Krew - jak ją prawidłowo oczyścić i co zyskamy? Sprawdź!

Lista najlepszych metod, które oczyszczą Twoją krew

Mało kto słyszał o oczyszczaniu krwi, a przecież jest to jeden z najważniejszych elementów medycyny chińskiej. Proces oczyszczania można wykonać w bardzo prosty sposób.

Większość osób słyszało albo nawet praktykowało oczyszczanie wątroby, nerek, ale kto słyszał o oczyszczaniu krwi? Pewnie zdecydowana mniejszość. Warto zainteresować się tym tematem, ponieważ jest bardzo ważny. Krew znajduje się w każdej części naszego ciała, stanowi transport wszystkich najważniejszych składników po całym organizmie. Pełni ona bardzo ważną funkcję w życiu człowieka, dostarcza niezbędnych substancji do każdej komórki organizmu. Niestety, żeby nie było tak kolorowo trzeba wspomnieć, iż nie transportuje ona wyłącznie korzystnych składników, ale również toksyny, które powstały wskutek przemian materii. Mogą one prowadzić do przeróżnych schorzeń, dlatego tak ważne jest, abyśmy regularnie oczyszczali naszą krew.

krew

Zapraszam do mojego internetowego sklepu, w którym znajdziesz tylko wysokiej jakości preparaty o potwierdzonej naukowo skuteczności. Kliknij tutaj, aby przejść do mojego sklepu.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Niestety toksyn nie da się uniknąć, są one produkowane od początku naszego życia. Osoby z zanieczyszczoną krwią mogą mieć objawy takie jak: choroby narządu ruchu, silne bóle, a nawet opuchnięte stawy. Osoby, które interesują się medycyną chińską wiedzą, iż pierwszą czynnością kierującą do zdrowia jest oczyszczanie krwi. Przepisów na ten proces można znaleźć bardzo wiele. Dlatego ja przedstawię tylko te najlepsze.

Pierw zacznę od ziół, które wykazują najlepsze właściwości oczyszczające krew. Następnie przedstawię Wam przepis na wykonanie własnej mikstury, która bardzo dobrze sprawują się w swojej roli.

Warto również przeczytać: Oczyść krew, a pozbędziesz się zmęczenie i chorób. Jak to wykonać? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Oczyszczające kłącza perzu!

Kłącza perzu to jedno z najbardziej popularnych ziół, które świetnie sprawuje się w roli oczyszczania krwi. Koszt kuracji jest bardzo niski, torebeczka tego produktu kosztuje około 2 PLN. Przyrządzanie jest bardzo proste, wystarczy jedną łyżkę zalać wodą, a następnie gotować około 5-7 minut. Taki napój można pić nawet 3 razy dziennie. Preparat ten można spotkać w sklepach zielarskich lub internetowych. Ciekawą propozycją jest produkt od firmy Dary Natury. Posiadają oni w swojej ofercie herbatę, która w swoim składzie zawiera 100 procentowe kłącza perzu. Ponadto składniki pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Dużą zaletą tego produktu jest cena, która klaruje się w okolicach 5 PLN. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć tę herbatkę w najniższej cenie kliknij tutaj.

Metoda na Twoje natychmiastowe odchudzanie bez wyrzeczeń. Jak to zrobić? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. 

Mikstura oczyszczająca krew i układ limfatyczny.

Kuracja ta jest bardzo silna, należy wykonywać ją tylko raz w roku!

Składniki:

  • 0,5 l miodu,
  • 250 ml kopru włoskiego,
  • 2 łyżki korzenia kozła lekarskiego (zmielonego).

Wykonanie jest bardzo proste oraz szybkie. Wszystkie składniki poza miodem przekładamy do większego naczynia, może być to garnek o pojemności 2 litrów. Następnie zalewamy około 1 l wody, koniecznie musi być ona przegotowana. Całość stawiamy na palnik, od momentu wrzenia gotujemy 2 minuty. Tak przygotowaną miksturę odstawiamy przynajmniej na 10 godzin. Dopiero po tym czasie możemy dodać miód, a następnie zacząć spożywanie. Eliksir ten spożywamy po 1 łyżeczce 3 razy dziennie. 

Kliknij poniżej w „Lubię to!”, a będziesz zawsze na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Oczyszczanie krwi za pomocą chlorofilu!

krew

Chlorofil od dawna nazywany jest zieloną krwią. Co ciekawe produkt ten jest bardzo podobny do hemoglobiny, różni się tylko i wyłącznie jednym atomem! Dzięki niesamowitym właściwościom chlorofilu możemy naturalnie oczyścić naszą krew. Spożywanie produktu niesie ze sobą również szereg innych właściwości zdrowotnych, najważniejsze z nich to zwalczanie bakterii, łagodzenie bólu, poprawia układ immunologiczny, usuwa nadmiar toksyn, pozytywnie wpływa na czerwone krwinki, przywraca prawidłowe ciśnienie krwi, a także skutecznie wzmacnia mięsień sercowy.

Sam zażywam ten specyfik i bardzo sobie go chwalę. Przynosi szybkie efekty działania. Osobiście używam chlorofilu w płynie od firmy Nature’s Sunshine. Jego największą zaletą jest skład, który nie zawiera chemicznych substancji, w jednej łyżeczce mamy aż 5 ml chlorofilu. Aby sprawdzić, gdzie możesz nabyć ten chlorofil w najniższej cenie kliknij tutaj.

Powinieneś przeczytać: Jak w domu wyleczyć stawy i żyć bez bólu? Kliknij, aby się dowiedzieć.

Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać!

Kliknij poniżej w dolegliwość, którą posiadasz, aby dowiedzieć się, jak sobie z nią poradzić.


Źródło:

Może Ci się jeszcze spodobać...