie są to jednak wszystkie właściwości proszku z dzikiej róży, podnosi on sprawność stawów, usprawnia pracę wątroby oraz nerek. Ponadto posiada on bardzo ciekawą właściwość, a mianowicie w znacznym stopniu zatrzymuje proces, który tworzy groźne zmiany w organizmie w wyniku spożywania produktów nawożonych związkami azotu.

Komu w szczególności zaleca się stosowanie ekstraktu z dzikiej róży?

 • Jeśli bolą Cię stawy.
 • Gdy odczuwasz zgrzytanie w kolanach.
 • Gdy masz słabe stawy.
Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Nie wiesz, który preparat jest odpowiedni dla Ciebie? Kliknij tutaj, aby wyszukać po swojej dolegliwości.

Jaki proszek z dzikiej róży wybrać?

Najlepszej jakości preparaty powstają po zamrożeniu dzikiej róży, a następnie wysuszaniu w temperaturze niższej niż 40 stopni. Taki proces produkcji pozwala uzyskać idealną formę, która nie utraci żadnych cennych składników dzikiej róży. Jeśli chcemy preparat, który będzie jak najbardziej odwzorowywał warunki, w jakich zostały wykonane badania, to w szczególności musimy zwrócić uwagę na dzienną dawką ekstraktu z dzikiej róży. W dokumentacji jednego badania było podane, iż pacjenci przyjmowali 2500 mg ekstraktu dziennie. Dlatego też, aby odwzorować podobne warunki, powinniśmy przyjmować właśnie taką minimalną dawkę. Obecnie nie ma zalecanej dawki spożycia dzikiej róży, dlatego też można stosować jej więcej. Wiele producentów decyduje się nawet na większe dawki, dzięki którym dostarczymy więcej witaminy C, która dodatkowo uruchamia naturalną produkcję kolagenu przez organizm. Taki preparat powinno się stosować dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Więcej o tym ekstrakcie z dzikiej róży dowiesz się z kliknij tutaj.


Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

 • Zaparcia;
 • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
 • Nieżyt żołądka;
 • Nadciśnienie tętnicze;
 • Osteoporoza;
 • Miażdżyca;
 • Otyłość;
 • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 20 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł + otrzymasz darmowy poradnik o dolegliwości, którą zaznaczysz w formularzu!

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia) oraz darmowy poradnik.


Źródło: