Czym wyróżniają się moje diety? Tylko potwierdzonymi naukowo metodami! - Artur Topolski

Czym wyróżniają się moje diety? Tylko potwierdzonymi naukowo metodami!

Z poniższego artykułu dowiesz się wszystkiego o moich dietach. Poznasz metody jej tworzenia oraz najważniejsze elementy. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się odchudzić lub zdrowo odżywiać.

Blisko dwa lata temu współtworzyłem wraz z dietetykami oraz trenerami personalnymi stronę JestemFit. Od tamtego czasu wysłuchałem wielu Waszych opinii na temat różnych diet, które stosowaliście. Często narzekaliście, iż dietetycy z góry narzucają Wam menu, które przeważnie składało się z nielubianych przez Was dań, co w znacznym stopniu zniechęca do stosowania. Ponadto często skarżyliście się, iż po otrzymaniu diety nie macie kontaktu z dietetykiem, który po pewnym czasie stosowania diety wskazałby Wam, jakie zmiany wprowadzić, aby Wasza dieta uwzględniała zmiany powstałe w organizmie (np. niższa masa ciała – zmieniają się ilości spożywanych makroelementów oraz wartości odżywczych).

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach odchudzających, które wykazują wysoką skuteczność kliniczną. Ponadto składa się ona z produktów wchodzących w skład zdrowej żywności. 

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Moje diety oparłem na badaniach naukowych, które zostały wykonane przez 4 naukowców: C. Pallister, A. Avery, J. Stubbs oraz J. Lavin. Badania zostały wykonane przez Departament Żywności i Odchudzania w Wielkiej Brytanii w 2009 roku.

Jak wyglądał przebieg badania?

W badaniu tym wzięło udział 2812 pacjentów, którzy otrzymali dietę ułożoną pod siebie. Pacjenci byli podzieleni na trzy grupy, pierwsza z nich wyraziła chęć na odchudzanie, druga na zwiększenie masy ciała. Natomiast trzecia grupa stosowała dietę w zależności od swojej choroby: cukrzyca, nadciśnienie, podwyższony cholesterol, anemia, wzdęcia, biegunka lub zaparcia. Następnie pacjenci raz na miesiąc wypełniali kwestionariusz, w który podawali swoją wagę, wymiary ciała oraz stan zdrowia.

Jakie były rezultaty po pierwszym miesiącu?

Po pierwszym miesiącu stosowania diety pierwsza grupa pacjentów zaobserwowała spadek wagi średnio o 6 kg. Natomiast druga grupa przybrała na wadze średnio o 4 kg. Natomiast w trzeciej grupie 80% pacjentów czuła poprawę swojego zdrowia.

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi bez wyrzeczeń? A może potrzebujesz diety, która pomoże przy cukrzycy, nadciśnieniu lub chorej tarczycy? Napisz do mnie w celu darmowej konsultacji, aby to zrobić kliknij tutaj. 

Najważniejsze informacje o mojej diecie:

  1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 30 minut.
  2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.
  3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie lub przybranie na wadze + redukcja wzdęć, leczenie anemii, wsparcie w chorobach tarczycy, obniżenie ciśnienia oraz cukru we krwi.
  4. Jeśli masz alergię, to ułożymy dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia (np. laktozę, czy gluten).
  5. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.
  6. Dzięki diecie powinnaś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). Pamiętaj, że zbyt szybkie odchudzanie jest szkodliwe!

Ile to kosztuje?

Sama dieta składa się z 7 dniowego planu, którego powinno się stosować około 1-2 miesiące i kosztuje on 50 zł.

Indywidualną dietę możesz zamówić przez moją nową stronę – kliknij tutaj, aby do niej przejść.

  • Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o diecie odchudzającej.
  • Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o diecie na choroby tarczycy.
  • Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o diecie dla cukrzyka.
  • Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o diecie dla anemika.

Dzięki mojej elektronicznej książce zyskasz:

1. Wygrasz z otyłością, biegunką, wzdęciami, grzybicą, słabą odpornością, zgagą, zaparciami oraz niestrawnością.
2. Poznasz najczęstsze schorzenia układu pokarmowego oraz sposoby jak sobie z nimi poradzić.
3. Zrozumiesz jak powinny wyglądać Twoje nawyki żywieniowe, abyś mogła cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką.
4. Poznasz 6 powodów, przez które Twoje jelita funkcjonują nieprawidłowo
5. Listę 10 produktów najlepszych dla zdrowia Twoich jelit.
6. Listę 9 produktów, które należy unikać dla dobra układu pokarmowego
7. 17 pysznych przepisów, które pomogą Ci zadbać o układ pokarmowy.

8. Kupując ode mnie książkę nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku gdybyś stwierdził, że nie jesteś zadowolony z mojego e-booka. Chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty.

Kliknij tutaj, aby nabyć moją elektroniczną książkę.


Może Ci się jeszcze spodobać...