Co stanie się, gdy będziesz jadł codziennie te produkty? - Artur Topolski

Co stanie się, gdy będziesz jadł codziennie te produkty?

Bardzo proszę zwiększ zasięg tego artykułu, to dla mnie bardzo ważne – wystarczy, że polubisz ten artykuł! 🙂

Polecam przeczytać każdemu! 🙂

Opublikowany przez Artura Topolskiego – Specjalistę Żywienię Wtorek, 7 września 2021

Nawet intensywne treningi nie wystarczą, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy, jeśli nie zadbamy o odpowiednie, rozsądne żywienie. Podstawą udanego odchudzania jest przejście na dietę redukcyjną pozwalającą osiągnąć deficyt kaloryczny. Co kryje się pod tymi pojęciami? Jak wyliczyć deficyt kaloryczny? Jakie produkty o wysokim indeksie sytości warto włączyć do menu na diecie odchudzającej? Sprawdź nasze rady i przekonaj się, że odchudzanie nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i głodem!

Co to jest deficyt kaloryczny? Poznaj podstawowe pojęcia

Przygodę z odchudzaniem warto zacząć od poznania podstawowych zasad diety redukcyjnej. Zacznijmy od początku: co to jest deficyt kaloryczny? Można powiedzieć, że osiągnięcie deficytu energetycznego/kalorycznego jest jedyną drogą do pozbycia się tkanki tłuszczowej. Utrzymując deficyt energetyczny, dostarczamy swojemu organizmowi mniejszej ilości kalorii niż spala on w ciągu doby. Mechanizm jest prosty: deficyt energetyczny „zmusza” organizm do korzystania z zasobów zgromadzonych w tkance tłuszczowej i mięśniach, czego następstwem jest stopniowy, sukcesywny spadek wagi.

Należy pamiętać, że zbyt drastyczne obcięcie podaży kalorii nie przyniesie spodziewanych rezultatów. Organizm nagle pozbawiony energii w pierwszej kolejności sięgnie po zapasy zgromadzone w tkance mięśniowej, pomijając tym samym etap spalania tłuszczu. Może to zaburzyć motorykę ciała, spowalniać procesy metaboliczne, powodować spadki koncentracji i utratę sił witalnych, zasłabnięcia, problemy z pamięcią. Dietetycy zaznaczają, że dieta odchudzająca powinna być oparta na racjonalnych zasadach. Podstawą zdrowego, zbilansowanego żywienia, również w przypadku osób pragnących uzyskać deficyt kaloryczny, jest spożywanie od czterech do sześciu posiłków dziennie w równych odstępach. Dla efektów kuracji odchudzającej ważne jest, aby łączna ilość przyjmowanych dziennie kalorii wynosiła mniej niż 500-1000 kcal niż wyliczona wartość CPM – całkowitej przemiany materii. Lekarze zaznaczają, że redukcja masy zawsze powinna przebiegać stopniowo, a spadek widoczny na wadze nie powinien przekraczać 1 kg na tydzień.

Wiesz już, co to jest deficyt kaloryczny. Pora na kolejny krok: poznanie swojego zapotrzebowania kalorycznego na redukcji.

Jak wyliczyć deficyt kaloryczny?

Jak wyliczyć deficyt kaloryczny?

Zastanawiasz się, jak wyliczyć deficyt kaloryczny? Aby dowiedzieć się, jaka dawka kalorii na diecie redukcyjnej jest zalecana dla osoby o Twojej budowie anatomicznej i stylu życia, jaki prowadzisz, należy wyliczyć dwie wartości – PPM, czyli swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz CPM, czyli całkowitą przemianę materii.

Do obliczenia PPM służą dwa wzory:

 • Harrisa-Benedicta:

PPM [kcal] = 66,47 + (13,75 x masa ciała w kg) + (5 x wzrost w cm) – (6,75 x wiek) – wzór dla mężczyzn;

PPM [kcal] = 665,09 + (9,56 x masa ciała w kg) + (1,85 x wzrost w cm) – (4,67 x wiek) – wzór dla kobiet.

 • Mifflina:

PPM [kcal] = (10 x masa ciała [kg]) + (6,25 x wzrost [cm]) -(5 x [wiek]) – 161 – wzór dla kobiet;

PPM (kcal) = (10 x masa ciała [kg]) + (6, 25 x wzrost [cm]) -(5 x [wiek]) + 5 – wzór dla mężczyzn.

Kolejnym etapem planowania diety redukcyjnej jest wyliczenie wartości CPM, czyli Całkowitej Przemiany Materii:

 • CPM = PPM x współczynnik aktywności fizycznej.

Współczynnik aktywności fizycznej uzależniony jest od indywidualnego trybu życia:

 • 1,2 – osoba obłożnie chora, niepodejmująca aktywności fizycznej;
 • 1,4 – dla niskiej aktywności fizycznej i pracy siedzącej;
 • 1,6 – dla umiarkowanej aktywności;
 • 1,75 – aktywny tryb życia (regularne treningi);
 • 2,0 – bardzo aktywny tryb życia (praca fizyczna oraz trening w ciągu dnia);
 • ≥ 2,2 – wyczynowe uprawianie sportu.

Indeks sytości – Twój sprzymierzeniec w walce o idealne ciało i dobre samopoczucie

Sałatka zjedzona na obiad zaspokaja Twój głód jedynie na godzinę? Niestety, nierzadko zdarza się, że osoby próbujące osiągnąć deficyt energetyczny bazują na produktach mających niewielką ilość kalorii i które nie są w stanie zaspokoić ich głodu. Sposobem na wyeliminowanie problemu odczuwania głodu na diecie jest wybieranie pokarmu o wysokim indeksie sytości.

Indeks sytości (IS) jest wskaźnikiem określającym, jak długo dany produkt zaspokaja głód. Żywność pod kątem uczucia sytości sklasyfikowała dr Susanne Holt – australijska badaczka współpracująca z Departamentem Biochemii Uniwersytetu w Sydney. Dr Holt, razem ze swoim zespołem badawczym, zbadała 38 produktów spożywczych podzielonych na 6 grup: owoce, produkty piekarnicze, przekąski, produkty bogate w białko, produkty bogate w węglowodany oraz płatki śniadaniowe z mlekiem. Wpływ rodzaju żywności na uczucie sytości w czasie przedstawia model nazwany „kaskadą sytości”. Do produktów o największym indeksie sytości zaliczamy:

 • gotowane ziemniaki (IS 323%);
 • ryby (IS 225%);
 • płatki owsiane (IS 209%);
 • pomarańcze (IS 202%);
 • jabłka (IS 197%);
 • makaron pełnoziarnisty (IS 188%);
 • wołowina (176%);

Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że produkty o wysokim indeksie sytości to przede wszystkim pożywienie pełnoziarniste o niskim indeksie glikemicznym. Na przeciwnej szali leży jedzenie wysoko przetworzone, którego spożywanie należy ograniczyć do minimum.

Deficyt kaloryczny – o czym warto pamiętać?

Deficyt kaloryczny – o czym warto pamiętać?

Komponując dietę odchudzającą, warto uwzględnić w niej produkty o wysokim indeksie sytości. Ponadto, aby zrzucić ciążący Ci balast, włącz do swojego menu dużą ilość warzyw, ryb, półtłustego nabiału, produkty pełnoziarniste, chude wędliny, cielęcinę, mięso z drobiu i królika. Zrezygnuj ze smażenia na rzecz obróbki na parze i pieczenia. Kluczem do szybkich efektów jest nawadnianie. Przyjmowanie płynów pozwala uzupełnić poziom elektrolitów, reguluje pracę narządów wewnętrznych, umożliwia transport tlenu oraz przyspiesza proces spalania tłuszczu. Pij nie tylko wodę, ale również płyny naturalnie podkręcające metabolizm – kawę (w szczególności zieloną) oraz herbatę. Co ciekawe, przemianę materii pobudzają również ostre przyprawy, takie jak chili, imbir, cynamon, pieprz cayenne, curry. W trakcie diety redukcyjnej zminimalizuj przyjmowanie tak zwanych pustych kalorii w postaci słonych przekąsek, słodzonych napojów, suszonych owoców, alkoholu i fast foodów.

Zapotrzebowanie kaloryczne na redukcji – jadłospis ułożony z głową

Aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie kaloryczne na redukcji, należy starannie ułożyć jadłospis. Brak wiedzy z zakresu zdrowego, zbilansowanego żywienia może przyczynić się do powstania niedoborów makro- i mikro-elementów regulujących pracę ludzkiego organizmu. „Rozleniwienie” układu trawiennego, osłabienie, wypadanie włosów czy problemy skórne to tylko niewielki ułamek szkód, jaki może wyrządzić Ci niewłaściwa dieta. Możesz w prosty sposób uniknąć powikłań i zawalczyć o swój brzuch z głową. Zanim zaczniesz odżywiać się na nowych zasadach, skonsultuj się z dietetykiem, który stworzy spersonalizowany plan żywieniowy uwzględniający potrzeby Twojego organizmu, nietolerancje i alergie, a nawet preferencje smakowe.

Nie wiesz, jak ułożyć sobie dietę, która nie tylko odchudza, ale również wspomaga w chorobach i dolegliwościach?

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie naszego autorstwa? Nasze diety nie tylko odchudzają, ale również wspomagają w chorobach i dolegliwościach: zaparcia, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy, cukrzycy typu 2.

W PROMOCJI DODATKOWO DO DIETY OTRZYMASZ:
- Rabat -30 zł. Za całość zapłacisz tylko 99 zł 69 zł - Gwarancja najniższej ceny w Internecie
- Nielimitowana ilość korekt do diety ZA DARMO
- Nowość – Tylko u mnie: Gwarancja braku efektu jojo lub zwrot pieniędzy!
- Wraz z dietą otrzymasz ZA DARMO przepisy na domowe słodycze, które w sklepie kosztują aż 13 zł!
- Zwrot pieniędzy, jeśli nie uda nam się dopasować do Ciebie diety
- Otrzymasz za darmo zestaw domowych ćwiczeń, które przyspieszają odchudzanie
- Otrzymasz również GRATIS dietę dla partnera


Powyższe promocje wygasną za:

Czym moje diety się wyróżniają?

Diety wykonywane są zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, które potwierdzają skuteczność.
Jedno z nowszych badań naukowych o skuteczności diet zostało opracowane przez grupę 16 naukowców. W skład tej grupy można było odnaleźć między innymi: Frank M. Sacks, George A. Bray, Vincent J. Carey, czy C. Pallister. Badanie to zostało wykonane w 2009 roku przez Departament Żywienia Harvard School w Bostonie (USA). W badaniu tym wzięło udział 811 pacjentów z nadwagą. Każdy z nich otrzymał ułożoną pod siebie dietę, która była różna dla każdego z pacjentów, ponieważ była ona dobierana na podstawie wieku, wzrostu, wagi oraz aktywności fizycznej. Badanie udowodniło, że najlepsze efekty dają diety, które mają odpowiednią wartość energetyczną dla konkretnej osoby. Oryginalna dokumentacja z tego badania w języku angielskim znajduje się w kliknij tutaj.

W mojej praktyce Specjalisty Żywienia odpowiedni dobór kaloryczności, węglowodanów, białek, tłuszczy i pozostałych składników odżywczych pozwala na najszybszy spadek wagi.

Inne bardzo ważne badanie zostało przeprowadzone przez wydział żywienia Uniwersytetu w Kopenhadze. Badanie to zostało wykonane pod okiem następujących naukowców Arne Astrup oraz Madsa F. Hjortha. W badaniu tym wzięło udział 300 pacjentów, którzy byli poddani specjalistycznej diecie przez 6 miesięcy. Udowodniono, że w zależności od metabolizmu glukozy należy stosować dietę o odpowiedniej ilości węglowodanów i tłuszczy. Tylko takie działanie znacznie szybciej i skuteczniej odchudza niż tradycyjne diety. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz w kliknij tutaj.

Metamorfozy za pomocą moich diet

Metamorfoza Justyny (- 35 kg) – BEZ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Dowód na to, że osoby starsze z zerową aktywnością fizyczną można również spektakularnie odchudzić. Justyna przed zastosowaniem diety ważyła 106 kg, dziś waży 71 kg. Poprawił się nie tylko wygląd, ale zdrowie, stawy nie bolą, a także ma lepsze wyniki cholesterolu i cukru we krwi. Poniżej zdjęcie przed zastosowaniem diety.

Poniżej zdjęcie po stosowaniu moich diet.

Poniżej zamieszczam zdjęcie wiadomości syna Justyny

Metamorfoza Norberta (-28 kg)

Dieta dla norberta

Metamorfoza Krzysztofa (- 11 kg)

Przedstawiam Ci mojego klienta, który nie posiadał żadnych chorób utrudniających odchudzanie (głównie problemy z hormonami utrudniają odchudzanie). Poniżej zdjęcie przed zastosowaniem diety.

dieta

Opinia Krzysztofa o mojej diecie:Dziękuję za dietę, od Pana się zaczęło, po dwóch miesiącach stosowania diety zrzuciłem 11 kg nie wiem jakim cudem. Wcześniej stosowałem inne diety i niestety nie przynosiły żadnego efektu. Później do diety włączyłem również treningi i tak do dziś schudłem w sumie 22 kg.

Metamorfoza Magdaleny (- 23 kg)

Magda ma chorobę Hashimoto, która znacznie utrudnia odchudzanie. Za pomocą odpowiednich diet udało nam się uzyskać efekt aż o 23 kg mniej. Poprawiły się również wyniki badań. Poziom cukru oraz cholesterolu również wrócił do normy. Poniżej zdjęcie przed zastosowaniem mojej diety.

Poniżej zdjęcie po zastosowaniu moich diet (- 23 kg)

Metamorfoza Małgorzaty (- 40 kg)

Małgorzata nie miała żadnych chorób utrudniających odchudzanie. Efekt to aż 40 kg mniej bez efektu jojo. Obecnie Małgorzata nie stosuje diety od ponad 3 miesięcy i nie ma efektu jojo.

Poza bardzo dużym spadkiem wagi poprawiło się również zdrowie. Badania krwi są w normie, a także diagram witaminowy. Spadł poziom cholesterolu oraz cukru we krwi.

Metamorfoza Justyny (- 13 kg)

Pacjentka jest chora na dwie choroby, które znacznie utrudniają proces odchudzania, a mianowicie cierpi na hashimoto oraz zespół policystycznych jajników. Jej metamorfozę przedstawiam poniżej wraz z wiadomością mailową. Za pomocą mojej diety udało nam się uzyskać zadowalający efekt dla pacjentki, czyli 13 kilogramów mniej w 3 miesiące.

Poniżej zrzut ekranu maila od Justyny

Poznaj opinie moich klientów

Dlaczego warto mi zaufać?

Z wykształcenia jestem dyplomowanym specjalistą żywienia. Mój numer dyplomu to: 0053/2016 oraz numer ewidencyjny wpisu do RIS 2.24/00211/2014.

Należę do polskiej czołówki najpopularniejszych specjalistów w dziedzinie żywienia. Nie piszę tego, żeby się pochwalić, ale uświadomić, że trafiłeś w dobre ręce. Pomogłem już ponad 120 000 osobom z różnymi zaburzeniami odżywiania, otyłością, nadwagą, czy problemami ze zdrowiem. Diety wykonujemy nie tylko na odchudzanie, ale również wspomagające w chorobach i dolegliwościach: hashimoto, zaparcia, wzdęcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporozę, miażdżycę, cukrzycę typu 2, insulinooporność, niedoczynność i nadczynność tarczycy. Wykonujemy również diety wegetariańskie.

Jestem najpopularniejszym Specjalistą Żywienia w Polsce. Mój autorytet potwierdza ponad 315 000 osób obserwujących mnie na Facebooku. Moje konto na Facebooku znajdziesz tutaj lub poniżej.

Posiadam certyfikat najlepszych dietetyków w Polsce

Gdzie możesz o mnie usłyszeć?

1. Wirtualna Polska – piszę artykuły dla Wirtualnej Polski, mój profil redaktorski znajdziesz
klikając tutaj.

2. Interia – tutaj znajduje się bardzo długi wątek bo ponad 600 komentarzy na temat moich diet, skuteczności itp. Kliknij tutaj, aby przeczytać.

3. Verbena – głównie piszę dla nich artykuł o ziołach, ale również znajdziesz tam wywiad ze mną – kliknij tutaj, aby przeczytać wywiad.

4. Wizaż – Jedna z najpopularniejszych stron internetowych dla kobiet. Możesz tam znaleźć wywiad ze mną – kliknij tutaj, aby przeczytać wywiad.

5. Ohme – strona popularnej, medialnej i często widzianej w telewizji Małgorzaty Ohme. Tam również znajdziesz wywiad ze mną – kliknij tutaj, aby go przeczytać.

6. MyFitWeb – kolejna strona związane z odchudzaniem, ćwiczeniami. Znajdziecie na niej wywiad ze mną – kliknij tutaj, aby go przeczytać.

7. Dieta.pl – piszę dla nich artykuły głównie o żywieniu i odchudzaniu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jeden z nich.

Piszę artykuły dla działu “zdrowie” Wirtualnej Polski – kliknij tutaj, aby zobaczyć mój profil redaktorski na stronie Wirtualnej Polski.

Dlaczego moje diety są wyjątkowe i niepowtarzalne?

1. Moja dieta jest tania – koszt jest jednorazowy, diety na kolejne miesiące otrzymujesz za darmo aż do momentu uzyskania wymarzonej wagi.

2. U mnie możesz otrzymać zwrot pieniędzy, gdy dieta okaże się nieskuteczna po 30 dniach stosowania.

3. U mnie dostaniesz dietę nie tylko na odchudzanie, ale również wspomagającą w chorobach i dolegliwościach.

4. Wraz z dietą otrzymujesz za darmo moje cztery książki.

5. Moje diety posiadają 96% pozytywnych opinii na forum Interii.

6. Masz stały kontakt ze mną lub z dietetykiem również w weekendy.

7. W diecie są tanie produkty dostępne w każdym większym sklepie z żywnością.

8. Tanie produkty do diety i proste przepisy.

9. Nie smakuje Ci jakiś przepis? Bez obaw, napisz do nas, a my zmienimy go za darmo – ilość zmian jest bez ograniczeń.

10. Na mojej diecie nie musisz rezygnować z kawy czy nawet domowych słodyczy.

PAKIET DODATKÓW DO DIETY

Jeśli dieta będzie nieskuteczna otrzymasz zwrot pieniedzy plus rekompensatę za zakupy do 500 zł

Kupując ode mnie dietę nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku, gdyby dieta okazała się nieskuteczna po 30 dniach stosowania. Chcesz otrzymać zwrot po 30 dniowym stosowaniu diety? Po prostu napisz do mnie na kontakt@dietyartura.pl lub zadzwoń na 783075310

Darmowe kolejne miesiące diety aż do wymarzonej wagi

U mnie kupujesz dietę jednorazowo, a my prowadzimy Cię aż do momentu uzyskania wymarzonej przez Ciebie wagi bez żadnych dodatkowych dopłat! Wypełniasz formularz, płacisz, dostajesz dietę na miesiąc, po tym czasie dostajesz kolejną dietę na miesiąc (bez płatności) i tak aż do uzyskania wymarzonej przez Ciebie wagi!

Opieka psychodietetyka GRATIS

Jeśli będziesz mieć problemy z wdrożeniem diety lub będziesz mieć zwątpienia, chwile słabości w stosowaniu diety to zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy mojego wykwalifikowanego psychodietetyka, który wesprze Cię w stosowaniu diety i da Ci motywację!

Darmowy dostęp do wszystkich książek ze sklepu “Dom Ebooków”

Kupując dietę otrzymasz również dostęp do wszystkich książek działu “zdrowie” w sklepie Dom Ebooków.

W PROMOCJI DODATKOWO DO DIETY OTRZYMASZ:
- Rabat -30 zł. Za całość zapłacisz tylko 99 zł 69 zł - Gwarancja najniższej ceny w Internecie
- Nielimitowana ilość korekt do diety ZA DARMO
- Nowość – Tylko u mnie: Gwarancja braku efektu jojo lub zwrot pieniędzy!
- Wraz z dietą otrzymasz ZA DARMO przepisy na domowe słodycze, które w sklepie kosztują aż 13 zł!
- Zwrot pieniędzy, jeśli nie uda nam się dopasować do Ciebie diety
- Otrzymasz za darmo zestaw domowych ćwiczeń, które przyspieszają odchudzanie
- Otrzymasz również GRATIS dietę dla partnera


Powyższe promocje wygasną za:

Zamawiając moją dietę otrzymasz również TRZY elektroniczne książki GRATIS!

Pierwsza książka

Wraz z dietą otrzymasz w prezencie elektroniczną książkę. W sklepie kosztuje ona 50 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej jak za pomocą domowych metod możesz wspomóc swój organizm w takich dolegliwościach i chorobach: hashimoto, niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, zaparcia, grzybica w tym Candida, wzdęcia, biegunka, alergia, cukrzyca, ból stawów, żylaki, nadciśnienie, trądzik, depresja.

A ponadto znajdziesz również taki informacje jak:

 1. Regeneracja włosów, skóry i paznokci.
 2. Poznasz naturalne sposoby na trądzik.
 3. Dowiesz się, co jeść, aby poprawić koncentrację oraz zapamiętywanie.

Druga książka

Pomysły na pyszne, zdrowe słodycze

Masz dość swojej nudnej diety? Chcesz ją urozmaicić? Nie wiesz jak odzyskać zdrowie i zrzucić zbędne kilogramy? Brakuje Ci słodkości i pysznych deserów? Nie możesz wytrzymać kilku minut nie myśląc o jedzeniu? Standardowa dieta reedukacyjna odstrasza Cię monotonnością? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – to znakomity e-book mojego autorstwa, który zawiera kilkanaście pomysłów na przepyszne i zdrowe słodycze, które przygotujesz zaledwie w kilka chwil.

Trzecia książka

W sklepie kosztuje ona 24 zł, ale wraz z dietą dam Ci ją za darmo. Obecnie jest ona bestsellerem w moim sklepie! Dowiesz się z niej, co robić, aby zregenerować swoje jelita. W dzisiejszych czasach, aż 80% ludzi ma problemy z jelitami, które objawiają się nadwagą, wzdęciami, zaparciami, utratą energii, grzybicą, słabą odpornością, czy problemami z trawieniem.

Nie odkładaj decyzji o diecie na później. Znasz konsekwencje nadwagi?

Nadwaga powoduje problemy z sercem i układem krwionośnym

Według danych udostępnionych przez Polski Główny Urząd Statystycznych najczęstszą przyczyną śmierci Polek i Polaków w latach 1989-2014 są choroby układu krążenia, które stanowią aż 46% zgonów. Nadwaga stanowi jedną z głównych przyczyn tego typu schorzeń jakimi są choroby układu krążenia. Dlatego nie pozwól sobie wmówić, że walka ze zbędnymi kilogramami to wyłącznie objaw próżności. Prawda jest taka, że jest to objaw… troski o zdrowie i życie bliskich.

Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej ma negatywny wpływ na układ kostny

Nadwaga nie stanowi wyłącznie krytycznego zagrożenia dla zdrowia. Jest również przyczyną mniej groźnych, ale bardzo dokuczliwych schorzeń wywołuje m.in. problemy z układem kostnym. Oczywiście, jeżeli jesteś jeszcze młoda, to wydaje Ci się, że problemy z kręgosłupem Cię nie dotyczą, nie wiesz czym jest ból umęczonych kolan. Jednak nawet jeżeli teraz nie narzekasz na żadne problemy, to musisz wiedzieć, że każdy zbędny kilogram tłuszczu to obciążenie dla mięśni, stawów i kości, które sprawia, że krócej będziesz sprawna i pełna energii do życia.

Cukrzyca, zawał czy udar – powodem może być nadwaga

Czy wiesz, że duża ilość poważnych chorób jest spowodowana otyłością? Cukrzyca, udar, zawał – to tylko niektóre z długiej listy groźnych powikłań związanych z nadwagą. Dzięki mojej diecie pozbędziesz się zbędnych kilogramów w bezpieczny sposób i będziesz mogła cieszyć się dłużej doskonałym zdrowiem.

Poza odchudzaniem układamy diety, które wspomagają w chorobach i dolegliwościach:

 • hashimoto;
 • zaparcia;
 • wzdęcia;
 • nieżyt żołądka;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • osteoporoza;
 • miażdżyca;
 • cukrzyca typu 2;
 • insulinooporność;
 • niedoczynność i nadczynność tarczycy.

Co jeszcze musisz wiedzieć o mojej diecie?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia, dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę i listę posiłków (wraz z przepisem wykonania), które bez problemu przygotujesz w domowym zaciszu.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziesz musiał wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacjom, które podajesz w formularzu tworzymy dla Ciebie indywidualną dietę uwzględniającą dolegliwości, alergie pokarmowe oraz tryb życia.

Moja dieta dla Ciebie to przede wszystkim:

 • dania, które przygotujesz w nie więcej niż 5 – 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki/produkty;
 • plan żywieniowy, który stosuje się przez jeden miesiąc + zgodnie z PROMOCJĄ diety na każdy kolejny miesiąc GRATIS aż do osiągnięcia wymarzonej wagi;
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku wraz ze składnikami odżywczymi;
 • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie oraz wspomagające w chorobach i dolegliwościach;
 • darmowe korekty, gdy dieta okaże się nieskuteczna;
 • stały kontakt ze mną lub dietetykiem.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!