Oczyszczacz powietrza -niezbędne rozwiązanie na zanieczyszczenia!

Oczyszczacz powietrza

OCZYSZCZACZ POWIETRZA – CZY FAKTYCZNIE JEST NIEZBĘDNYM URZĄDZENIEM W DOMU?

Czy jest nam potrzebny oczyszczacz powietrza? Mam go w posiadaniu już od około 2 miesięcy, przez ten czas testowałem go na wiele różnych sposobów. Teraz chciałbym się z Wami podzielić wrażeniami oraz całościową opinią o tym produkcie.

Pierwsze co rzuciło mnie się w oczy, to dość szybko zabrudzony filtr, który wyłapał kurz, sierść oraz włosy. W zaledwie kilka minut od włączenia oczyszczacza powietrze czuć czyste powietrze bez zapachów, a także jest ona znacznie chłodniejsze, co jest sporą zaletą w gorące, letnie dni. Warto również wspomnieć, iż urządzanie wcale nie jest głośne. Posiada trzy tryby: pełna moc, automatyczny oraz tryb nocny. Ten ostatni jest praktycznie niesłyszalny.

oczyszczacz powietrza

Całe urządzanie jest małe i zgrabne, pasuje do każdego pokoju. Większość osób myśli, że powietrze w ich domach jest pozbawione zanieczyszczeń, prawda jest natomiast inna. Powietrze w domu jest tak samo zanieczyszczone jest to na zewnątrz.
Pytanie, które może sobie zadajesz jest, skąd mam wiedzieć, że powietrze jest faktycznie czyste? Otóż oczyszczacz jest wyposażony w czujnik czystości powietrza dioda sygnalizuje poprzez zmianę koloru, jaki jest aktualny stan i jak tylko pojawi się pomarańczowy kolor, który oznacza ze powietrze wymaga oczyszczenia, urządzenie automatycznie przyśpiesza swoje działanie do momentu, kiedy dioda zmieni kolor na zielony.

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także nie będzie ona mieć składników, których nie lubisz. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Co tak naprawdę zanieczyszcza nasze powietrze? Wystarczą takie błache sprawy jak przechodzący obok zwierzak, upadające zakurzone przedmioty, czy wstrząsana po nocy kołdra – wszystko to,  jest siedliskiem nieczystości, które pogarszają jakość powietrza, którym oddychamy.

Posiadasz czworonoga?

oczyszczacz powietrza

Jeśli posiadasz czworonoga, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że znika także jego zapach dzięki temu oczyszczaczowi. Oczyszczanie powietrza, to świetne rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię i sienny katar. Dzięki włączeniu oczyszczacza we własnym pokoju pozbędziemy się alergenów w tym sierści, kurzu i roztoczy. Ponadto uchronisz się nie tylko przed alergenami, ale również pozbędziesz się z domu wirusów, spalin, dymu tytoniowego oraz innych szkodliwych cząsteczek.

Dodatkowo urządzanie MiAir dopasowuje się do obecnych warunków. Takie działanie zawdzięcza obecnemu czujnikowi zanieczyszczeń. W zależności od tego ile zanieczyszczeń znajdzie w powietrzu to na takie tryb przejdzie, by w pełni oczyścić powietrze.

Ponieważ tak bardzo spodobał mi się ten oczyszczacz powietrza postanowiłem skontaktować się z tą firmą i wynegocjować dla Was rabat. Udało mi się uzyskać 200 zł rabatu na to urządzenie, wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszecie: TopolskiA i zniżka automatycznie zostanie naliczona. Sklep, w którym działa ten kod promocyjny znajdziesz na kliknij tutaj.

Może Ci się jeszcze spodobać...