Diety Artura Topolskiego - dlaczego są tak wyjątkowe i skuteczne?

Czym wyróżniają się moje diety?

Z poniższego artykułu dowiesz się wszystkiego o moich dietach. Poznasz metody jej tworzenia oraz najważniejsze elementy. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się odchudzić lub zdrowo odżywiać.

Kilka lat temu współtworzyłem stronę JestemFit, gdzie wymyślałem dla Was wiele ciekawych rozwiązań żywieniowych. Jednym z nich są diety, które w końcu udało mi się stworzyć i w pełni dopracować. Zacznijmy od początku.

Diety Artura Topolskiego

Blisko dwa lata temu współtworzyłem wraz z dietetykami oraz trenerami personalnymi stronę JestemFit. Od tamtego czasu wysłuchałem wielu Waszych opinii na temat różnych diet, które stosowaliście. Często narzekaliście, iż dietetycy z góry narzucają Wam menu, które przeważnie składało się z nielubianych przez Was dań, co w znacznym stopniu zniechęca do stosowania. Ponadto często skarżyliście się, iż po otrzymaniu diety nie macie kontaktu z dietetykiem, który po pewnym czasie stosowania diety wskazałby Wam, jakie zmiany wprowadzić, aby Wasza dieta uwzględniała zmiany powstałe w organizmie (np. niższa masa ciała – zmieniają się ilości spożywanych makroelementów oraz wartości odżywczych).

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach odchudzających, które wykazują wysoką skuteczność kliniczną. Ponadto składa się ona z produktów wchodzących w skład zdrowej żywności. W moich dietach to Wy wybieracie produkty, których nie lubicie, a także wskazujecie produkty, za którymi w szczególności przepadacie. Dzięki takiej wiedzy tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą preferencje produktowe, typ sylwetki, choroby, wymiary ciała, alergie pokarmowe, tryb życia (dostosowanie diety do przebywania biurze), a nawet przyjmowane witaminy i minerały. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna. Do każdego pakietu przypisany jest dietetyk oraz trener personalny. Nadzorują oni Wasze postępy oraz tworzą menu na kolejne dni wraz z uwzględnieniem zmian powstałych w Twoim organizmie podczas stosowania diety, ponadto w każdej chwili możesz skontaktować się ze swoim dietetykiem bądź trenerem, aby zadać pytanie itp. 

Obecnie diety te nareszcie są dostępne dla wszystkich (wykluczone są kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby będące na diecie wegańskiej). Udało mnie się stworzyć swój własny zespół składający się z wykwalifikowanych dietetyków (ukończyli m.in. dietetykę na Uniwersytecie Jagiellońskim) oraz trenerów personalnych (ukończyli m.in. AWF). Ponadto biorą oni udział w regularnych szkoleniach, które poszerzają ich wiedzę. Będą oni odpowiedzialni za układanie dla Was indywidualnych diet oraz planów treningowych. Warto z nich skorzystać, a może i Ty niebawem zostaniesz uwieczniona na zdjęciu ze swojej metamorfozy (oczywiście, jeśli wyrazisz na to zgodę). Dietę możesz zakupić poprzez moją nową stronę: www.jestemfit.pl/ArturTopolski

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

 1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 30 minut.
 2. To Ty wybierasz, których produktów nie lubisz, a które najbardziej preferujesz.
 3. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.
 4. Możesz wybrać dietę na odchudzanie lub przybranie na wadze.
 5. Po wypełnieniu ankiety dostajesz swojego dietetyka oraz trenera personalnego – tworzą oni dla Ciebie indywidualną dietę, czuwają nad Twoimi postępami oraz służy radą.
 6. Raz w tygodniu dostaniesz zapytanie od mojego zespołu, który poprosi Cię o aktualizację wymiarów ciała, aby uwzględnić zmiany w diecie na następne dni.
 7. Poza dietą możesz również wybrać opcję planu treningowego.
 8. Jeśli masz alergię, to ułożymy dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.
 9. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.
 10. W przypadku wyboru planu treningowego zestaw ćwiczeń zostanie dopasowany do Twoich preferencji. Ćwiczenia można wykonywać w domu lub na siłowni, wybór należy do Ciebie.
 11. Zestaw ćwiczeń jest dostosowany do Twoich umiejętności, budowy ciała oraz wieku.
 12. W planie treningowym znajdziesz szczegółowe informacje, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia wraz ze zdjęciami instruktażowymi.
 13. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.
 14. Mój zespół dietetyków oraz trenerów uwzględnia zmiany w organizmie, które następują wraz z czasem stosowania diety.
 15. Diety dopasowane są do Twojego trybu życia, jeśli pracujesz, możesz zamówić posiłki, które bez problemu zabierzesz z domu do pracy – opcja „Lunchbox” w ankiecie.
 16. W ankiecie możesz również przesłać swoje zdjęcie, dzięki któremu moi dietetycy oraz trenerzy personalni ocenią budowę ciała w celu doboru odpowiedniej diety i treningów.
 17. Moją dietę możesz również stosować, jeśli nie masz konkretnego celu, a chcesz się po prostu zdrowo odżywiać.
 18. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.
 19. Dzięki diecie powinnaś tracić około 0,5 – 1 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). Pamiętaj, że zbyt szybkie odchudzanie jest szkodliwe!

Ile to kosztuje?

Sama dieta składa się z 31 dniowego planu i kosztuje 99,90 zł.

Tylko plan treningowy składający się z ćwiczeń na 31 dni kosztuje 59,90 zł.

Natomiast połączenie 31 dniowego planu dietetycznego oraz ćwiczeń na 31 dni kosztuje 119,90 zł.

Myślę, że ceny te są bardzo przystępne. W gabinetach dietetycznych pakiet diet na 14 dni kosztuje średni około 200 zł. Natomiast u mnie macie 2 razy dłuższą dietę oraz plan treningowy za 119, 90 zł.

Indywidualną dietę możesz zamówić przez moją nową stronę – kliknij tutaj, aby do niej przejść.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Potrzebujesz zdrowej diety na odchudzanie lub przybranie na wadze? Z chęcią ją dla Ciebie ułożę! Poza dietą otrzymasz kontakt ze mną oraz z moim zespołem dietetyków i trenerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Nie wiesz, jaki preparat wybrać dla siebie? Kliknij tutaj, aby szukać po dolegliwości.

Potrzebujesz rady lub pomocy? Kliknij tutaj, aby napisać do mnie wiadomość.


Może Ci się jeszcze spodobać...