Diosmina - jak ją stosować, aby usunąć żylaki, hemoroidy i obrzęki?

Diosmina – stosując ją w odpowiedni sposób pozbędziesz się żylaków, hemoroidów oraz zmniejszysz obrzęki

Często słyszymy o wspaniałym działaniu diosminy, czy faktycznie tak korzystnie działa na nasze zdrowie?

Diosmina to jeden z głównych składników leków, które przeznaczone są dla osób z niewydolnością żylną, żylakami nóg, hemoroidami, a także zaleca się jej stosowanie przy obrzękach. Od 1980 roku diosmina stała się prawdziwą rewolucją, wtedy też odkryto, iż świetnie działa na uczucie ciężkości nóg oraz obrzęki. Jak ją stosować, aby zmaksymalizować jej działanie?

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita? Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę bez drogich, wyszukanych produktów, a także bez skomplikowanych potraw. Koszt diety to 50 zł. Kliknij tutaj, aby zgłosić się do mnie po dietę.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Diosmina to naturalny biflawonoid, który pod postacią zmikronizowaną wchłania się w przewodzie pokarmowym w aż 65-70 procentach. Badania wykazały, iż sprawdza się w zmniejszaniu obrzęków, wzmacnia naczynia krwionośne, ogranicza zmęczenie nóg, minimalizuje nocne kurcze nóg, pomaga w leczeniu niewydolności żylnej, sprawdza się przy hemoroidach oraz poprawia krążenie.

Przeczytaj również: Jak skutecznie usunąć grzyby typu Candida? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Diosmina – Co wykazały badania naukowe?

W 2000 roku czterech naukowców (G. Diana, M. Catanzaro, A. Ferrara, P. Ferrari) z Włoskiego Uniwersytetu Degli Studi di Palermo przeprowadziło badania na grupie 66 pacjentów z hemoroidami oraz obrzękami nóg. Przez pierwsze 7 dni badania, pacjenci przyjmowali diosminę o dawce 450 mg dwa razy dziennie. Następnie dawka została zmniejszona do 450 mg dziennie przez dwa miesiące (raz dziennie). Badanie to potwierdziło skuteczność działania diosminy. Hemoroidy oraz obrzęki nóg zmniejszyły się wśród 79 procentów pacjentów w pierwszym tygodniu stosowania diosminy. Natomiast po 2 tygodniach stosowania zaobserwowano poprawę wśród aż 98% pacjentów. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz na kliknij tutaj.

W 2008 roku Uniwersytet Gazi w Ankarze wykonał badanie na pacjentach w celu sprawdzenia wpływu diosminy na żylaki wśród 56 pacjentów. Każdy z pacjentów przyjmował dwa razy dziennie diosminę o dawce 500 mg. Kuracja trwała 4 tygodnie po tym czasie wykonano odpowiednie badania, które miały na celu wykazanie postępów w zmniejszeniu ilości żylaków. W wynikach tego badania możemy znaleźć informację, iż 76 procent pacjentów uzyskało znaczną poprawę. Obecne żylaki nie tylko się zmniejszyły, ale również w procesie badań wykryto, iż wzmocniły się ściany żył, co zmniejsza ryzyko powstania nowych żylaków. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz w kliknij tutaj.

Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Nie wiesz, który preparat jest odpowiedni dla Ciebie? Kliknij tutaj, aby wyszukać po swojej dolegliwości.

Jaką diosminę stosować, aby osiągnąć takie rezultaty jak w badaniach?

Przede wszystkim w każdym badaniu była stosowana diosmina w postaci zmikronizowanej, a to oznacza, iż jej cząsteczki zostały pomniejszone w celu zwiększenia przyswajalności przez organizm. W tym przypadku przyswajalność wynosi 65-70 procent. Jeśli diosmina nie jest w postaci zmikronizownej, to jej przyswajalność waha się w przedziale 20-30 procent. Obecnie niestety mało jest takich preparatów, które produkowane są właśnie w formie zmikroniozwnej, dlatego też preparaty te nie są aż tak skuteczne. Kolejnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest dawka. Powinno się stosować diosminę o dawce 500 mg raz lub maksymalnie dwa razy dziennie. W celu wzmocnienia działania warto dodatkowo stosować witaminę C. Sprawdzoną przeze mnie zmikronizowną diosminę pod względem składu, jakości oraz certyfikatów znajdziesz w kliknij tutaj.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!


Artur Topolski (Specjalista Żywienia): Co zyskasz dzięki diecie mojego autorstwa? Nie tylko się odchudzisz, ale również pozbędziesz się w pełni lub zminimalizujesz objawy: zaparć, nadciśnienia, Hashimoto, niedoczynności tarczycy, miażdżycy, osteoporozy oraz zregenerujesz swoje jelita pozbywając się biegunek, czy wzdęć! Ponadto każda moja dieta ma odpowiednie dla Ciebie ilości witamin i minerałów, co nie tylko poprawia odporność i dodaje energii, ale również wpływa na pozytywne funkcjonowanie Twojego organizmu. Formularz do zamówienia diety znajdziesz na końcu tej strony.

Efekty i opinie moich pacjentek

1. Kasia M. (33 lata, Nowy Sącz)

“Moja przygoda z dietą od Artura Topolskiego zaczęła się od narodzin mojego pierwszego dziecka. Gdy skończyłam karmić postanowiłam wziąć się za siebie. Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Artur stworzył dla mnie jadłospis, który składał się z 28 przepisów, stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy. Drugi zestaw stosowałam dwa miesiące. Rezultat był wspaniały, udało mi się schudnąć aż 15 kilogramów. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne.”

2. Aga W. (35 lat, Warszawa)

“Chciałam podziękować Arturowi za świetną dietę, dzięki której uzyskałam to, co od lat mogłam sobie tylko wymarzyć. Miałam stały kontakt z Arturem, na bieżąco pisałam mu o swoich efektach. Pewnego razu spytał mnie, czy może udostępnić moją metamorfozę, oczywiście się zgodziłam, aby zmotywować innych do działania. Dieta to podstawa, a Artur Wam w tym pomoże!”

Pozostałe opinie moich klientek:

Jak tworzę dla Was diety?

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem w czasie mojej pracy z pacjentkami, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości takich jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, których cena jest niska. Dlatego też nie będziecie musieli wiele wydawać na produkty do swojej diety. Dzięki informacją, które podajecie mi w formularzu na końcu tej strony tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą choroby, alergie pokarmowe oraz tryb życia. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

  • Zaparcia;
  • Biegunka, wzdęcia – regeneracja jelit;
  • Nieżyt żołądka;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Osteoporoza;
  • Miażdżyca;
  • Otyłość;
  • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 40 minut.

2. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

3. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, biegunką, wzdęciami, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

4. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

5. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

6. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

7. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

8. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

9. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). 

Promocja: Dieta na miesiąc to tylko 50 zł.

Po wypełnieniu poniższego formularza i opłaceniu zamówienia do 2 dni roboczych otrzymasz dietę wykonaną przez Artura Topolskiego (Specjalista Żywienia).

Może Ci się jeszcze spodobać...