Sprawdź, czy masz te objawy – to może być zapalenie układu moczowego!

Sprawdź, czy masz te objawy – to może być zapalenie układu moczowego!
Oceń ten post

Poniżej znajdziesz informacje nie tylko o objawach, ale także o domowych metodach wsparcia leczenia chorób układu moczowego.

Drogi moczowe możesz usprawnić w naturalny sposób!

drogi moczowe

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także bez skomplikowanych potraw. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Po czym poznać, że z naszym układem moczowym dzieje się coś złego?

 • częstomocz,
 • krew/czerwone zabarwienie moczu,
 • ból podbrzusza,
 • częste oddawanie moczu w nocy,
 • ból lub inny dyskomfort w czasie oddawania moczu.

Natomiast przy odmiedniczkowym zapaleniu nerek możemy zaobserwować takie objawy jak: podwyższoną temperaturę, dreszcze, a nawet bóle w okolicy lędźwiowej. Przy pojawieniu się tych objawów warto zasięgnąć konsultacji lekarskiej.

Drogi moczowe – Jak wesprzeć ich prawidłową pracę?

1. Żurawina.

Żurawina sprawdza się podczas walki z bakterią typu E. Coli. Jak dobrze wiemy, bakteria ta często powoduje problemy z drogami moczowymi (stany zapalne). Jak wynika z badań naukowych, żurawina powoduje pogorszenie zdolności przywierania bakterii E. Coli do ścian dróg moczowych, w efekcie czego zostają one wydalone na zewnątrz. Żurawina wspomaga również funkcjonowanie pęcherza moczowego. Badanie naukowe, które potwierdza te właściwości, znajdują się na kliknij, aby zobaczyć. 

Żurawina zawiera również w swoim składzie proantocyjany, które skutecznie wspomagają skurcz mięśnia sercowego, a także wspierają pracę wątroby. W żurawinie możemy znaleźć witaminę A, C, a także witaminy z grupy B. 

Sok z żurawiny poza właściwościami wymienionymi powyżej, pozwala w 60 procentach zmniejszyć osadzanie się bakterii w jamie ustnej. A to wszystko zawdzięczamy właściwością antybakteryjnym oraz przeciwgrzybiczym. Przy wyborze soku warto zwrócić uwagę, czy pochodzi on z żurawiny wielkoowocowej, która lepiej nadaje się do tego wyrobu. Sok z żurawiny możesz nabyć w najniższej cenie w kliknij tutaj.

Na rynku możemy spotkać wiele różnych żurawin, jednakże warto unikać tych, które są nieznanego pochodzenia. Warto kierować się symbolem, który potwierdza ekologiczną uprawę. Wtedy też nie musimy obawiać się nawet o proces suszenia. Certyfikowane i ekologiczne żurawiny znajdziesz w moim sklepie pod tym adresem kliknij tutaj. 

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

2. Zioła wspierające drogi moczowe i serce.

Szczególnie dobre właściwości na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego mają zioła: ziele rdestu ptasiego, ziele nawłoci, ziele skrzypu, sok z brzozy oraz liść borówki brusznicy. Taka mieszanka pozwala na utrzymanie zdrowych dróg moczowych. Ponadto jest ona moczopędna, co pomaga oczyścić organizm, a także usunąć nagromadzone bakterie. Mieszanka ta występuje w wersji gotowej, wystarczy tylko zawartość saszetki parzyć przez 10 minut. Tę mieszankę możesz nabyć w najniższej cenie w kliknij tutaj.

W powyższej mieszance znajduje się liść z borówki brusznicy. Co ciekawe, jeśli wypijemy jej sok, to zadziała ona korzystnie na serce. Wystarczą dwie niewielkie porcje tego soku, aby wspierać prawidłową pracę serca. Informacje o tym soku zostały nawet podane przez popularne czasopismo “Nutrition”. Zostały w nim przedstawione badania, które przeprowadzono na grupie 56 osób w wieku 50 lat. Badanie to zostało wykonane tradycyjną metodą, czyli grupa została podzielona na dwie podgrupy.

Pierwsza podgrupa spożywała sok z owoców borówki brusznicy, natomiast druga podgrupa została objęta testem placebo (podano im wodę o taki samym kolorze i smaku, co sok z borówki brusznicy). Po ośmiu tygodniach zostali przebadani. Zmiany były dość istotne, ponieważ zostało uregulowane ciśnienie krwi oraz poziom cukru. Dzięki temu zmniejszyło się ryzyko wystąpienia chorób serca oraz udaru o nawet 12 procent. Wyniki badań wpływu borówki brusznicy na mózg możesz przeczytać tutaj. Ekologiczny sok z borówki brusznicy nabędziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj.

Przeczytaj również: Kwas ALA – Jedz go 2 razy dziennie, a pozbędziesz się cukrzycy, zatkanych tętnic i słabej pamięci. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.


Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

 • Zaparcia;
 • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
 • Nieżyt żołądka;
 • Nadciśnienie tętnicze;
 • Osteoporoza;
 • Miażdżyca;
 • Otyłość;
 • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 20 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł + otrzymasz darmowy poradnik o dolegliwości, którą zaznaczysz w formularzu!

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia) oraz darmowy poradnik.


Źródło: