Diosmina - jak ją stosować, aby usunąć żylaki, hemoroidy i obrzęki?

Diosmina – stosując ją w odpowiedni sposób pozbędziesz się żylaków, hemoroidów oraz zmniejszysz obrzęki

Często słyszymy o wspaniałym działaniu diosminy, czy faktycznie tak korzystnie działa na nasze zdrowie?

Diosmina to jeden z głównych składników leków, które przeznaczone są dla osób z niewydolnością żylną, żylakami nóg, hemoroidami, a także zaleca się jej stosowanie przy obrzękach. Od 1980 roku diosmina stała się prawdziwą rewolucją, wtedy też odkryto, iż świetnie działa na uczucie ciężkości nóg oraz obrzęki. Jak ją stosować, aby zmaksymalizować jej działanie?

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Diosmina to naturalny biflawonoid, który pod postacią zmikronizowaną wchłania się w przewodzie pokarmowym w aż 65-70 procentach. Badania wykazały, iż sprawdza się w zmniejszaniu obrzęków, wzmacnia naczynia krwionośne, ogranicza zmęczenie nóg, minimalizuje nocne kurcze nóg, pomaga w leczeniu niewydolności żylnej, sprawdza się przy hemoroidach oraz poprawia krążenie.

Przeczytaj również: Jak skutecznie usunąć grzyby typu Candida? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Diosmina – Co wykazały badania naukowe?

W 2000 roku czterech naukowców (G. Diana, M. Catanzaro, A. Ferrara, P. Ferrari) z Włoskiego Uniwersytetu Degli Studi di Palermo przeprowadziło badania na grupie 66 pacjentów z hemoroidami oraz obrzękami nóg. Przez pierwsze 7 dni badania, pacjenci przyjmowali diosminę o dawce 450 mg dwa razy dziennie. Następnie dawka została zmniejszona do 450 mg dziennie przez dwa miesiące (raz dziennie). Badanie to potwierdziło skuteczność działania diosminy. Hemoroidy oraz obrzęki nóg zmniejszyły się wśród 79 procentów pacjentów w pierwszym tygodniu stosowania diosminy. Natomiast po 2 tygodniach stosowania zaobserwowano poprawę wśród aż 98% pacjentów. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz na kliknij tutaj.

W 2008 roku Uniwersytet Gazi w Ankarze wykonał badanie na pacjentach w celu sprawdzenia wpływu diosminy na żylaki wśród 56 pacjentów. Każdy z pacjentów przyjmował dwa razy dziennie diosminę o dawce 500 mg. Kuracja trwała 4 tygodnie po tym czasie wykonano odpowiednie badania, które miały na celu wykazanie postępów w zmniejszeniu ilości żylaków. W wynikach tego badania możemy znaleźć informację, iż 76 procent pacjentów uzyskało znaczną poprawę. Obecne żylaki nie tylko się zmniejszyły, ale również w procesie badań wykryto, iż wzmocniły się ściany żył, co zmniejsza ryzyko powstania nowych żylaków. Oryginalną dokumentację z tego badania znajdziesz w kliknij tutaj.

Powinnaś również przeczytać: Jak ziołami pozbyć się depresji oraz stresu? Kliknij, aby przeczytać.

Jaką diosminę stosować, aby osiągnąć takie rezultaty jak w badaniach?

Przede wszystkim w każdym badaniu była stosowana diosmina w postaci zmikronizowanej, a to oznacza, iż jej cząsteczki zostały pomniejszone w celu zwiększenia przyswajalności przez organizm. W tym przypadku przyswajalność wynosi 65-70 procent. Jeśli diosmina nie jest w postaci zmikronizownej, to jej przyswajalność waha się w przedziale 20-30 procent. Obecnie niestety mało jest takich preparatów, które produkowane są właśnie w formie zmikroniozwnej, dlatego też preparaty te nie są aż tak skuteczne. Kolejnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest dawka. Powinno się stosować diosminę o dawce 500 mg raz lub maksymalnie dwa razy dziennie. W celu wzmocnienia działania warto dodatkowo stosować witaminę C. Sprawdzoną przeze mnie zmikronizowną diosminę pod względem składu, jakości oraz certyfikatów znajdziesz w kliknij tutaj.

Powinnaś również przeczytać: Jak zyskać silne włosy, brak cellulitu i młodszą skórę? Kliknij, aby sprawdzić i działaj szybko!

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!


Dzięki mojej elektronicznej książce zyskasz:

1. Wygrasz z otyłością, biegunką, wzdęciami, grzybicą, słabą odpornością, zgagą, zaparciami oraz niestrawnością.
2. Poznasz najczęstsze schorzenia układu pokarmowego oraz sposoby jak sobie z nimi poradzić.
3. Zrozumiesz jak powinny wyglądać Twoje nawyki żywieniowe, abyś mogła cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką.
4. Poznasz 6 powodów, przez które Twoje jelita funkcjonują nieprawidłowo
5. Listę 10 produktów najlepszych dla zdrowia Twoich jelit.
6. Listę 9 produktów, które należy unikać dla dobra układu pokarmowego
7. 17 pysznych przepisów, które pomogą Ci zadbać o układ pokarmowy.

8. Kupując ode mnie książkę nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku gdybyś stwierdził, że nie jesteś zadowolony z mojego e-booka. Chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty.

Kliknij tutaj, aby nabyć moją elektroniczną książkę.


Źródło:

  • http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-krwionosny/diosmina-chroni-i-wzmacnia-zyly_39608.html

Może Ci się jeszcze spodobać...