Oczyszczanie nerek - co się stanie po ich domowym oczyszczeniu?

Domowe sposoby na oczyszczenie nerek oraz niezbędną profilaktykę!

Nerki – po ich oczyszczeniu poczujesz znaczną poprawę w swoim zdrowiu. Poznaj skuteczne i domowe metody!

Oczyszczanie nerek może zniwelować worki pod oczami oraz wiele innych problemów ze zdrowiem.

oczyszczanie nerek

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Jeśli chcesz być w pełni zdrowy, to warto regularnie dbać o swoje narządy wewnętrzne. Na początek warto zacząć od oczyszczania nerek, które pełnią ważną funkcję w organizmie. Przede wszystkim odpowiadają za oczyszczanie krwi z toksyn, które powstały w wyniku przemian metabolicznych, czy spożycia wysoko przetworzonego pokarmu. Ponadto nerki regulują gospodarkę wodną w organizmie.

Powinieneś również przeczytać: Jak poprawić pamięć i nie pozwolić do powstania Alzheimera? Kliknij, aby przeczytać.

Po czym poznać, że nasze nerki wymagają oczyszczania?

Objawy mogą być różne i nie zawsze mogą wskazywać na oczyszczanie nerek. Przyjmuje się, że do najczęstszych objawów można zaliczyć:

 • bóle brzucha,
 • ciemny kolor moczu,
 • duże pragnienie picia wody,
 • ból pleców,
 • worki pod oczami,
 • częste oddawanie moczu.

Jak oczyścić nerki?

Podstawowe oczyszczanie nerek można wykonać za pomocą odpowiednio przyrządzonych soków. 

Metoda numer 1.

Do jej wykonania będziemy potrzebować marchwi, selera oraz pietruszki. Za pomocą wyciskarki mieszamy soki w podanej kolejności zgodnie z proporcjami 9:5:2. Tak przygotowaną mieszankę należy pić 3-4 razy dziennie (500 ml jedna dawka). Ten proces wykonujemy przez 14 dni.

Przeczytaj również: Jak wzmocnić odporność i nie chorować? Kliknij, aby przeczytać.

Metoda numer 2.

Metoda ta jest znacznie prostsza i szybsza od tej pierwszej. Do jej wykonania będziemy potrzebować owoców dzikiej róży. Ekologiczną wersję takich owoców znajdziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj. Po kliknięciu w link możesz przejść do sklepu, gdzie znajdziesz dokładny opis, dawkowanie i wiele innych ciekawostek. 

Dwie łyżki owoców dzikiej róży zalewamy 200 ml wody. Następnie gotujemy przez 14 minut, ostatnim etapem jest przecedzenie oraz ostudzenie napoju. Dziennie należy pić 1/3 szklanki, maksymalnie 3 razy dziennie przez dwa tygodnie.

Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Silniejsze, naturalne środki na oczyszczanie nerek.

Istnieje wiele różnych preparatów, które są od razu gotowe do spożycia. Wykazują one wysoką zdolność do oczyszczania nerek oraz dróg moczowych. 

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

1. Roślinny wyciąg.

Bardzo ciekawie prezentują się preparaty, w których skład wchodzą różne wyciągi z roślin o silnym działaniu oczyszczającym. Do najważniejszych takich składników należy między innymi wyciąg z brzozy, nawłoci pospolitej, czy hortensji.

 • Sok z brzozy ma działanie moczopędne, wspiera drogi moczowe, pomaga przy niewydolności nerek. 
 • Nawłoć pospolita działa przeciwzapalnie, niweluje kamicę nerkową oraz zapalenie dróg moczowych.
 • Hortensja posiada składnik o nazwie kumaryny, które usprawniają pracę nerek oraz zmniejszają obecne stany zapalne układu moczowego.

Udało mnie się znaleźć preparat w kroplach, który zawiera wszystkie trzy powyższe składniki. Dodatkowo znajdziemy w nim wyciąg z rośliny o nazwie Parietaria diffusa, która działa moczopędnie, co pozwala oczyścić nerki. Ten preparat znajdziesz w najniższej cenie w kliknij tutaj.

Przeczytaj również: Kwas ALA – Jedz go 2 razy dziennie, a pozbędziesz się cukrzycy, zatkanych tętnic i słabej pamięci. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

2. Ziołowa nalewka.

Ziołowa nalewka została przygotowana według dawnej receptury O. Klimuszko. Preparat ten głównie przeznaczony jest osobom, które zmagają się ze skłonnościami do zapalenia nerek. Ponadto oczyszcza nerki oraz pomaga usunąć zalegający w nich piasek. 

W nalewce tej znajdziemy między innymi ziele rdestu oraz liście pokrzywy, które zwiększają wydzielanie moczu. Ponadto zawarty wyciąg z kłącza perzu pozwala oczyścić nerki z zalegających substancji. Składniki zawarte w tej nalewce wykazują działanie zwiększające diurezę, czyli wydalanie moczu. Nalewkę tę znajdziesz w niskiej cenie w kliknij tutaj. Po kliknięciu w link możesz przejść do sklepu, gdzie znajdziesz dokładny opis, dawkowanie i wiele innych ciekawostek. 

Profilaktyka, która wspomoże pracę Twoich nerek!

Przez codzienną praktykę możemy zabezpieczyć swoje nerki przed nieprzyjemnymi następstwami w przyszłości:

 • Zrzuć nadwagę.
 • Ogranicz spożywanie soli.
 • Bądź aktywny fizycznie.
 • Zrezygnuj z dań w puszkach.
 • Unikaj alkoholu, papierosów oraz smażonych potraw.

Należy również pamiętać o prawidłowym ciśnieniu oraz poziomie cukru we krwi, ponieważ te dwie nieleczone dolegliwości mogą doprowadzić do uszkodzenia nerek.

Przeczytaj również: Tarczyca bajkalska (66% skuteczności) – niszczy Candidę, złogi tętnicze i zregenerujesz wątrobę. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...