Candida i Helicobacter - naturalny sposób na leczenie

Candida i Helicobacter – naturalny sposób na pozbycie się tych problemów

Dzięki tej miksturze możesz poprawić swoje zdrowie, a także wyeliminować grzyby Candida oraz bakterie Helicobacter pylori!

Candida i Helicobacter, to coraz częstszy problem wśród osób starszych. Jak z nią wygrać?

candida

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Czytając przeróżną literaturę, natknąłem się na bardzo ciekawy temat, a mianowicie chodzi o dość oryginalną miksturę, która zwalcza grzyby Candida, bakterie oraz inne dolegliwości. Przepis pochodzi od Józefa Słoneckiego, który twierdzi, iż grzyby Candida zasiedlają się w osłabionych oraz chorych tkankach. Stwierdza, iż organizm każdego z nas ma wrodzone zdolności oczyszczająca, lecz problem leży w nadmiernych ilościach toksyn, które codziennie dostarczamy do organizmu. Osoby pochodzące z miasta nie są w stanie spożywać pokarmu, który byłbym w 100 procentach naturalny. Zawsze zje się coś, co będzie zawierać szkodliwe składniki, tego nie da się uniknąć. Ponadto leki dostarczają nam chemiczne substancje. Przez takie działanie z biegiem lat mogą pojawić się problemy z jelitami, które będą przepuszczać do organizmu większe ilości toksycznych substancji. W wyniku tego mogą pojawić się problemy zdrowotne w tym grzyby Candida. Aby przeciwdziałać takiemu rozwojowi sytuacji, możemy skorzystać z mikstury, którą proponuje Józef Słonecki.

W czym pomoże nam ta mikstura?

  • oczyszcza jelita,
  • łagodzi zaparcia oraz biegunki,
  • zabija bakterie Helicobacter pylori,
  • usuwa kamienie nerkowe (po 4 miesiącach stosowania),
  • dodaje energii,
  • niszczy grzyby oraz ropniaki.

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jak wykonać miksturę?

Przepis nie jest trudny oraz nie zabierze nam zbyt wiele czasu.

Składniki:

  • oliwa z oliwek (może być z pestek winogron),
  • ekstrakt z pestek grejpfruta,
  • sok z cytryny.

Osobiście polecam olej z pestek winogron, ponieważ posiada bardzo dużo zalet. Przede wszystkim zmniejsza poziom cholesterolu, a co najważniejsze jest bogaty w witaminę E, która znana jest jako bardzo silny antyoksydant. W składzie można również znaleźć kwas linolowy, który utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu. Najlepiej wybrać olej tłoczony na zimno, dzięki temu będzie posiadał on wszystkie niezbędne składniki, które pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie. Ponadto ważne jest, aby był nieoczyszczony. Znalazłem dwa takie oleje, ale z pewnością jest ich więcej. Jednym z nich jest olej od OlVita, spełnia on wszystkie wcześniej wymienione warunki. Ten olej od OlVita znajdziesz w najniższej cenie w kliknij tutaj.

Drugim takim olejem jest produkt od firmy Oleofarm. Również spełnia wszystkie wyżej wymienione warunki, a ponadto pochodzi z ekologicznych upraw. Ten olej w najniższej cenie znajdziesz w kliknij tutaj.

Najlepiej szukać ekstraktu z pestek grejpfruta, który będzie w pełni naturalny. Osobiście polecam produkt o nazwie CitroKap. Specyfik ten zawiera aż 84 procent ekstraktu z pestek grejpfruta, pozostałą część stanowi witamina C w dawce 3000 mg/100 ml. W najniższej cenie znajdziesz to w kliknij tutaj.

Bardo dobrym wyborem jest również Citrosept. Znajdziesz go w najniższej cenie w kliknij tutaj.

Wykonanie mikstury:

Mieszamy ze sobą trzy składniki 10 ml olejku, 10 ml ekstraktu z grejpfruta, 10 ml soku z cytryny. Wypić wszystko! Ważne, aby być na czczo. Miksturę można pić codziennie nawet przez całe życie.

Nie zapomnijcie ograniczyć cukru!

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Może Ci się jeszcze spodobać...