Activlab De LuxeWhey

Jednymi z najczęściej wybieranych suplementów diety są te, które pozwalają uzyskać wymarzoną sylwetkę. Jednym z najbardziej uniwersalnych preparatów tego typu jest białko serwatkowe. To doskonały suplement dla osób regularnie uprawiających sport, które pracują nad umięśnioną sylwetką, ale także nad wypracowaniem zadowalającej wydolności organizmu. Białko serwatkowe doskonale sprawdzi się także u osób redukujących tkankę tłuszczową, a także chcących po prostu uzupełnić podaż białka w diecie. Doskonałej jakości białko serwatkowe zawiera odżywka De LuxeWhey marki Activlab – jest to mieszanka koncentratu i izolatu białka.

Udostępnij lub polub ten artykuł, aby dać mi swoje wsparcie – dziękuję!

Właściwości białka serwatkowego Activlab De LuxeWhey

Białko serwatkowe to doskonałe źródło dobrze przyswajalnych aminokwasów. Serwatka jako produkt uboczny produkcji serów, zawiera liczne aminokwasy, także te egzogenne, czyli takie, których nasz organizm nie jest w stanie zsyntetyzować, a zatem muszą być one dostarczone z zewnątrz. W zależności od zastosowanego procesu produkcyjnego oraz zawartości aminokwasów, węglowodanów i tłuszczów, wyróżnić można następujące postacie białka serwatkowego:

  • koncentrat białka serwatkowego, zawierający od 65 do 80% białka, od 3 do 8% węglowodanów i od 2 do 6% tłuszczu; koncentrat serwatki zawiera dodatkowo inne cenne składniki, takie jak immunoglobuliny wspomagające odporność, transferynę czy laktoglobuliny;
  • izolat białka serwatkowego zawiera więcej białka, bo aż 85 – 90%, z obniżoną zawartością węglowodanów i tłuszczów; tego typu odżywka cechuje się doskonałą rozpuszczalnością i przyswajalnością substancji czynnych;
  • hydrolizat białka serwatkowego to zawartość białka rzędu 90 – 100%.

Najczęściej spotkać można odżywki zawierające koncentrat białka serwatkowego, co wynika z ich korzystnej ceny. Jednak najlepszym kompromisem ceny i jakości jest mieszanka koncentratu oraz izolatu białka serwatkowego. Takim składem wyróżnia się De LuxeWhey marki Activlab. Połączenie dwóch typów białka zwiększa zawartość aminokwasów w mieszance i korzystnie wpływa na ich przyswajalność.

Kompozycja koncentratu i izolatu białka serwatkowego dostarcza aminokwasów niezbędnych pracującym podczas treningu mięśniom. Co więcej, aminokwasy te warunkują także sprawny przebieg procesu regeneracji – a to ma kluczowe znaczenie dla przyrostu masy mięśniowej, ale także unikania efektu przetrenowania. Dzięki temu poprawisz nie tylko sylwetkę, ale także siłę i wytrzymałość mięśni.

Białko serwatkowe De LuxeWhey znajdziesz kliknij tutaj.

Kto powinien sięgnąć po białko serwatkowe Activlab De LuxeWhey?

Mieszanka koncentratu i izolatu białka serwatkowego dedykowana jest przede wszystkim osobom regularnie uprawiającym sport. Odżywki białkowe zupełnie niesłusznie kojarzą się wyłącznie z treningiem siłowym – a przecież z powodzeniem korzystać mogą z nich zwolennicy treningu wytrzymałościowego. Kolejnym wartym obalenia mitem jest ten, że po odżywki białkowe sięgać mogą tylko zawodowi sportowcy. W rzeczywistości po De LuxeWhey może sięgnąć każdy, kto uprawia sport wyłącznie rekreacyjnie.

Kolejnym wskazaniem do stosowania odżywki serwatkowej jest odchudzanie – białko wspomaga bowiem proces redukcji tkanki tłuszczowej. Białko serwatkowe De LuxeWhey to także wygodny sposób na uzupełnienie zawartości białka w diecie – nie tylko dla osób odchudzających się. Na bazie odżywki przygotowywać można bowiem smaczne koktajle, naleśniki czy omlety.

Jak stosować białko serwatkowe Activlab De LuxeWhey?

Zalecana dzienna porcja odżywki białkowej De LuxeWhey to 60 g preparatu, co umożliwia dostarczenie aż 46 g białka. Zalecaną ilość odżywki warto jest przyjąć w postaci dwóch porcji po 30 g, każdą z nich rozpuszczając w 200 ml wody. Białko serwatkowe może być przyjmowane w dowolnym momencie dnia, z powodzeniem zastępując posiłek. Sportowcy preferują spożywanie białka serwatkowego na 30 min przed treningiem lub bezpośrednio po nim, co może wykazać działanie antykataboliczne podczas treningu i działanie anaboliczne po jego zakończeniu.

Białko serwatkowe De LuxeWhey znajdziesz kliknij tutaj.

Udostępnij lub polub ten artykuł, aby dać mi swoje wsparcie – dziękuję!