Diety Artura Topolskiego - Czym się wyróżniają od innych?

Diety Artura Topolskiego – Czym się wyróżniają od innych?

Wysłuchałem wielu Waszych opinii na temat różnych diet, które stosowaliście. Często narzekaliście, iż dietetycy z góry narzucają Wam menu, które przeważnie składało się z nielubianych przez Was dań, co w znacznym stopniu zniechęca do stosowania i przestrzegania diety. Ponadto często skarżyliście się, iż po otrzymaniu diety nie macie kontaktu z dietetykiem, który po pewnym czasie stosowania diety wskazałby Wam, jakie zmiany wprowadzić, aby Wasza dieta uwzględniała zmiany powstałe w organizmie (np. niższa masa ciała – zmieniają się ilości spożywanych makroelementów oraz wartości odżywczych).

Wszystkie uwagi, jakie od Was uzyskałem, zebrałem w jedną całość i stworzyłem własną dietę, która wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim wyeliminowałem wszystkie aspekty, które Wam się nie podobały. Moja dieta bazuje na wszystkich naukowo potwierdzonych metodach prawidłowego odżywiania osób zdrowych oraz chorych. Dlatego też moje diety nie tylko odchudzają, ale również pomagają na wiele dolegliwości jak: zaparcia, nieżyt żołądka, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, miażdżyca, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto.

Ponadto jadłospis składa się z produktów wchodzących w skład zdrowej żywności, a ich cena będzie zależeć od Waszego budżetu, ponieważ to Ty decydujesz ile chcesz wydawać na żywność w ciągu miesiąca, a ja decyduję jakie produkty powinieneś wybrać, aby nie wydać zbyt wiele. W moich dietach to Wy wybieracie produkty, których nie lubicie. Dzięki takiej wiedzy tworzę dla Was indywidualną dietę uwzględniającą preferencje produktowe, choroby, alergie pokarmowe, tryb życia, a nawet przyjmowane witaminy i minerały. Taka dieta nie tylko stanie się skuteczna, ale również lubiana i smaczna.

Jakie dolegliwości możesz ograniczyć stosując plan żywienia mojego autorstwa?

  • Zaparcia;
  • Regeneracja jelit;
  • Nieżyt żołądka;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Osteoporoza;
  • Miażdżyca;
  • Otyłość;
  • Niedoczynność lub Hashimoto.

Dlaczego nie warto tworzyć diety na własną rękę?

Diety, które tworzycie na własną rękę najczęściej nie uwzględniają wielu ważnych elementów prawidło zbilansowanej diety. W wyniku stosowania własnej diety mogą pojawić się problemy z metabolizmem, efekt jojo, niedobór witamin, minerałów oraz problemy ze zdrowiem.

Najważniejsze informacje o mojej diecie.

1. Osoby, które mają mało czasu na przygotowanie dietetycznych dań, mogą wybrać opcję szybkich posiłków, których wykonanie zajmuje około 40 minut.

2. To Ty wybierasz, których produktów nie lubisz.

3. Każdy posiłek zawiera szczegółową instrukcję przyrządzenia.

4. Możesz wybrać dietę na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie, a ponadto możesz wyeliminować dolegliwości związane z zaparciami, nieżytem żołądka, miażdżycą, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym lub osteoporozą.

5. Po wypełnieniu ankiety jesteś w stałym kontakcie ze mną, czuwam nad Twoimi postępami.

6. Jeśli masz alergię, to ułożę dla Ciebie dietę tak, aby wykluczyć alergeny z pożywienia.

7. Dieta jest dostosowana do suplementów, które przyjmujesz.

8. Każda dieta jest indywidualnie zbilansowana w wartości odżywcze, witaminy i minerały, tak aby zawierała ona wszystkie składniki potrzebne Twojemu organizmowi.

9. Wszystkie rodzaje diet oparte są na potwierdzonych naukowo metodach.

10. Dzięki diecie powinieneś tracić około 0,5 – 1,5 kg tygodniowo (kwestia indywidualna). Pamiętaj, że zbyt szybkie odchudzanie jest szkodliwe!

Moja dieta kosztuje tylko 50 zł. Dla porównania w gabinetach dietetycznych są dostępne diety od około 100-150 zł. Kliknij tutaj, aby zamówić moją dietę.

Może Ci się jeszcze spodobać...